Kocimietka przerosła mi całą donice zastanawiam sie czy jej nie wyrzucić (4 krzaczki). Z tyłu przy scianie rośnie zebrinusy który chyba nie przebije sie przez te gestwinę. Widziałam u Ewy Andy tyle ładnych bylin i zastanawiam sie czy może wyrzucic kocimietke i wstawic coś innego kierującego cały sezon.
Takie mam widoki na niebie dość często... ale helikopter to jeszcze nic... jak przelatuje cała seria myśliwców to już jest przegięcie, trzęsą się szyby w oknach.