Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

Milka 15:05, 23 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gabriela napisał(a)


Tak jak pisałam, wiele jest tylko pojedynczych sztuk w sprzedaży. Z tego co widziałam, dużo jest metalowych mebelków i akcesoriów do ogrodu, są rzeczy od Laury Ashley, np. skórzane rękawiczki i kosze. Dużo różnych donic, konewek.
I czasem można upolować fajne książki, ostatnio Carol Klein i album o Highgrov księcia Karola - zupełnie inny niż ten, który w tym ogrodzie kupiłam. Ponieważ w tym ogrodzie nie wolno było robić zdjęć, przynajmniej nie zapomnę zupełnie, jak ten ogród wyglądał.


Chyba córę będę wysyłać ona ma czas.
Tam mi kupiła podkładkę pod kolana, też fajna
Cynie wielkie masz, ja jak co roku, tylko do gruntu, choc 8 nasionek cleome sypnęłam do donicy i na parapecie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Tamaryszek 19:41, 23 mar 2016

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Witaj Gabrielo! Z przyjemnością czytam, że wzrastają Ci nowe roślinki. Ja miałam siać groszek cukrowy, ale z ogrodu wygnał mnie grad, miotłą zgarniałam z tarasu, coś okropnego. Na szczęście bratki zdążyłam posadzić.
Nie wiedziałam, że w tym sklepie można dostać takie fajne rzeczy..! Nigdy tam nie byłam, ale dzięki Twojemu, pięknemu nabytkowi będę tam zaglądać na pewno, może i mi się uda trafić.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Bogdzia 09:34, 24 mar 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Połączenie irysków z liliowcami i ja chyba skopiuję.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Luteczka 19:51, 25 mar 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Pozdrawiam świątecznie
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
07_Rene 15:42, 01 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Przyszłam wysiewy poogladać W tym roku wysiewam cynie liliput, ciekawa ich jestem. Donice wszystkie mi się podobają, sama poluje ostatnio, ale coś ciężko mi się zdecydować. Nad oczarem też się zastanawiam - zaraziłam się - tym bardziej że do Krzywaczki mam rzut beretem
Posadziłam jesienią liliowce ze zwykłymi irysami.... ciekawe czy będzie ładnie
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
paniprzyroda 21:19, 01 kwi 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Przyszłam iryski pooglądać wysiewy imponujące, moje skromniutkie w tym roku. Na spotkanie "Towarzystwa Bzowego" można jeszcze się pisać?
____________________
Dwa ogrody
mira 23:07, 01 kwi 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gabrysiu zobacz proszę do mnie

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1670-ogrodowy-spektakl-trwa?page=675#post_0
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Kasya 13:46, 06 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42847
Gabrysiu, jak obecnie się maja twoje lilaki ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Margarete 15:36, 08 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj gabrysiu, jak dawno mnie w twoim watku i ogrodzie nie było...
Oczarowały mnie oczary - sliczne sa i daja radośc o tej porze roku kiedy wszystko jeszcze dookoła bezlistne i szaro-bure. Ja na oczar nigdy nie miałam miejsca w swoim nieduzym ogrodzie ale w tym roku od dziewczyn z Ogrodowiska ( od Jankosi) dostałam leszczynowiec skapokwiatowy, on nalezy do tej samej grupy roslin co oczary i własnie teraz zakwitł....podobnie do oczarów.
Jest nieduzy i słabo rosnie wiec to krzew akurat do moich małych przestrzeni.
Pytanie czy ty swój oczar tniesz jakoś? formujesz czy idzie na zywioł?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Anna_ogrodni... 14:31, 09 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam
Pragnę się przedstawić. Jestem tu niby nowa "niby" gdyż wcześniej często wchodziłam na forum i czytałam podziwiałam piękne ogrody często właśnie wchodziłam na Twój watek gdyż był bardzo ciekawy a ogród piękny. Podobnie ja Ty nie mogłam się przemoc i wejść na forum gdyż jest to dla mnie bardzo intymne. Ale w końcu czytając coraz bardziej pragnęłam w nim uczestniczyć
Wiec witam i pozdrawiam
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies