Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrod nad bajorkiem 21:27, 26 kwi 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Do góry
Moje małe, zielone miejsce na ziemi... 21:27, 26 kwi 2025


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4291
Do góry
Mam słabość do tych krzewów lubię te przebarwiające się liście i bezproblemowość
Pęcherznica Magic Ball

Amber Jubilee


Ogrod nad bajorkiem 21:24, 26 kwi 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 21:23, 26 kwi 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 21:22, 26 kwi 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 21:20, 26 kwi 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 21:18, 26 kwi 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Do góry
zaczątki Elisabeth, madralka, nie otwarla sie przy mroznych nockach

Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 21:17, 26 kwi 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
Wizualizacje są bardzo pomocne. Można np. poprosić o zamianę tylko koloru słupów drewnianych czy innego elementu, przestawienie czegoś w inne miejsce itp.

Ogrod nad bajorkiem 21:16, 26 kwi 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Do góry
Wymarzyłam sobie wrzosowisko 21:16, 26 kwi 2025


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 3207
Do góry
Dzisiaj od nowa posialiśmy trawę przed ogródkiem warzywnym i w miejscu po starym basenie i pracach ziemnych. Zasiana jesienią słabo wzeszła, chyba ucierpiała w czasie pierwszych przymrozków.

Oba trawniki zostały profesjonalnie wyrównane walcem
Ogrod nad bajorkiem 21:15, 26 kwi 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 21:13, 26 kwi 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Do góry
Wymarzyłam sobie wrzosowisko 21:12, 26 kwi 2025


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 3207
Do góry
Zakwitły kukliki Mai Tai i zaczynają kicimiętki.



A tu rabata w całości. Derenie wypuszczają liście. Niestety nie rosną równo, jeden ładnie się zagęszcza, a dwa pozostałe stoją w miejscu

Ogrod nad bajorkiem 21:11, 26 kwi 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Do góry
W moim małym ogródeczku II 21:10, 26 kwi 2025


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Do góry
Alija napisał(a)


Dorotko, pięknie u Ciebie, wiosennie, kolorowo i smakowicie. Ozdoby, jak zawsze masz bardzo pomysłowe i urocze.
Te niebieskości i biele mnie zachwyciły
Magnolia, to prawdziwa królowa ogrodu.
Miło mi, że podoba Ci się u mnie. Magnolia to najładniejsze drzewko wiosną, szkoda, że wiatr tak szybko pozrzucał jej płatki. Ja też lubię biały kolor w ogrodzie i biję się z myślami jakie surfinie kupić do dekoracji altany. Od kilku lat były tam białe surfinie i podobało mi się tak, ale w tym roku korci mnie, żeby namieszać tam z kolorem. Co sądzisz? zmieniać?
Może ktoś z zaglądających coś podpowie? Lubię też wilczomlecz, ale on też biały.




Wymarzyłam sobie wrzosowisko 21:08, 26 kwi 2025


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 3207
Do góry
Zakupy zagraniczne, ale walutą płatności były PLNy
Takiej wielkości kłącza przyjechały:


Już posadzone. A do towarzystwa będą miały dalie od Ciebie.
Odezwę się w celu ustalenia terminu
Glina i zielsko 21:08, 26 kwi 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
LIDKA napisał(a)
Ogrodniczki i Ogrodniku

Co to może być? Rośnie w miejscu gdzie 2 lata temu rosła orlaya.



A to nie takie coś kwitnące na żółto? Wyszperałam nazwę - Jaskier rozłogowy.
W moim małym ogródeczku II 20:53, 26 kwi 2025


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Do góry
Wafel napisał(a)
Zjeść takie desery w twoich okolicznościach przyrody i dekoracjach to podwójna przyjemność, uczta dla wszystkich zmysłów. Kwiaty z krepiny piękne i w bardzo ładnym pastelowym kolorze - masz złote ręce do takich prac
Dziękuję ślicznie za tak miłe słowa. Ja lubię wszelkie rękodzieło, nawet wzięłam udział w gminnych warsztatach robienia kwiatów z krepiny do palmy wielkanocnej, ale to był inny rodzaj kwiatów. Robienie dużych kwiatów podpatrywałam na instagramie.
Na zdjęciach widać, że mam mizerny trawnik, siałam go późną jesienią. Niestety jest tak zachwaszczony, że część usunęłam kolejny raz i dosiewałam wiosną. Na resztę trawnika kupiłam oprysk, bo nie sposób go wyplewić.



Glina i zielsko 20:52, 26 kwi 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13843
Do góry
Bociania historia trwa


Zacisze Alicji 20:43, 26 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13740
Do góry


Tego miejsca chyba nie pokazywałaś? Bardzo ładnie Alicjo, ile Ty masz jeszcze takich pięknych zakątków, których nie pokazywałaś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies