Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

malkul 19:24, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
jalos - Klipsy do mocowania desek to są zrobione z aluminiowego ceowanika ramiona 10mm podstawa 20mm gr. ścianki 2mm, pocięte to na odcinki i przykręcone od spodu do deski (dokladnei to było robione jak pokazywała instrukcja SPAX) - więcej grzechów nie pamiętam.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 19:25, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ocia79 napisał(a)


Też kocham, mój Nr 1


Ocia- ale mi miło palpitacji serca dostałam z radości
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 19:26, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Jagodaa napisał(a)
Rozsiewają Ci się rozplenice? Mnie się rozsiał Hameln w donicy .


Tusiawka, Jagódko - no własnie tez sie zastanawiam bo mam pełno takich liścieni w tej donicy z rozplenica i sama jestem ciekawa co to , zostawiałam do obserwacji
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 19:27, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Karolciu- nie wiem co jest na inspiracja ale ja ten efekt chcę usykac z cisa czy się uda zobaczymy za pare lat
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 19:35, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
polinka napisał(a)
Gosiek, co zdjęcie to ładniejsze widoki...Wiesz, że masz czadowy ogród?


hmmm , ja go uwielbiam i lubię w nim pracowac i życ w nim od wczesnej wiosny do późnej jesieni
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 19:38, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
babka napisał(a)

Coś po głowie mi kołacze, że u Ciebie widziałam czosnki Krzysztofa, gdzie/z czym je masz posadzone ?

edit
Mam jeszcze pytanie o trawnik, chodzi mi o to jak bardzo jest przez Was eksploatowany? czy trawa łatwo się wydeptuje? Miałam upatrzonego Herkulesa z tej firmy ale czytałam u Magdy, że jest delikatna więc wstrzymałam się z zakupem i poszukuję dalej.


Czosnki Krzysia na jesień przesadziłam do runianki bo były zeszełego roku w kłosownicy ale one są raczej niskie a kłosownica wyżasza więc je zjadła i nie wyglądały dobrze. ale ogólnie są przecudne , dam zdjecia w tym roku


My sporo uzytkujemy dzieciaki ciągle biegają i ja pół dnia łazikuje w te i wewte , nie narzekam na brzydki wydeptany wygląd.

____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
popcorn 20:51, 30 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
malkul napisał(a)
Karolciu- nie wiem co jest na inspiracja ale ja ten efekt chcę usykac z cisa czy się uda zobaczymy za pare lat

uda sie już to widzę
____________________
Mój nowy ogródek
katiaxx 21:19, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
malkul napisał(a)
jalos - Klipsy do mocowania desek to są zrobione z aluminiowego ceowanika ramiona 10mm podstawa 20mm gr. ścianki 2mm, pocięte to na odcinki i przykręcone od spodu do deski (dokladnei to było robione jak pokazywała instrukcja SPAX) - więcej grzechów nie pamiętam.


jakiś rysunek techniczny z legendą ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Majena 22:01, 30 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
przyszłam znowu sobie posiedzieć i się pogapić
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
babka 22:36, 30 kwi 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Fajnie, chyba mi ułatwiłaś wybór trawy Moje Krzyśki rosną w okolicach lawendy ( tak wyszło :/ ) zobaczymy czy to będzie dobry zestaw.
Ciepłego weekendu Małgoś
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies