Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Cleo 22:41, 05 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Co do trawnika..
Teściowa oczywiście do kąta.
Ale tak szczerze, mój podlewany codziennie wcale lepiej nie wygląda. No może wygląda trochę lepiej, ale niepodlewany tydzień byłby już chyba nie do uratowania. Taką mamy suchą glebę, żeby nie powiedzieć otwarcie piach.
____________________
Marzenia do spełnienia
nawigatorka 23:14, 05 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magda70 napisał(a)
The Beatle mocno się rozłazi....nie będzie grzecznie w rządku rósł niestety... A i zimą nie powala. Już ładniej zimą sesleria skalna wygląda.

Przynajmniej u mnie.

Dzięki za głos chciałam tez Ciebie pytać ale byłaś szybsza.mam problem z tymi skarpetami.mogą nawet na zimę nie być idealne ale muszą być wyraźne mocne kolorem albo faktura.selerii za grzeczna.chyba wrócę do pomysłu turzyca gold fouintaine.ale czekam jeszcze na Twój głos Gosiu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Madzenka 08:09, 06 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
U mnie trawnik tak zarósł, że nie wiem czy wysechł.... Pełno koniczyny i chwastów.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
asa7 08:32, 06 lip 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 91
Madzenka napisał(a)
U mnie trawnik tak zarósł, że nie wiem czy wysechł.... Pełno koniczyny i chwastów.....
mojej koniczyny z trawnikiem raczej nie przebije. Chyba będę zakładać trawnik od nowa w przyszłym roku, bo zastanawiam się nad budową ogrodu zimowego , więc wtedy i tak nowy trwnik to będzie konieczność.
____________________
Ogród na skraju miasta.
AgaeM 09:13, 06 lip 2015


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Co roku w okolicach polowy lipca nasz trawnik (z rolki) wyglada identycznie. Na nasze nieszczescie juz do konca sezonu. Na wiosne pieknie odbija, gesty i soczysty jak dywan do polowy lipca. W tym roku bardzo dokladnie go podlewamy. Juz wylazly dwa placki, tam gdzie zle przygotowalismy podloze, czyli placki piachu nie wymieszanego z ziemia.
____________________
szałwie czy lawendy
Konieczki 09:53, 06 lip 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Madzenka napisał(a)
Hm myślę że ją przypaliło tak jak mi wiosną w słoneczne dni, mimo podlewania... Jeszcze napisz że yara miła.....?


No ja mam teraz ochotę nawieźć trawnik Yarą Mila Complex. Czekam aż się ochłodzi. A coś nie teges z yarą?
____________________
Zielonym do góry... :)
magnolia 23:19, 06 lip 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Cieszę się że jesteście cali i zdrowi, uff!
Ogród cudny,Cudny!
Trawy nie nawoź, podlej, powinna odżyć. Z Tymi rabatami trawnik się gubi, nie razi.

Mokra włoszka zostanie taka już do końca sezonu- a ma jakieś oznaki życia?
____________________
magnolia 23:20, 06 lip 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
baby ruszyły, czy bocza się? Moja jedna jest piekna, druga się zbiera, tzrecia się zastanawia, czwarta szlag trafił, a piątą M trafił łopatą - nie rozumie takiej urody
____________________
beta 08:12, 07 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
ooo Marta awatara zmieniła...jaka ładna jesteś...ale też patrząca...jak dobry duszek-elf zerkasz na nasze ogrody

Cześc Gosia...a gdzie wypoczywaliście?...egzotyka czy nasze polskie klimaty?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
babka 08:37, 07 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Małgosiu, ja również spodziewałam się katastrofy po Twoim wpisie a tu nie jest źle. Musi się troszkę zregenerować i tyle. Po takich upałąch większość trawników tak wygląda. Reszta ogrodu bujna i piękna, wciąż zazdroszczę
Buziaka zostawiam :*

Madnolia uroczo wyglądasz Gratuluję zdanych egzaminów Córci - chyba nie pisałam a czytałam że poszło ok
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies