Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 07:50, 21 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
HannaR napisał(a)

Kasia, to są już tegoroczne przyrosty na tym carexie?

Tak Haniu! Zobacz zdjęcie z 7 kwietnia:



Zachęciłam ?
Podmiejski ogródek 07:48, 21 maj 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
zdjęć dawno nie było

azalie w końcu mi się podobają



to jasne to percy wiseman. cała reszta już była
Jeżówkowe-Love 07:40, 21 maj 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
deszczowymaj napisał(a)
i co najważniejsze ..kwitnie w stronę ogrodu


Ty też masz ten problem?
Gożdzikowa - wiejski ogród 07:10, 21 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Doniczki znowu trzeba było znosić do garażu..kiedy skończą sie te przymrozki???



Ja i mój ogródek, a może ogród 07:07, 21 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Kwitnie już szałwia

Ja i mój ogródek, a może ogród 07:06, 21 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
I moje 3 ambrowce

Ania -Spełnione marzenie 06:30, 21 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
I jeszcze moja ulubiona tuja.
Jestem z nie bardzo dumna .
Dostałam ją ja miała 50 cm
A teraz ma 160 cm w ciagu 5 lat troche urosła





Ania -Spełnione marzenie 06:27, 21 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Jedyny akcent obecnie kwitnący pod płotem



Ania -Spełnione marzenie 06:25, 21 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
I jeszcze Żurawki,
Z powodu zmian ( zobaczycie sami)
Żurawki trafiły na emigrację
Dostały nowe miejsce
Mam nadzieję, że będzie im tu dobrze
I pokażą jakie mogą być piękne
Niestety na efekt przyjdzie mi jeszcze poczekać
Ale może wart ???











Ogród niby nowoczesny ale... 06:19, 21 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Magda70 napisał(a)
Grrabowo-rozplenicowa



♥️♥️♥️
Ogród niby nowoczesny ale... 06:17, 21 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Magda70 napisał(a)
Stipa w zachodzącym słońcu...za późno zabrałam się za robienie zdjęć niestety...






I tak robi wrażenie!!! ♥️
Nasza nowa trawa „namber łan”
Ania -Spełnione marzenie 06:09, 21 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
W tym roku ,
Muszę koniecznie pochwalić się funkią
Nie wiem co to za odmiana ,
Były małe
A w tym roku okazy



Ania -Spełnione marzenie 06:07, 21 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
W tym roku
Dostanę od przyrody peonie
Wszystkie są takie piękne krzaczki .
Ale u mnie są zawsze po Bożym Ciele
A co dziwne jeśli święto jest później
To peonie też zakwitną później hihihi
Boją się chyba żeby nie trafiły do kościoła
( U mnie na wsi panie zbierają kwiaty do strojenia ołtarzy)





Ania -Spełnione marzenie 06:03, 21 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Hortensje ogrodowe ,
Biedulki
Przymarzły, kwiatów w tym roku się nie spodziewam .
Na fotce poniżej, rozmnażanie
Wiec sa jeszcze malutkie ,




Ania -Spełnione marzenie 05:59, 21 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
I trochę zbliżeń

Dobrze że hortensje bukietowe
Nabrały koloru ,
Zrobiło się znacznie przyjemniej
Niestety ogrodowe już takie ładne nie są






Ania -Spełnione marzenie 05:54, 21 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
No to kolejna rabatka
Trochę się zmieniła,
Ale cały jej urok będzie widoczny za kilka miesięcy.





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies