Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Basiaw 12:29, 24 maj 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
To raczej koziołek sarny
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 12:33, 24 maj 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Nikuś, ale u Ciebie się zmienia! Skrzynka-warzywniaczek zachwycająca, genialny pomysł.
Czekam na sesję zdjeciową placu zabaw, jak już M. zronbi co na niego czeka i wysypiesz kamyki. JUż teraz widać, że z takimi strażnikami będzie świetna i bezpieczna zabawa
____________________
Nasz mały, zielony świat
abiko 12:35, 24 maj 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8417
Nika, a napisz mi czym malowałaś swoje plastikowe donice?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Milka 14:08, 24 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Cofnęłam się i pooglądałam resztę cudne skrzynki
a pomidorek mega hit!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
nika 16:30, 24 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
abiko napisał(a)
Nika, a napisz mi czym malowałaś swoje plastikowe donice?

Zwykłą farbą akrylową do drewna i metalu, bo akurat miałam pod ręką Niczym nie zabezpieczałam, tzn. żadnym lakierem i zdaję sobie sprawę, że nie jest to na wieki Ale jak farba zejdzie, to jeszcze raz maznę
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 16:32, 24 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Basiaw napisał(a)
Nikuś, ale u Ciebie się zmienia! Skrzynka-warzywniaczek zachwycająca, genialny pomysł.
Czekam na sesję zdjeciową placu zabaw, jak już M. zronbi co na niego czeka i wysypiesz kamyki. JUż teraz widać, że z takimi strażnikami będzie świetna i bezpieczna zabawa

Basiu, to sobie poczekamy Bo mój M. wiecznie czasu nie ma... nawet weekendy ma zajęte, bo sobie kolejne studia wymyślił Oby do wakacji
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 16:49, 24 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Nie wiem, czy już kiedyś pisałam, ale druga część naszej działki to "dzika" łąka i drzewa. Nawet jej nie grodziliśmy i przez to często mamy na przykład takich gości, jak dzisiaj rano
Nie mamy na nią jeszcze pomysłu, a i finansowo byłoby to ogromne przedsięwzięcie, no i najpierw muszę zadbać o to, co bliżej domu, dlatego jest tam jak jest czyli totalna "dzicz"
Dzisiaj założyłam kalosze (od kiedy prawie bosą nogą nadepłam na węża, bez kaloszy tam się nie ruszam ) i poszłam nazrywać sobie kwiatków




Uwielbiam takie zwykłe, rosnące na łąkach, kwiaty
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 17:07, 24 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
A teraz cieszą moje oczy na tarasie




Od razu lepiej smakuje pita na nim kawa
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 17:22, 24 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
A to moja "słynna" łąka


____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
anna_studio 17:31, 24 maj 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
nika napisał(a)
Nie wiem, czy już kiedyś pisałam, ale druga część naszej działki to "dzika" łąka i drzewa. Nawet jej nie grodziliśmy i przez to często mamy na przykład takich gości, jak dzisiaj rano
Nie mamy na nią jeszcze pomysłu, a i finansowo byłoby to ogromne przedsięwzięcie, no i najpierw muszę zadbać o to, co bliżej domu, dlatego jest tam jak jest czyli totalna "dzicz"
Dzisiaj założyłam kalosze (od kiedy prawie bosą nogą nadepłam na węża, bez kaloszy tam się nie ruszam ) i poszłam nazrywać sobie kwiatków




Uwielbiam takie zwykłe, rosnące na łąkach, kwiaty


.....też je bardzo lubię...........od dziecka
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies