Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Konieczki 08:26, 19 lip 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
malkul napisał(a)


twój to chociaż jak zacznie to kończy a ja mam juz od trzech lat sprawy nieskończone.
wędzok została do dziś na etapie wylanej ławy i dupa.
ostatnio nei jestem w stanei go zmobilizowac nawet do przesunięcia wiadra z jednego miejjsca do drugiego
łączę sie z toba w bólu


A ja w obronie właśnie Twojego eM. Napisałaś kiedyś że jak zacznie altane to za trzy lata skończy - a skończył za póltoramiesiąca. Nie narzekaj Kokocha - takie piękne rzeczy Ci sam zrobił a Ty niewdzięczna. Czy dobrze pamiętam że jak Ty latalaś z aparatem to on z odkurzaczem tydzień temu zaiwaniał?
____________________
Zielonym do góry... :)
Makao_J 10:26, 19 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Widzę że Twój eM jest taki sam jak mój. Wszystko musi odczekać swój czas na skończenie. Ale ja i tak się cieszę bo nie muszę tego wszystkiego robić sama.
Czasem ma większy zapała a czasem wcale ale lepsze to niż nic.

Poczytaj jak niektóre dziewczyny cały ogród tworzą same a eMy wciąż mają o to pretensje. To jest dopiero męczarnia gdy nie możesz dzielić się swoją radością i pasją. Np. Sylvana albo Amelia.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Mixtoorka 10:38, 19 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
malkul napisał(a)

tyle komplementów że az mnei głowa boleć przetała po kolejnej neiprzespanej noc (moja córka ma jakieś dziwne klimaty że budzi się o 2 w nocy i spać nie może już do rana)


Ojoj, to spokojnych i przespanych nocy życzę. Ogród masz nieprzyzwoicie perfekcyjny, a o trawniku to wszyscy tu piszą. Co niektórzy potwierdzają, że prawdziwy. Cóż, pozostaje wierzyć na słowo
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 10:40, 19 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Makao_J napisał(a)
Widzę że Twój eM jest taki sam jak mój. Wszystko musi odczekać swój czas na skończenie. Ale ja i tak się cieszę bo nie muszę tego wszystkiego robić sama.
Czasem ma większy zapała a czasem wcale ale lepsze to niż nic.

Poczytaj jak niektóre dziewczyny cały ogród tworzą same a eMy wciąż mają o to pretensje. To jest dopiero męczarnia gdy nie możesz dzielić się swoją radością i pasją. Np. Sylvana albo Amelia.


Widzę,że to bardzo popularna przypadłość M-ów Ale oni znoszą nasze humory coś za coś
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
lindsay80 11:09, 19 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
no masz Ci los z tymi dzieciakami, może będzie jej się lepiej spało po przeczytaniu fajnej książeczki, my czytamy akurat serię o dziewczynce o imieniu Klara i powiem Ci, że sama jestem ciekawa kolejnych historii - gorąco polecam.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/96544/ja-i-moja-siostra-klara
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 12:06, 19 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
no masz Ci los z tymi dzieciakami, może będzie jej się lepiej spało po przeczytaniu fajnej książeczki, my czytamy akurat serię o dziewczynce o imieniu Klara i powiem Ci, że sama jestem ciekawa kolejnych historii - gorąco polecam.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/96544/ja-i-moja-siostra-klara

Dla cirki Gosi jak ulal
My od wcxoraj przerabiamy

http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-pod_ziemia_pod_woda.html
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
LeniwaOla 12:39, 19 lip 2016

Dołączył: 30 mar 2016
Posty: 89
malkul napisał(a)


twój to chociaż jak zacznie to kończy a ja mam juz od trzech lat sprawy nieskończone.
wędzok została do dziś na etapie wylanej ławy i dupa.
ostatnio nei jestem w stanei go zmobilizowac nawet do przesunięcia wiadra z jednego miejjsca do drugiego
łączę sie z toba w bólu



Och jak cudnie się to czyta hihi
Bo ja już się bałam, że mogłam lepiej ustrzelić, ale chłopy to jednak z tej samej gliny, tylko różne domieszki mają .

Oj tak sobie żartuję... za nic bym ema nie oddała, kto inny by mi tak żwawo winko podawał

A gdzie moje mroczne foty??? Pytam się!! Żeby nie było, te nie mroczne też bombowe!
____________________
Sebek 12:59, 19 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Makao_J napisał(a)
Widzę że Twój eM jest taki sam jak mój. Wszystko musi odczekać swój czas na skończenie. Ale ja i tak się cieszę bo nie muszę tego wszystkiego robić sama.
Czasem ma większy zapała a czasem wcale ale lepsze to niż nic.

Poczytaj jak niektóre dziewczyny cały ogród tworzą same a eMy wciąż mają o to pretensje. To jest dopiero męczarnia gdy nie możesz dzielić się swoją radością i pasją. Np. Sylvana albo Amelia.


Dziołszki, jak mówimy, że zrobimy to zrobimy - nie trzeba nam co pół roku przypominać... Cierpliwości
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
myszorek 13:06, 19 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Kokocho jak masz jak masz cudownie na tych rabatach. Ile kolorów! Ja lubię twój ogród i w zieleni i w kolorach. Kibicuję w nowym projekcie. Pozdrawiam.
____________________
ogród zmyślony
malkul 14:54, 19 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Konieczki napisał(a)


A ja w obronie właśnie Twojego eM. Napisałaś kiedyś że jak zacznie altane to za trzy lata skończy - a skończył za póltoramiesiąca. Nie narzekaj Kokocha - takie piękne rzeczy Ci sam zrobił a Ty niewdzięczna. Czy dobrze pamiętam że jak Ty latalaś z aparatem to on z odkurzaczem tydzień temu zaiwaniał?

tak masz w sumie sporo racji
mega duzo zrobił i mogło braknąć mu natchnienia.
Wiem to
i dlatego
od dwóch lat staram się nie naciskać. ma dość - ok - akceptuję z bólem
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies