Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

malkul 14:47, 07 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Tess napisał(a)
to ja nie jadę na urlop. W czasie weekendu bożociałowego mój zdolny syn zasuszył mi sadzonki jeżówek. Ile można zasuszyć przez dwa tygodnie?


w sumei to cały ogród jakby sie dobrze postarać
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 14:48, 07 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Cleo napisał(a)
Co do trawnika..
Teściowa oczywiście do kąta.
Ale tak szczerze, mój podlewany codziennie wcale lepiej nie wygląda. No może wygląda trochę lepiej, ale niepodlewany tydzień byłby już chyba nie do uratowania. Taką mamy suchą glebę, żeby nie powiedzieć otwarcie piach.


ooo to współczuję tego piachu
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 14:49, 07 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nawigatorka napisał(a)

Dzięki za głos chciałam tez Ciebie pytać ale byłaś szybsza.mam problem z tymi skarpetami.mogą nawet na zimę nie być idealne ale muszą być wyraźne mocne kolorem albo faktura.selerii za grzeczna.chyba wrócę do pomysłu turzyca gold fouintaine.ale czekam jeszcze na Twój głos Gosiu


ja bym wzięła beatlesy ale tylko dlatego że nei lubię zółtawych roslin . ale decyzja należy do Ciebie

a co do tesciowej to własnie "twoją karę" dostała za karę
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 14:52, 07 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Konieczki napisał(a)


No ja mam teraz ochotę nawieźć trawnik Yarą Mila Complex. Czekam aż się ochłodzi. A coś nie teges z yarą?


Marzenko? rozszerzysz tę wypowiedź o Yara? bo tez ciekawam czy polecane czy jednak nie?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 14:53, 07 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
magnolia napisał(a)

Mokra włoszka zostanie taka już do końca sezonu- a ma jakieś oznaki życia?


tak zyje, troche jej dałam większa donice i leszej ziemi dodałam i nawiozłam florovitem , dałam też do cienia ją.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 14:54, 07 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
magnolia napisał(a)
baby ruszyły, czy bocza się? Moja jedna jest piekna, druga się zbiera, tzrecia się zastanawia, czwarta szlag trafił, a piątą M trafił łopatą - nie rozumie takiej urody



to ci mąż! a pokaż jak duże są te twoje baby, proszę
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 14:55, 07 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)


ja bym wzięła beatlesy ale tylko dlatego że nei lubię zółtawych roslin . ale decyzja należy do Ciebie

a co do tesciowej to własnie "twoją karę" dostała za karę

A czy one szybko wymkną się spod kontroli - rozrosną za bardzo poza planowany teren? I jak u Ciebie wyglądają zima i kiedy je tniesz?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 14:55, 07 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
MAgnolia- pięknie na tym Avatarku Very Nice, Very Nice Very Nice, Very Nice Very Nice, Very Nice
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 14:57, 07 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dla Ciebie
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5397-typografia-ogrodu?page=203#post_7
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 14:59, 07 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nawigatorka napisał(a)

A czy one szybko wymkną się spod kontroli - rozrosną za bardzo poza planowany teren? I jak u Ciebie wyglądają zima i kiedy je tniesz?


łazikuja trochę rozłogami ale raczej "blisko pod matką" więc się mocno nie rozrastają, ja całe mnóstwo rozdałam znajomym.

tu po zimie po cięciu u Madzi http://www.ogrodowisko.pl/watek/2564-ogrod-niby-nowoczesny-ale?page=572
i tu cos było: http://www.ogrodowisko.pl/watek/976-ogrod-tworze-nowoczesny-czyli-wewnetrzna-walka-jak-nie-zostac-kokoszka?page=304

i tu było po zimie:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/976-ogrod-tworze-nowoczesny-czyli-wewnetrzna-walka-jak-nie-zostac-kokoszka?page=760

mimo że one niby zimozilone
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies