Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

bdan 11:13, 28 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Gosia cudnie masz, tak wszystko dopieszczone. Jak przy moich 22 ar to nigdy go nie ogarnę.
Jak duży masz ogród?
Zielona 12:16, 28 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Kokosia. Dopiero dzisiaj nadrobiłam u Ciebie. Się działo! Projekt masz świetny, ale wykonanie jest doskonałe! Marta może być dumna, bo Twój ogród jest wspaniałą Jej wizytówką. Buziaki!
popcorn 14:07, 28 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
W wolnej chwili

http://spolecznosc.fly4free.pl/blog/1018/indonezja-2014-java-bali-flores-rinca-lombok-singapur/
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 14:08, 28 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
ana_art napisał(a)
bosze skąd ja to znam

Ana ale u Ciebie efekt powala, a u mnie hehe
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 14:10, 28 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudnie nas katujesz Tyly za chwile beda rownie wypieszczone jak reszta! Zazdraszczam wielkiej szklarni!!
____________________
Mój nowy ogródek
malkul 16:27, 28 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Karolcia- widzę że ty ciągle w podróży ;

Gabrysiu- ta pomyłka z klonami to o tyle mnie wkurza , że dość długo sobie rosły i były spore czas mijał. ale co tam- już teraz to tylko sie modlić by te egz. się u mnei przyjęły, bo an takie to bym z 8 lat musiała poczekać (ta odmiana raczej wolno rośnie).


Danusiu- mam 12 arów, więc masz prawie raz tyle kochana. Ja spędzam sporo czasu w ogrodzie, ciągle cos grzebię.

Ana, kasaja, Tusiawka, Panda, Majena, Siakowa, Wieloszka, Zielona KUBA, Alex, Tesiu, Kamasja, - merci

Magnolia- goście zauważyli, znają nasz ogród. ja stip nie czesalam , nie chce mi się i czasu już mi brak, ale rosną więc ok.

Na to klony dlatego się własnie zdecydowałam bo są wiekowe (fajne duże okazy) i wybaczyłam im że "mialy ciężkie życie.", no i mega blisko mnie

Agniecha- no okazy naprawdę ogromne, myslę że jak sie przyjmą to smiało mogę powiedzieć że to był strzał w dziesiątkę.

Jolas- daj mi emial na priv to podeslie fotki jak znajdę cosik. Te klipsy w ogrginale są mega droguie, ale wiesz-zapytaj u Madzia70 bo ona miała chyba tańszy taki sysytem coś mi sie kołacze po głowie.

Nawigatorka
- napisz mi na priv bo musze Połóweczke zapytać

Odnośnie szmaty to: pod żwir tam gdzie wcale nie mam roslin mam tę plasikową matę a tam gdzie mam rosliny to mam taką tkanię czarną (poza rabatą lawendową i donicą czyli w sumie tylko pod miskanty i tam gdzie kulki z beatlesami) i wyciętem tam są wilachne dziurska dla roślin.





____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Enya73 16:33, 28 kwi 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
A jak sumak? Żyje?
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
malkul 16:38, 28 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
żyje, nawet puszcza listki
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
jazzy 17:09, 28 kwi 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
U Ciebie jak zwykle zaje-bioza
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Enya73 17:11, 28 kwi 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
To pokaż tego bidoka. Mój tygrysek też już listki puszcza
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies