Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wielkie marzenie w małej przestrzeni. 11:57, 28 kwi 2025


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3944
Do góry
Wielkie marzenie w małej przestrzeni. 11:55, 28 kwi 2025


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3944
Do góry
Wielkie marzenie w małej przestrzeni. 11:54, 28 kwi 2025


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3944
Do góry
I jeszcze tulipanowe szaleństwo w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu.
Wielkie marzenie w małej przestrzeni. 11:40, 28 kwi 2025


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3944
Do góry
Wielkie marzenie w małej przestrzeni. 11:38, 28 kwi 2025


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3944
Do góry
Wielkie marzenie w małej przestrzeni. 11:37, 28 kwi 2025


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3944
Do góry
Wielkie marzenie w małej przestrzeni. 11:35, 28 kwi 2025


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3944
Do góry
Wielkie marzenie w małej przestrzeni. 11:34, 28 kwi 2025


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3944
Do góry
Spędziłam cudowny weekend, odwiedziłam Arboretum w Wojsławicach i Ogród Botaniczny we Wrocławiu. Nacieszyłam oczy i duszę. Arboretum zrobiło na mnie niesamowite wrażenie, ten stary, dojrzały drzewostan napawa człowieka refleksją nad potęgą przyrody i jednocześnie nad maleńkością człowieka. Polecam każdemu do odwiedzenia tego cudownego ogrodu. Zrobiłam mnóstwo zdjęć, ale są jeszcze w aparacie, wrzucam to co cyknęłam telefonem
Anna i Ogród 2 11:18, 28 kwi 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
olciamanolcia napisał(a)
Pani jak je ciachnac ?
Posadziłam na skarpie






Nie wiem czy cos z tego bedzie
Nowe przyrosty zawsze na pol
Nie wiem czy sosny cos ze starych wypuszczaja
Anna i Ogród 2 11:03, 28 kwi 2025


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
Pani jak je ciachnac ?
Posadziłam na skarpie





Wielkie marzenie w małej przestrzeni. 10:45, 28 kwi 2025


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3944
Do góry
kami napisał(a)
Ta wiśnia tybeteńska to jakoś kwitnie fajnie czy tylko inną korę ma? Zrobisz fotkę z bliska

Ona kwitnie, ale nie jakoś szaleńczo, małymi, białymi kwiatuszkami. Jej główną ozdobą jest właśnie ta ceglasta, łuszcząca się kora.
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 10:15, 28 kwi 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry







Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 10:14, 28 kwi 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Jeszcze raz siewka, moze ktoś rozpozna

Krzew lub drzewko bo ma zdrewnialy patyk
April podbija las... 10:08, 28 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Glediczja






April podbija las... 10:05, 28 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry






April podbija las... 10:00, 28 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry






April podbija las... 09:58, 28 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry






April podbija las... 09:55, 28 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry






April podbija las... 09:53, 28 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry






April podbija las... 09:51, 28 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Kilka migawek






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies