Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

nawigatorka 16:29, 13 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Widzę ze tu same zuch dziewczyny-ja też robie wszystko a dziś testowalam nowa wiertarkę z nakladką do szlifowania-musze wyszlifowac krokwie na domku ogrodnika przed malowaniem, przeze mnie oczywiście
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ana_art 17:30, 13 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
malkul napisał(a)
jak spawam to mój mąż mówi że to nie spawanie tylko smarkanie wiesz że on niby taki hojrak wazne ze trzyma prawda?

Ana-u ciebie tylko bym widziała coś w tonacji altanowej
no biała będzie tylko muszę podumać jak ją zrobić
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
malkul 19:57, 13 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Ana- dumaj, dumaj

Nawigatorka, Katia - przybijam piątala

Karolcia- prawda ,że to przyjemne koszenie (bo krótkie) Laos zapisałam w notatniku, merci

Ren133- to chyba wole mojego, on potrafi

jazz- myśl bo to ułatwia zycie jak nei trzeba pół soboty z kosiarą latać


____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Ewa_w_ogrodzie 20:08, 13 maj 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
magnolia napisał(a)


w głebokim cieniu żadna nie urosnie.
W półcieniu z wyższych traw bardzo dobrze urosnie trzcinnik krótkowłosy - sliczna trawa i chyba najlepsza do półcienia


Dziękuję Magnolio u mnie raczej mało słońca niż głęboki cień. Sprawdziłam ten trzciniak pasuje mi, teraz tylko muszę go znaleźć i do roboty.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
kasia_w 20:49, 13 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Gosia
oglądnęłam wizytówkę i jestem zachwycona Twoim ogrodem. Wątek też na pewno prześledzę w wolnej chwili. Podziwiam konsekwencję, pracowitośc i wyczucie smaku. Jest pięknie i choć to zupełnie nie mój styl, jestem zafascynowana.Pozdrawiam serdecznie
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Madzenka 22:13, 13 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ty to nawet wad ukrytych w przeciwieństwie do Kreta nie masz, jestes perfekcyjna!
Uśmiałam sie z rozprawki ale przy warzywniczku padłam i wstac nie moge. Wyslę zdjecie M'owi coby sie na wyjezdzie integracyjnym zestresowal, bo mi linek do bukow do mojej emerytury nie zrobi!!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joaska 10:04, 14 maj 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
malkul napisał(a)
jak spawam to mój mąż mówi że to nie spawanie tylko smarkanie wiesz że on niby taki hojrak wazne ze trzyma prawda?

Ana-u ciebie tylko bym widziała coś w tonacji altanowej

Jestem jak najbardziej za, a jak by co to zawsze można przeszlifować to co na widoku ... muszę sobie obeliski jakieś wymyślić i zrobić....
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
lorka 11:08, 14 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Piękny ogród, widać ile serca w niego włożonoNic tylko się inspirować. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
maggiekeithe 13:16, 14 maj 2015

Dołączył: 14 kwi 2015
Posty: 1
Cześć mam pytanie o komplet na tarasie, który jest poprostu boski i tak zastanawiamy się z mężem z czego go spawaliście z nierdzewki, a może z jakiejś innej stali?
kamasja 13:28, 14 maj 2015


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Gocha ja też na początku mówiłam osteo... coś tam a póżniej miałam dokładnie takie samo skojarzenie. Okropnie brzydka nazwa a kwiatek taki śliczniusi. To tak nie na temat bo dopiero do Ciebie zajrzałam. Witam się pochmurniasto!
____________________
Z miłości do bukszpanów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies