Chciałam zapytać czy ktoś wie jaki szkodnik zjada liście Grabów?
Niczym nie pryskałam wiosną drzew mam 9 sztuk i chciałabym się dowiedzieć jak uchronić się takich zniszczeń..
Kocimiętki bardzo mi się podobają, ale nie mają lekko. Kot je miętosi niemiłosiernie i kwiaty obrywa. Te są najmniej przez niego lubiane.
Cały czas zastanawiam się nad lokalizacją świecznicy. Jej jest tu wprawdzie bardzo dobrze, ale widać ją dopiero jak kwiaty pokazuje. Za ciemna jest trochę na to miejsce.
Czy Wy też macie u siebie takie przechowalniki? Nie wiem dlaczego, ale ten po prostu uwielbiam. Prawie w niego nie ingeruję, obserwuję co i gdzie się pojawia. Nawet chwasty mi się w nim podobają
Szybka rundka po ogrodzie i powrót do lekcji. Nie ma to jak przerwany internet w trakcie testu z chemii, zajęć online z historii i telekonferencji... Muszę chwilę odreagować
Ostatnie z ostatnich, pomylone, ale podobają mi się w tym miejscu.
Fioletowe ulubione przez trzmiele.
Pękate
Ciekawe jestem kwiatów nowej piwonii na pierwszym planie
nooo kochana i to mi sie juz podoba. wypietrzenia od razu daja efekt, nie jest tak plasko. jk dla mnie bomba.
a kukliki z brazową trawka powalaja na kolana, moze jakiegos klona im do towarzystwa dac albo kaline np. Mary Milton lub Kern's Pink
Bożenko, przydałby się dokładniejszy plan tej części z altanką: w większej skali, na siatce, z zaznaczonymi placykami i aktualnymi rabatami.
i więcej zdjęć z widokami na altanę i z altany.
wiem, że to dużo pracy, ale jak mam coś rysować, jeśli nie wiem, ile odstępu jest pomiędzy placykiem a altaną (i czy rabata się tam zmieści), którędy wchodzicie do ogrodu (i czy mogę przedłużyć rabatę aż na róg, czy trzeba tam zostawić przejście).
Grill zostaje oczywiście?
Pamiętam, że robiłam Ci jakieś rysunki dla tej części, ale nie mogę ich znaleźć. Pamiętasz może na której stronie to było?
Witam,
mam problem z iglakami. Udało mi sie zwalczyc mszyce, ale niestety zdążyły one narobic duzo szkod. Iglak stracil duzo igiel, ma czarny nalot na pniu - podejrzewam ze to szara plesn. I juz po walce z mszycami, pojawila sie biala woskowa wydzielina. Niestety moje iglaki są balkonowe, wiec nie ma mozliwosci splukac ich wodą. Powiedzcie mi prosze jak sie tego bialego nalotu pozbyc. Dziekuje.