Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moje małe królestwo 12:40, 21 maj 2020


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Pozdrawiam wiosennie


I jeszcze taka panna cieszy moje oko
Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 12:39, 21 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Kim napisał(a)
Jałowca też do wyciepania obrzeża to już mamy opanowane dużo już ich nawyciągałam ,niemal cała paleta kostki się uzbierała

Mam jeszcze taką fotkę

fajnie to wygląda
Przerabianie ogródka pod swój gust 12:38, 21 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry

Proso


A takie cudo w centrum ogrodniczym widzialam. Na zywo o wiele ladniejszy.Moze stac czesciowo w wodzie?




Rozpoznawanie chorób i szkodników 12:35, 21 maj 2020


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 538
Do góry
Witam moi drodzy

Chciałam zapytać czy ktoś wie jaki szkodnik zjada liście Grabów?
Niczym nie pryskałam wiosną drzew mam 9 sztuk i chciałabym się dowiedzieć jak uchronić się takich zniszczeń..

Zieleń, drewno i antracyt 12:32, 21 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry
I na koniec różne różności


Renata, te małe cebuleczki na pierwszym planie to te Twoje

a teraz wracam do szkoły
Niby ogródek pszczółki Majki 12:31, 21 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
Derenie są pod samym ogrodzeniem, za śliwami.
Tu bliżej
Zieleń, drewno i antracyt 12:26, 21 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry
Kocimiętki bardzo mi się podobają, ale nie mają lekko. Kot je miętosi niemiłosiernie i kwiaty obrywa. Te są najmniej przez niego lubiane.

Cały czas zastanawiam się nad lokalizacją świecznicy. Jej jest tu wprawdzie bardzo dobrze, ale widać ją dopiero jak kwiaty pokazuje. Za ciemna jest trochę na to miejsce.


Czy Wy też macie u siebie takie przechowalniki? Nie wiem dlaczego, ale ten po prostu uwielbiam. Prawie w niego nie ingeruję, obserwuję co i gdzie się pojawia. Nawet chwasty mi się w nim podobają


Jeżówkowe-Love 12:25, 21 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
deszczowymaj napisał(a)


Odmiana nn wysiane w tamtym roku ładne są niedawno pokazywałam je


Domi jak chcesz to Ci wyślę ale to będą dosłownie 3 sadzonki 3 zostaną dla mnie nie wiem czy to opłaca się wysyłać ? chyba ,że coś Ci dorzucę ale co ?
byłoby super będą się wysiewać, bo same się wysiewają co nie ???
Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 12:23, 21 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
Jałowca też do wyciepania obrzeża to już mamy opanowane dużo już ich nawyciągałam ,niemal cała paleta kostki się uzbierała

Mam jeszcze taką fotkę

Zieleń, drewno i antracyt 12:21, 21 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry
Szybka rundka po ogrodzie i powrót do lekcji. Nie ma to jak przerwany internet w trakcie testu z chemii, zajęć online z historii i telekonferencji... Muszę chwilę odreagować
Ostatnie z ostatnich, pomylone, ale podobają mi się w tym miejscu.

Fioletowe ulubione przez trzmiele.


Pękate


Ciekawe jestem kwiatów nowej piwonii na pierwszym planie
Przerabianie ogródka pod swój gust 12:19, 21 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Uwielbiam sasanki w tej fazie







Migawki z ogródka 12:12, 21 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry
tulucy napisał(a)
Taaa, i weź tu się gniewaj na nią Śpię, ale sprawdzam, czy przypadkiem pańcia nie widzi...

Miodzio Złościć się nie można, trzeba przytulać
Ogród bez reguł 12:00, 21 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Zaczynają irysy...


...i róże - Munstead Wood
Podmiejski ogródek 12:00, 21 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Do góry
makadamia napisał(a)


na najwyższej kwaterce pojawiły się dwa cisy i trochę bylin z innych miejsc ogrodu - oczywiście, jak to ja, nieustająco sadzę za ciasno



nooo kochana i to mi sie juz podoba. wypietrzenia od razu daja efekt, nie jest tak plasko. jk dla mnie bomba.
a kukliki z brazową trawka powalaja na kolana, moze jakiegos klona im do towarzystwa dac albo kaline np. Mary Milton lub Kern's Pink
Ogród bez reguł 11:56, 21 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
A tymczasem w ogródeczku...

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 11:46, 21 maj 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Kim napisał(a)


Dzięki za życzenia to teraz jak mi dziołchy ograniczacie gatunki dostałam chęci i muszę ujednolicić rabatki i plan ogrodu przy altanie
Wrzucam plan i proszę o sugestie



Altanka to to koło o średnicy 1.6 po prawej stronie


Bożenko, przydałby się dokładniejszy plan tej części z altanką: w większej skali, na siatce, z zaznaczonymi placykami i aktualnymi rabatami.
i więcej zdjęć z widokami na altanę i z altany.

wiem, że to dużo pracy, ale jak mam coś rysować, jeśli nie wiem, ile odstępu jest pomiędzy placykiem a altaną (i czy rabata się tam zmieści), którędy wchodzicie do ogrodu (i czy mogę przedłużyć rabatę aż na róg, czy trzeba tam zostawić przejście).

Grill zostaje oczywiście?

Pamiętam, że robiłam Ci jakieś rysunki dla tej części, ale nie mogę ich znaleźć. Pamiętasz może na której stronie to było?
Choroba iglaków 11:41, 21 maj 2020

Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1
Do góry
Witam,
mam problem z iglakami. Udało mi sie zwalczyc mszyce, ale niestety zdążyły one narobic duzo szkod. Iglak stracil duzo igiel, ma czarny nalot na pniu - podejrzewam ze to szara plesn. I juz po walce z mszycami, pojawila sie biala woskowa wydzielina. Niestety moje iglaki są balkonowe, wiec nie ma mozliwosci splukac ich wodą. Powiedzcie mi prosze jak sie tego bialego nalotu pozbyc. Dziekuje.
Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 11:37, 21 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry


Jeszcze furtka
Lepiej późno niż wcale - dojrzewanie ogrodowe 11:35, 21 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2020
Posty: 258
Do góry
Zana napisał(a)
Nie jestem specjalistką To tylko jako luźny pomysł innego poprowadzenia rabat Taka zajawka




łaaaał
w życiu na to bym nie wpadła! czad
Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 11:21, 21 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
Hosty przed bramą wjazdową


I kupiłam klonika palmowego Aureum



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies