Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

beta 11:23, 13 lut 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
witaj Gosiu

świetnie Wam wyszła ta drewutnia...szklarnia na dużą wygląda, fajnie...widzę że Mała ogrodniczka dopinguje...te trawki z czerwonymi kokardami rozbrajają...a powiedz, jak dużą działkę macie?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
malkul 11:24, 13 lut 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Cześc Martuś, miło cię widzieć i czytać
stipa żyje ale troszkę wyblakła jest, tę jedną co w domu we wiatrołapie zimuję ścięłam całą i nei wiem co z nią będzie jak wiaoną wsadze do gruntu.

Martuś powiedż mi prosze czy ciąć już trawska?
Grabom chyba teraz odpuszcze bo cięłam je jesienia i w sumie nei am tam czego ciachać a i juz mają nabrzmiałe pąki.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 11:27, 13 lut 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702

Beatko mamy w sumie 11,56 ara

tak mała wiecznie przyklejona, niestety jeszcze się nie oderwała zupełnei od pępowiki, potrafi godzinam ma moich kolanach figlować a jak chcę ja zestawić tgo czarna rozpacz.

Jak zmiany u ciebie? podglądam czasem ale ciszaaaa.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
magnolia 11:31, 13 lut 2014


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Ze stipami to wszyscy sie uczymy.
Zobaczymy, ale żyją,więc jestem dobrej myśli.

Trawy- myślę żeby jeszcze poczekać do końca lutego, żeby było bezpieczniej. Seslerię warto juz teraz bo pewnie rusza i w środku są młode źdżbła.

Graby- albo teraz albo juz w końcu maja/czerwcu. I tak nie wiem czy już nie ruszyły, Jeśli teraz to najpierw warto uciąć 1 gałązkę i sprawdzić czy sok nie leci. jak leci to już sie obudziły i nie ciąć.

____________________
bleebla 11:32, 13 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Super drewurnia. Jestem ciekawa efektu końcowego szklarni. Na razie robi duże wrażenie sporo roślin można tam zmieścić.

Mam niemiłe doświadczenie z eko skórą. Po 5 latach cała popękała i wygląda tragicznie.
____________________
Aga - Mała eLeczka
malkul 11:32, 13 lut 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
przycięłam rano kilka gałązek więc najwyżej po południu skoczę zerknąć czy płaczą.

dzieki za rady
Napisz mi czy twoje iryski juz widać
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 11:34, 13 lut 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
aha i nie próznowałam mam już spiasnu dokładny plan obsadzenia donic w tym roku i zrobiłam doktorat w warzywnictwie. ahhahahahahahhahahaha
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 11:35, 13 lut 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
wstępny zwymiarowany plan obsadzenia szklarni


te niebieskie kropki to winorośl ale tam mi coś nie pasuje musze doczytac rozstawę dobrą
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
beta 11:36, 13 lut 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
no tak, to taki wiek...moja młodsza córcia 6 lat w tym roku kończy...tez się czasem "przykleja"...ale tez zajmie sie sobą, choć nie zawsze

to prawda,na wątku cisza, ale to nie znaczy że nic się nie dzieje...aktualnie trwają rozważania nad wyłożeniem czymś podjazdu...musimy pojeżdzić po składach i w przekalkulować
ogrodowo, to może dziś wysieję jeżówkę...próbuję tez rozplanować warzywa w skrzyniach i ustalić dla nich najlepsze sąsiedztwo
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
malkul 11:38, 13 lut 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Beatko no ta masz nad czym dumać jak wybierzesz materaiał na podjazd to pisz kobietko, trąb
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies