Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój ogrodowy pamiętnik 22:27, 20 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Inne kawałki.




Różowa krzewuszka zawsze pierwsza.

Jeżówkowe-Love 22:26, 20 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Asiulka.. galgAsia Patrz..Zobacz..Widzisz to ? Royalty jednak Zakwitnie
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:24, 20 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
I na koniec - żurawki już zakwitły porządnie Z kuklikiem im do twarzy w tych kolorkach


Mój ogrodowy pamiętnik 22:23, 20 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Lubię Dissectum. Takie zwiewne jest. Marchewkowe .



Japońska pierwsza.



Żurawki kwitną.


Słoneczny Ogród 22:23, 20 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Orliki



Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 22:22, 20 maj 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Do góry
Rojodziejowa napisał(a)
Moja szałwia (prawdopodobnie Deep Blue Field albo Compact Deep Blue) wygląda dzisiaj tak. Zdjęcie ala Johanka, tylko bez manicure


W tle stipy jak widzisz, jeszcze się nie rozhulały dobrze.


Asia no Johanka jak nic . Patrzę na ta Twoja szalwie i stwierdzam,że jak na miejscowke na skarpie to super sobie radzi. Mam nadzieje że pochwalisz sie skarpa za niedługo. Patrzę tez na Twoją propozycję mojej grabowej z fioletowymi plamkami .Ciągle do niej wracam....
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:22, 20 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry



Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:21, 20 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Wilczomlecz Bonfire


Udało się utrzymać przy życiu 2 kolorki wieczornika od Lucy

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:20, 20 maj 2020


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 727
Do góry
Kasia_CS napisał(a)


Cześć Iwona! Poszłam zmierzyć moje kępki - między środkami mam dokładnie 37cm A efekt przy tej odległości wygląda tak, że kępy obecnie ciut na siebie zachodzą. Jak wolisz jednak oddzielone wyraźnie poduszki, to daj nawet 45 cm

Dzięki Kasiu za informację i fotkę.Właśnie Twoje pochwały Montany zwróciły na nią moją uwagę. Chcę sobie ją kupić
Robisz śliczne zdjęcia.
Dębowe zakątki 22:20, 20 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry



Japoński ogród Reni i Matiego 22:20, 20 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Azalia Doloroso

Japoński ogród Reni i Matiego 22:19, 20 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Chyba w szkółce pomylili nazwy azalie, bo kolorem tonie jest Kilian.

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:19, 20 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Na różance się gęsto zrobiło

i w lokach startowych zwyczajowo Stefka i Louis Odier


Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:18, 20 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry




Mój ogrodowy pamiętnik 22:17, 20 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Zrobiłam rzeczkę z szałwii omączonej bo w końcu udało mi się ją kupić.

Japoński ogród Reni i Matiego 22:17, 20 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Glediczija

Żółte kwiaty w trawniku 22:15, 20 maj 2020

Dołączył: 23 cze 2018
Posty: 23
Do góry
Nie zauważyłem, przepraszam
Słoneczny Ogród 22:14, 20 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:14, 20 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry



Jak narazie jedyny kwiat zawilca się pojawił, choć kępek sporo wyszło
Mój ogrodowy pamiętnik 22:13, 20 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Focę azalie póki jeszcze są .



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies