Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:20, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Choroby i szkodniki cisów, cis - Taxus 17:20, 21 maj 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
m_gocha napisał(a)
Co najmniej "pełnoletni" cis kolumnowy (chyba Wojtek) - ponad 2 metrowy ma na niektórych gałęziach żółciejąco-brązowe igły, które się osypują
U góry raczej ciemno zielony zdrowy
Rośnie w skupisku innych roślin
Czy to efekt suszy, czy jakaś choroba grzybowa. Szkodników nie zuważyłam
Przejrzałam wątek ale raczej nic nie pasuje do mojego cisa. Ktoś może pomóc w diagnozie?

i jeszcze widok po odgarnięciu gałązki


Gosiu, choroba grzybowa. Oprysk syntetyczny 2 razy antygrzybowy i trzeba go wzmocnić naturalnie.
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:19, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Mój ogrodowy pamiętnik 17:19, 21 maj 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Wygląda tak. Może by mu po prostu skrócić te 2 najdłuższe gałęzie.
Ale z drugiej strony ona ma krótki pień i wypadałoby żeby miał jakiś przewodnik .





Jeśli chcesz mieć przewodnik, to skróć jedną długą gałąź, a tą drugą przywiąż pionowo do tyczki. Będzie przewodnik

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:19, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:18, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:18, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:17, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:17, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Ogródek warzywny na balkonie 17:16, 21 maj 2020


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Do góry

Kocimietka przerosła mi całą donice zastanawiam sie czy jej nie wyrzucić (4 krzaczki). Z tyłu przy scianie rośnie zebrinusy który chyba nie przebije sie przez te gestwinę. Widziałam u Ewy Andy tyle ładnych bylin i zastanawiam sie czy może wyrzucic kocimietke i wstawic coś innego kierującego cały sezon.
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:16, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Ogród z uśmiechem 17:15, 21 maj 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
jolanka napisał(a)
Smacznego



Ja przepraszam, i to też wirtualnie? Smacznego komu? .
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:15, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:14, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:13, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:13, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:12, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Takie mam widoki na niebie dość często... ale helikopter to jeszcze nic... jak przelatuje cała seria myśliwców to już jest przegięcie, trzęsą się szyby w oknach.
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:11, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Tu miał być czarny orlik a jak na razie jest jakiś niebieski..
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:10, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:09, 21 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies