Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

21:37, 12 cze 2016
jak tam dzwonki dalmatyńskie? pokaż stan na teraz ...plissss....bo się mi przypomniały
Kacha123 21:42, 12 cze 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ja też chcę żebyś coś pokazała. Cokolwiek, bo wszystko piękne
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
malkul 10:50, 13 cze 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
eee_taam napisał(a)
jak tam dzwonki dalmatyńskie? pokaż stan na teraz ...plissss....bo się mi przypomniały
Justynie ja nie mam dzwonków.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 10:52, 13 cze 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Kacha123 napisał(a)
Ja też chcę żebyś coś pokazała. Cokolwiek, bo wszystko piękne
ups na razie bez szans na fotki Kasiu.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
11:16, 13 cze 2016
malkul napisał(a)
Justynie ja nie mam dzwonków.


acha to ja o cudaczki pytam

http://www.ogrodowisko.pl/watek/976-ogrod-tworze-nowoczesny-czyli-wewnetrzna-walka-jak-nie-zostac-kokoszka?page=1670

malkul 11:28, 13 cze 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
eee_taam napisał(a)


acha to ja o cudaczki pytam

http://www.ogrodowisko.pl/watek/976-ogrod-tworze-nowoczesny-czyli-wewnetrzna-walka-jak-nie-zostac-kokoszka?page=1670

acha no to mam dzwonki. Powiem ci że nie kwity Już po tym jak wiosną przedmioty. W zeszłym tygodniu patrzyłam to miał pączki ale nie kwitl. Jak wrócę to obfoce.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Konieczki 11:34, 13 cze 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Wypoczywaj jeżeli dasz radę Zdrówka życzę
____________________
Zielonym do góry... :)
lindsay80 11:40, 13 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
malkul napisał(a)
acha no to mam dzwonki. Powiem ci że nie kwity Już po tym jak wiosną przedmioty. W zeszłym tygodniu patrzyłam to miał pączki ale nie kwitl. Jak wrócę to obfoce.


a długo kwitły?
Ja mam od początku czerwca i na razie w rozkwicie, ciekawa jestem jak długo się to utrzyma.
____________________
Tu ma być ogród :)
malkul 14:08, 13 cze 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
lindsay80 napisał(a)


a długo kwitły?
Ja mam od początku czerwca i na razie w rozkwicie, ciekawa jestem jak długo się to utrzyma.
dalmatynskie.? Serio .? Zrób w wolnej chwili foto please.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
LeniwaOla 14:42, 13 cze 2016

Dołączył: 30 mar 2016
Posty: 89
Jeśli mogę, to się wtrącę do tych dzwonków. W zeszłym roku kupiłam sobie na okno kuchenne sztuki dwie i kwitły bardzo długo (ale w domu), aż w szoku byłam. Czasem tylko przycinałam jak było więcej przekwitłych. Kupiłam w czerwcu i trzymałam do jesieni, a potem wystawiłam w tych mini doniczusiach na dwór. No stały tak sobie gdzieś za krzakiem, bo miałam posadzić, ale zapomniałam o nich. Wiosną patrzę, a one nie dość, że już ulistnione chyba w marcu były, ziemię im deszcze prawie całą wypłukały, nic nie zmarzły, to kwitną, a dalej stoją tam jak stały. Aaaa i jeszcze wyschły na wiór ze dwa razy (na totalny wiór, ani zielonego listka nie miały). Mega waleczna roślina.


____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies