Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

mira 23:45, 11 maj 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Liczę na relację - mam nadzieję że będziecie focić - pogody życzę.
Kiedyś w powtórkach Mai mówili że w Niemczech jest jakiś ogród z lilakami ale nie zapisałam nazwy - muszę poszukać.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
skarabeusz 09:55, 12 maj 2016


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
Mam nadzieję, że pogoda dopisze to się wybiorę. W końcu to rzut beretem
____________________
Magdalena Enklawa w mieście
Pszczelarnia 09:58, 12 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
mira napisał(a)
Liczę na relację - mam nadzieję że będziecie focić - pogody życzę.
Kiedyś w powtórkach Mai mówili że w Niemczech jest jakiś ogród z lilakami ale nie zapisałam nazwy - muszę poszukać.

pozdrawiam


Hania, Leida już wie, co to za ogród.
Jak będzie padać, to nie będziemy focić.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kasya 10:03, 12 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42191
w sobote ma padac, w niedziele nie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
laurowisnia 10:38, 12 maj 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Chętnie bym się rozdwoiła, tylko nie wiem jak, ale słoneczka życzę wybierającym się i by wolno czas uciekał.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Gabriela 19:54, 13 maj 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Zapraszam serdecznie w niedzielę, nawet po rozdwojeniu się. Ja się właśnie tak trochę rozdwajam i nie chcę myśleć o przyszłym tygodniu, jak Scarlet O'Hara pomyślę o tym jutro. A właściwie to rankiem w poniedziałek.
Nie mamy wpływu na pogodę, ale na samopoczucie - na pewno tak.
Plany następnych bzowych wyjazdów w ramach TML już się zarysowują, bo ten niedzielny już za chwilę będzie historią.
To do miłego.

Filmik piosenkowo - kwiatkowy, adekwatny do tematu

https://www.youtube.com/watch?v=uW4atjE-Nf4
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Agania 21:12, 15 maj 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Do poniedziałku z relacji to ja się wykończę, u mnie są fotki gotowce, córa i przyszła moja synowa, z lilaków tworzyłyśmy dzisiaj bukiety, a ja myślałam o TML o Waszej niedzieli, żeby Wam pogoda dopisała... i o Tobie








____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gruszka_na_w... 23:01, 16 maj 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
No i Towarzystwo jak nic omdlało w Łazienkach od tych bzowych aromatów )) bo tu ani widu, ani słychu. Czujemy się osieroceni )) o złaknieniu widoków bzowych szpalerów już nawet nie piszę ))
Veni, bez vidi, a "wici" rozpuszczę...
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mira 23:07, 16 maj 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041

Plany następnych bzowych wyjazdów w ramach TML już się zarysowują, bo ten niedzielny już za chwilę będzie historią.



No i mamy już historyczne wyprawy lilakowe. A zajawka kolejnych już brzmi ciekawie.

Widziałam kilka fotek, ależ miałyście super i pachnąco chyba.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
tulucy 23:10, 16 maj 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Kiedyš w Mai było o kolekcji prywatnej lilaków, wydaje mi się, że gdzieś w Wielkopolsce q prowadzi to hobbystycznie jakaš Pani i można chyba się umawiać na "zwiedzanie" ale musiałabym poszukać, bo szczegółów już nie kojarzę.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies