W tym roku
Dostanę od przyrody peonie
Wszystkie są takie piękne krzaczki .
Ale u mnie są zawsze po Bożym Ciele
A co dziwne jeśli święto jest później
To peonie też zakwitną później hihihi
Boją się chyba żeby nie trafiły do kościoła
( U mnie na wsi panie zbierają kwiaty do strojenia ołtarzy)