Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

madlen 23:02, 04 cze 2012

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
Elfik napisz u kogo zamawiałaś ? - i zauważ na pudle naklejone że szkło a to zmusza kurierów do nierzucania towarem - inaczej dostałabyś miazgę - gwarantuję - bo ostatnio taki zmiażdżony towar dostałam Aha co to za trawki b. ładnie wyglądają ?
Elfik 23:32, 04 cze 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Na str. 36 opisałam swoje niepokoje związane z zamówieniem traw u Mariusza Surowińskiego - potem była dość sympatyczna wymiana maili z panią Anetą, wreszcie dostałam przesyłkę... Trawki Morning Light zapakowane były super!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Linka 16:53, 06 cze 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
No to przyszła kolej na mnie. Własnie otzrymałam przesyłkę z trawami zakupionymi przez internet.
Zamawiałam dwa miskanty variegatusy i jeden gracillimus w donicy dwulitrowej. to co otrzymałam wygląda tak

donice 0,5 l i zamiast variegatusa zebrinusy
reklamacje już wysmarowałam, ciekawe co dalej, tym bardziej że kurier zostawil przesyłke jak byłam w prcy i odebrała chyba opiekunka dziecka. Ręce opadają. Sprawdzałam niby tu opinie ale były mieszane. Firma Kroton.
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
bociek 21:10, 08 cze 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Linka, bidulko A o Krotonie juz bylo Echhhh

Ja czekam na przesylke Gracillimusa od Peonia4, ponoc 4-letnia sadzonka w donicy 2l - zdjecia przykladowych sadzonek sa wrzucone do oferty, zobaczymy. Na razie nie nastapil kontakt ze strony Sprzedajacego, ale spokojnie czekam
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Linka 22:09, 08 cze 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Kroton kazał sobie odesłac rośliny dobrze zapakowane na mój koszt............ i tu sie glowię bo po pierwsze wczoraj święto a dziś bylam w pracy i nie mialam czasu biegac po pocztach czy kurierach, czas płynie i na korzyść roślin to nie idzie, a po drugie już raz placiłam 24 za przesyłkę, teraz za kolejną i bede ok. 50 zł w plecy a roslin zero, więc chyba zostawię te miskanty u siebie to przynajmniej drogo bo drogo ale coś mi zostanie. Ja poszukiwalam na allegro i w innych sklepach internetowych variegatusów i chciałam połaczyć zakup z innymi a dlatego padło na Krotona. Na allegro nie bylo ani sztuki, Mariusz Surowiński ma tylko jedną sztukę.
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
motylla 22:11, 08 cze 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Linko, ale to jest niezgodne z prawem przecież. Wysłano Ci towar niezgodny z zamówieniem.
____________________
Małgosia - Na okrągło
bociek 22:24, 08 cze 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Otoz to. Linka, nie poddawaj sie, to bardzo nie w porzadku W koncu to nie Twoja wina, ze sie pomylili
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
monteverde 22:27, 08 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ja bym reklamowała , zadzwoń do nich i napisz ,że nikt z naszej społeczności już nic u nich nie kupi bo może szef nie wie, że pracownik coś takiego zapakował? ja tak miałam z cebulami, a potem całą paczkę z przeprosinami cebul dostałam bo rozmawiałam z szefem i nawet mu maile przesłałam jakie wysyłałam do firmy
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Linka 22:29, 08 cze 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Wiem, że niezgodne i o tym panu napisałam, kazał odesłać rośliny i dopiero mi zwroci pieniądze ale jak zapytałam czy za obie przesyłki tez to zamilkł na amen. Jak dzwoniłam to pani odbierająca telefon powiedziała, że sprawy reklamacji rozpatruje szef drogą mailową.
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Linka 22:52, 08 cze 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
monteverde napisał(a)
Ja bym reklamowała , zadzwoń do nich i napisz ,że nikt z naszej społeczności już nic u nich nie kupi bo może szef nie wie, że pracownik coś takiego zapakował? ja tak miałam z cebulami, a potem całą paczkę z przeprosinami cebul dostałam bo rozmawiałam z szefem i nawet mu maile przesłałam jakie wysyłałam do firmy

Ania ja koresponduję , w sumie nie wiem z kim bo się nie podpisuje, dzwoniłam ale kazano mi pisac bo sam szef reklamacje rozpatruje więc sądze że to on sam ze mną pisze. Wysłalam im foto paczki też więc doskonale zdaja sobie sprawe z pomyłki , tym bardziej, że dokonali zaraz korekty opisu strony miskanta dotyczącego wielkości doniczki. Może rzeczywiście wrócą mi za rosliny ale nie mam odpowiedzi co do zwrotu kosztów przesyłki bo to już przekracza wartośc samych roślin.
No ja już na bank nic u nich nie kupię, nawet nie ma gdzie im komentarza wystawić
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies