Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

marzena 23:18, 02 paź 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Mira, bardzo dziękuję za Wasze z Ryśkiem odwiedziny w moim ogrodzie - bardzo miłe i niezwykle sympatyczne
no i dzięki za pasję odkrywania różnych zakątków niektórych nigdy nie pokazywanych... no i za tę fotograficzną i opisaną relację !

i dzięki wszystkim za odwiedziny i miłe słowa, jutro wybieram się do Was na rewizyty

a ja dzisiaj nie robiłam wielu zdjęć ale kilka ujęć mam...





a teraz ja dołączyłam, a fotkę mam zrobiła moja wnuczka ( a wcześniej Mira sfotografowała moje 'instrukcje')



i ostatnia fota przy murze i rabacie a la...
____________________
marzena O....!
Katkak 10:51, 04 paź 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
O rany, jak niesamowicie i pięknie . Mnie już samo wejście powala, a reszta przecież też taka piękna. Ta jeżówka jest niesamowita, coś pięknego, Marzenko jaka to odmiana? No i widoki wokół też robią wrażenie. A ogród taki ogromny . Podziwiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jankosia 11:04, 04 paź 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
I ja głupia myślałam że znam już dobrze twój ogród Marzenko. Nic bardziej mylnego. Miro, super że wszędzie się z tym aparatem wcisnęłaś Dzięki ci za to. Tyle dobra... Ten stoliczek z białym obrusem- tak prosto i cudnie- widać co przestrzeń potrafi zdziałać A te kompostowniki... żywopłot z hibiskusa... Ech... Marzena, ty nam za mało pokazujesz kobieto. Więcej prosimy
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
rozajerycha 16:34, 04 paź 2015

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Super spotkanie i fantastyczna relacja Mirki.Faktycznie kochana Marzenko nie pokazałaś swoich pięknych miejsc z takimi detalami
Pozdrawiam,ściskam mocno
Martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
rozajerycha 16:36, 04 paź 2015

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Miskant ML kwitnie ???
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
mira 21:13, 04 paź 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Wpadłam na chwilkę żeby podziękować wszystkim którzy tak mile skomentowali moją relację, cieszę się, że się Wam spodobało i mam nadzieję, że to nie ostatnia relacja z ogrodu Marzenki który stale się zmienia za sprawą niezwykle pracowitej Ogrodniczki.

Przy okazji zapytam Marzenko sadzisz jakieś cebule?

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:27, 04 paź 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
/original.JPG[/img]
o jeżówkach wspomniałam ale takiego cuda nie widziałam




Ależ śliczności cudne, a jak się nazywają???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
marzena 23:17, 04 paź 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
ale mi miło, ze Wam się podobał mój ogród w obiektywie Miry

tak jak dla wielu z Was ogród jest dla mnie ogromną przyjemnością, pracą, zabawą i niekończącymi się adaptacjami/korektami...właśnie po wizycie moich gości już zaczynam przekształcać jedną rabatę( wcześniej mi to się układało w głowie...)- dereń kousa juz przekopany do 'fajnej miejscówki', będzie współtworzył oś widokową, dwie kępy traw przekopane w inne miejsce, jeżówki z tej rabaty też...no i dalsze zmiany niedługo...

odpowiadam na pytania
Hogata - te zielone poduchy to cyprysik Sungold
Katkak i Sylwia - wydaje mi się, że to zwyczajna jeżówka, na której pojawiły się jakby nowe roślinki...
Martek - nie, ML nie kwitną u mnie w tym roku, kwitnie Malepartus i miskanty Herman Mussel
Mira - na razie jeszcze nie kupiłam cebul i zastanawiam się, co robić aby nornice znów nie miały darmowej stołówki ? ( zawsze sadziłam w koszyczkach ale to nie pomaga)

a teraz trawki Red Baron w towarzystwie brunery koło stawku...

____________________
marzena O....!
marzena 00:39, 05 paź 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
i kilka ujęć z moją metasekwoją Goldrush w roli głownej - na razie mała, posadzona w maju, mam nadzieję, że da sobie radę w tym zaplanowanym miejscu ...




____________________
marzena O....!
hanka_andrus 05:49, 05 paź 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wow! Metasekwoja wygląda jak tańczący żuraw. Jest piękna!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies