Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

noemi 18:04, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Enya73 napisał(a)
Śliczny ten Twój mini ogródeczek, jak wytworna bombonierka Wzór dla innych posiadaczy mikro Podziwiam i kibicuję

Pozdrawiam Madziu


Pozdrawiam i dziękuję

____________________
ogród magdalenka
noemi 18:08, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
lojalna_ napisał(a)
Madziu takie kotki te graby ja juz szaleje i tez chce tylko na ziemie czekam do konca nie wiem jak je formowac ale chce bardzo gdzie je kupic musze popytac dziewczyny z okolic.
Napisz troszeczke o sadzeniu jak bedziesz miała chwilke i jaka masz ziemie .... U Ciebie tak zieloniutko tak slicznie


Witaj Jolu, ziemie mam ciężką bo mokro u mnie , a przy sadzeniu grabów mieszałam swoją ziemię z substratem poleconym w sklepie ogrodniczym , dla rozluźnienia ziemi , nie był to torf.

Zieloniutko tak na zdjęciach wychodzi … bo u mnie w tym sezonie grzyb szaleje … takie mam smutki z tym związane, ale trzeba się pogodzić, że czasami są straty …

Powodzenia Ci życzę i będę zaglądać do Ciebie
____________________
ogród magdalenka
noemi 18:11, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
kwiatholandii napisał(a)
jak zawsze wszystko dopracowane, Widziałam fotelik polecam poduchę, o niebo lepiej


Poducha mówisz? okej fotelik się pięknie prezentuje na razie pełni funkcję eksponatu … ale ja widziałam Twoją nocną fotkę altany Szacun, bo to że pięknie wygląda to wiem, ale oddać to na zdjęciu to już "wyższa szkoła jazdy"

ściskam mocno
____________________
ogród magdalenka
noemi 18:12, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Malgosik napisał(a)
Jaka to odmiana hortensji w donicy przy tarasie, bo zapomniałam?
Waham się pomiędzy Limelight a Silver Dollar.


Gosiu moja hortka to Limelight
____________________
ogród magdalenka
noemi 18:12, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Malgosik napisał(a)
Dziewczyny zaglądajcie do Janiny za cebulkami, bo w niektórych są zawalone półki. Może centrum miasta, a może małe miasteczka.
Myślę że będzie jeszcze dostawa.

noemi te narcyzy śliczne co kupiłaś
jak ja żałuję, że nie mam gdzie tyle cebul wsadzić
muszę powiększać rabaty, zakładać nowe i za rok posadzę więcej
tylko póki co bawię się w koszyczki...


Potwierdzam Twoje słowa, trzeba zaglądać

Narcyzów dokupiłam , bo długo się trzymają i pachną obłędnie
____________________
ogród magdalenka
noemi 18:13, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Pszczelarnia napisał(a)
Magdo, żelaza jej brakuje. Ale teraz nie dawaj nic. Niech się sama wzmocni. Możesz jej zapodać garść obornika na zimę (przywieżć w woreczku pięknie przerobiony?). Ściskam.


Ok, obornika bardzo chętnie Będę dzwonić po weekendzie
____________________
ogród magdalenka
noemi 18:18, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Szukam nazwy tej trawki …

____________________
ogród magdalenka
Zielona 18:51, 17 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Może to trzcinnik?

lfficial&channel=nts&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=zrsZVL--OcjVOfPLgIgJ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=657" target="_blank" rel="nofollow">https://www.google.pl/search?q=trzcinnik&client=firefox-a&hs=0ue&rls=org.mozillalfficial&channel=nts&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=zrsZVL--OcjVOfPLgIgJ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=657
Madzenka 18:57, 17 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Madzia ja też sądzę że to trzcinnik. Wygląda tak samo jak trzcinnik Karl Forester u Malkul. Tylko na tym zdjęciu jest mniej wyrośnięty. To kultowa trawka polecana przez Magnolię. Doradzala mi w podjazd zamiast bambusów....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 18:58, 17 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Ten jest też ładny:
http://www.futuregardens.pl/trzcinnik-ostrokwiatowy-overdam-calamagrostis-x-acutiflora.html
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies