Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

Gardenarium 10:49, 28 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A co jest w lewym górnym rogu, tam gdzie żwirek?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
noemi 11:06, 28 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Tam jest studnia.
____________________
ogród magdalenka
noemi 11:22, 28 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938


Wiśnię, tylko jedną jakby się udało kupić z małą bryłą, może by weszła po lewej stronie w żurawkach. Tu gdzie magnolia, raczej nie sadź.


Wiśnię wystarczy taką na 1,50 ? i w tych czerwonych żurawkach??

Natomiast, tu gdzie są żurawki, możesz na przecięciach się kolorów dać trawy miskanty o księżycowej poświacie, a manowicei Morning Light - 3 szt .


albo Variegatus. będzie o wiele atrakcyjniej i trochę coś wyższego dojdzie. No i świeży kolor wśród kolorowych żurawek.



super

Na brzegu czerwonej żurawki, co nie ma wsadzonej żółtej, posadź coś białego, albo hosty "Fire & Ice - malutkie, albo Carex Variegatus czy Evergold. Będzie się pięknie odcinało.

Dziękuję, dziękuję, dziękuje




____________________
ogród magdalenka
Gardenarium 11:30, 28 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na studni postaw piękną donicę z bordową kordyliną australijską podsadzoną czymś, oczywiście bluszcz też - wtedy wygląda bardzo okazale

Tutaj malutkie hortensje i bluszcz. Hortensje mogą być w jednym kolorze - nawet lepiej.




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
noemi 11:37, 28 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Kordyliny mam już namierzone- zakup na wiosnę

Uśmiecham się do Ciebie bardzo

Danusiu a tą wiśnie w żurawkach to posadzić w tych obsidan gdzieś symetrycznie do magnolii i czy taką na 1,50 ? bo ma małą bryłę ??

____________________
ogród magdalenka
Gardenarium 11:42, 28 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Chyba raczej bliżej tarasu niż magnolia. Magnolia jest w zawijasku, a gdyby to było takie samo drzewo to wtedy symetrycznie, a tak skoro inne - niesymetrycznie 1,50 może być, bo nie będziesz pod nią przechodzić. Prosty pień musi być, bo potem jest problem.

Trawy jak będziesz sadzić - możesz ustawić na rabacie i zrobić zdjęcie tej przymiarki z góry, wtedy powiem, czy dobrze.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
noemi 11:45, 28 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Dobrze , może jeszcze dziś uda mi się kupić trawy. Weekend ma być z ładna pogodą to by było super !
____________________
ogród magdalenka
Gardenarium 11:47, 28 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jakbyś nie dała rady, to daj sobie czas do wiosny
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
noemi 11:54, 28 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Okej zobaczę w szkółce , trawy jeszcze widziałam, może się uda
____________________
ogród magdalenka
noemi 20:51, 29 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938


Trawy jak będziesz sadzić - możesz ustawić na rabacie i zrobić zdjęcie tej przymiarki z góry, wtedy powiem, czy dobrze.



Danusiu mam trawy Variegatus'a nie było , ale był Cabaret... też bardzo ładna i nie mogłam jej nie kupić
Jeszcze nie wsadzona, proszę popatrz jak to wyglada...z góry jest mało widoczna zrobiłam też zdjęcie z dołu


____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies