Czas klematisów nastał!!
Tu mix 2 Josephine oraz Innocent Glance, jeden z nich ma warstwowe kwiaty już na pierwszorocznym drzewie, drugi dopiero na drugorocznym. Może szał za rok będzie?!
Coś poszło chyba nie tak, bo ten Josephine nie jest taki sam jak na drugim koncu ogródka/parę zdjęć i postów poniżej... hmmmm trzeba będzie to rozstrzygnąć.
Tutaj chyba Multiblue. Piękny, szkoda, że dla mnie