Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród do odnowy 19:46, 13 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Turzyca palmowa dziś


Ładna ta turzyca. Do ilu cm dorasta?
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:46, 13 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Agania napisał(a)
Ten widok to już wspomnienie.
Daję sobie czas na wyeksponowanie tego miejsca w miarę własnych sił i możliwości


i odwracam głowę na to co mnie cieszy



Śliczne to lusterko z odbiciem tulipanów i kolor pasuje
A zakątek nowy fajnie się tworzy

Ja z kancikowaniem do 3 rabaty nie doszłam. To możesz się cieszyć zrobionym
Mój ogrodowy pamiętnik 19:25, 13 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
Nowa12 napisał(a)
A moja wysiana z oryginalnej torebki werbena patagońska to chyba nie jest to.


No nie, to na pewno nie werbena.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:21, 13 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jeszcze przed dolaniem wody

w końcu dogadaliśmy się jak to ma wyglądać o co mi chodzi


my się kręcimy, a tu przyleciały już ważki

i musicie mi uwierzyć na słowo, że to nie ta sama


Po prostu bajka
Mój ogrodowy pamiętnik 19:17, 13 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
A moja wysiana z oryginalnej torebki werbena patagońska to chyba nie jest to.

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 19:15, 13 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry




Jakieś niedobitki tulipanów.




Mój ogrodowy pamiętnik 19:14, 13 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
A teraz zamieszczam moją różę posadzoną w donicy, którą chyba przelałam. Mimo, że donica ma otwór. Mozno ją podlewałam
Zwijają jej się liście jakby więdły. Głównie te młode w ciemniejszym kolorze.


Mój ogrodowy pamiętnik 19:09, 13 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
U mnie wczorajsza noc musiała być z przymrozkami bo widzę po roślinach. Na pewno dostał miłorząb, niektóre klony, azalie, hortki ogrodowe, chyba róże. A jak będzie dalej z kwitnieniem to na ten moment cieżko stwierdzić bo wszystko już miało pąki - azalie, krzewuszki, kaliny, róże, dereń kousa itp.
Rodek zaczął otwierać pąki więc też nie wiem czy będzie kwitł.

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 19:08, 13 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Warzywa wzeszły wysiane 24 kwietnia.





Łiso jeszcze.



Na Bukowej 19:00, 13 maj 2020

Dołączył: 13 kwi 2020
Posty: 89
Do góry
Poprawiłam kat z Magnolią.. Muszę chyba przesadzić hosty bo są za blisko siebie... Tak mi się wydaje... Brakuje jeszcze dwóch berberysów admirał po lewej...
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 19:00, 13 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Wiśnie kuliste Umbraculifera zakupione w zeszłym roku wyglądają tak dla porównania. Dzisiaj mają trochę więcej liści






Mój ogrodowy pamiętnik 18:58, 13 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
MonikA napisał(a)


Tak miałam w gruncie. Szybko przyrastał.

Miło mi, że ktoś wspomina mój ogród u mnie teraz bardzo kolorowo, tulipany powoli kończą
Zostawiam ci coś ode mnie , ale mogę usunąć jak chcesz.



No wiesz. Nie usuwaj. Będę udawać, że u mnie tak pięknie i z tulipanami . Bo nieziemsko pięknie. Jak zawsze.
Wiesz, że ja zawsze zachwycałam się Twoim ogrodem. Może pomyślisz kiedyś nad nowym wątkiem... albo jakiegoś bloga założysz. Pamiętam jak Danusia chwaliła Ciebie i Twój ogród.
Zieleń, drewno i antracyt 18:52, 13 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Pogoda dzisiaj przyjemna do pracy. Słońce, brak wiatru, temperatura odpowiednia i tylko niechęć straszna. Poprzyglądałam się jedynie roślinom. Maliny kwitną na całego, cisy mają piękne zielone przyrosty, większość róż zapączkowana. Najbardziej teraz cieszy Lykkefund. To będą jej pierwsze kwiaty u mnie. Szkoda, że nie za bardzo chce się kierować w stronę pergoli. Rozłazi się po tulipanach.

Dwie działki dalej wprowadzili się nowi sąsiedzi. Podglądam dyskretnie ich ogrodowe początki. Pierwsze tarasowe nasadzenia, mini skrzynia z warzywami. Przyjemnie się takie coś ogląda i przypomina swoje błędy nowicjusza. Sprezentowałam im kilka sadzonek pomidorów. Dzisiaj równocześnie sprawdzałyśmy komu co pomarzło. Pomidory przeżyły

Może jutro będę miała chociaż odrobinę zapału do pracy tego bzyczka, to przynajmniej kilka chwastów wydepiluję
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 18:48, 13 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Tak jak pisałam wcześniej, zrobiłam kilka fotek.
Przed ogródek





Ogród pod lasem 18:41, 13 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Genie zaczyna otwierać pąki

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:37, 13 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
No tak to wyszłoJeszcze będzie kawałek do podjazdu w kierunku trawy, ale to może znowu w sobotę lub w wolnym czasie




I co by tu napisać ..żeby znowu nie pisać ,że jest pięknie ? jest Przepięknie
Ogród pod lasem 18:36, 13 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Dereń Summer Fun i takie tamy.





Moja "przyziemna" :) pasja 18:31, 13 maj 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Do góry
Ogród pod lasem 18:27, 13 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Czy wspominałam jak kocham buki?



Ogrodowe dylematy, czyli jak stworzyć mały ogródek 18:24, 13 maj 2020


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies