Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

madlen 10:14, 23 maj 2012

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
Ja natomiast dzisiaj dostałam całkiem ładną przesyłkę z " trawki " pl. od pana Smal - b. szybka dostawa ( zaz. że przez kuriera a nie pocztę P)





Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us

Basiaw 12:28, 23 maj 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Madlen, jakie trawy kupowałaś? To, co widac na zdjęciu, to bardzo ładne sadzonki.
____________________
Nasz mały, zielony świat
madlen 20:21, 23 maj 2012

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
festuca Ovina - ponoć 2 letnie sadzonki mówisz że dobrze wyglądają , mi też się wydaje że w dobrym stanie
Basiaw 21:42, 23 maj 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Dostałam dziś zwrot pieniędzy od p. Surowińskich, wolałabym zakończenie transakcji w formie przesyłki z ładnymi sadoznkami, ale trudno, może nie ma tego złego?
Madlen, dzięki za podpowiedzenie sklepu trawki.pl , tez mają mnóstwo ciekawych traw, rozmawiałam już telefonicznie z panem Smalem, miły i kompetentny człowiek. Musze na nowow przemyśleć co potrzebuję i złożę zamówienie, mam nadzieję, że sprawnie dostanę ładne sadzonki. Ceny w tym sklepie są bardzo przyjazne klientowi
____________________
Nasz mały, zielony świat
monteverde 00:24, 24 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Madlen super przesyłka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ania_79 11:02, 24 maj 2012

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Jakiś czas temu polecałam floribunda.pl - dostałam piekne róże, zerknęłam z ciekawości na stronę internetową , czy maja coś nowego i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że ceny róż są *2 , np za new dawn płaciłam 7,80, teraz kosztuje 14,96, angela 13,80, teraz 26,78,itd. Nie wiem , czym to jest spowodowane, być może chodzi o róże pojemnikowe i jakieś większe okazy, ale cena nie jest już aż tak atrakcyjna jak jeszcze półtora miesiąca temu....
____________________
Ania
Tinka 23:19, 24 maj 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
madlen napisał(a)
Ja natomiast dzisiaj dostałam całkiem ładną przesyłkę z " trawki " pl. od pana Smal - b. szybka dostawa ( zaz. że przez kuriera a nie pocztę P)





Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Aż miło popatrzeć jak pięknie i starannie zapakowany towar.Jakość też imponująca...
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Elfik 20:47, 29 maj 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
No, odetchnęłam... Chyba idzie ku lepszemu Wczoraj dostałam zawiadomienie mailem, że dziś przyjdzie przesyłka - i przyszła! Pięknie, profesjonalnie zapakowana, trawy świeżutkie, pięknie rozrośnięte w korzeniach...









No, ale żeby troszkę pogrymasić... Szkoda, że jedna jest troszkę mniejsza...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
monteverde 21:04, 29 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Agacia 20:51, 02 cze 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Polecam na Allegro marcin_arr i agroturystyka25. U obu użytkowników robiłam duże zakupy - rośliny, przesyłka i obsługa były w porządku. U marcina jednak nie należy sugerować się wielkością roślin na zdjęciach, tylko w opisie. Zdjęcia są duże (w rzeczywistości roślina, która do nas przychodzi jest mniejsza niż...na monitorze ), a zdjęcia tak zaaranżowane, że roślinki wyglądają na większe. Jednakże wszystko (także wielkość) jest zgodna z opisem.
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies