Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:14, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
anpi napisał(a)


Piękne miejsce na tej Szmaragdowej …
I bardzo fajna ekipa dziewczyn.
Pozdrawiam was wszystkie
Ogrodowe skarby 12:09, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Betka napisał(a)

Fajnie to zrobiłaś.
Ja też byłabym za jasno-niebieskim
Ogród Małej Mi 2017 11:44, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

Też z braku czasu przegapiłam ten moment... jakaś doba za krótka... wszędzie mam zaległości


Znam te za krótkie doby
Piękne widoczki
Doświadczalnia bylinowo-różana 11:42, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Anda napisał(a)


Proszę bardzo



Tam pod drzewkiem przy tarasie ją widać.

Ależ te widoczki mi się podobają
Ogród Basi 11:34, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
basia3012 napisał(a)







WAW!!
Pięknie , elegancko, wzorowo
Lilie tez masz piękne
Mój ogrodowy pamiętnik 11:33, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Małe łebki Piccolino




Piękna. I ja ja mam
Moja działka na Dębowym Lesie 11:31, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Kasiolaaa napisał(a)
Aniu co to za odmiana czerwonej rozy

Kasiu, nie mam pojęcia co to za róża. Kwiaty, piękne, bardzo duże.
Mam ja prawie od początku. A wówczas nie zwracałam uwag6i na odmiany.

Bela Lugosi i lilia Nymph

I inna lilia
Ogród kwiatowy 11:31, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
violaskom napisał(a)

W ubiegłym roku miałam taki kolor

W tym roku nowy kolor Cherry

I to zestawienie i drugie jest bardzo ładne
LeŚnicZaNka 11:30, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Kasiolaaa napisał(a)

Piękna jest
Moja działka na Dębowym Lesie 11:22, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
violaskom napisał(a)
Aniu piękna kolekcja lilii i liliowców. Masz piękne kolory floksów i pysznogłówki. Widzę na forum i u Ciebie kwitnącą rutewkę. Czy ona dopiero teraz kwitnie? Moja kwitła w maju i nie ma zamiaru powtarzać kwitnienia. Może to jakiś inny gatunek?

Violu dziękuję. Mam do lilii i liliowców słabość
Floksów kilka mam. Jeszcze w innym miejscu nie zaczęły kwitnąc.
Pysznogłówki mma 3.
A tą rutewkę kupiłam latem w ubiegłym roku .Tak ta fioletowa teraz dopiero kwitnie
Jest piękna.
Może twoja to inna odmiana
Lilia trąbkowa

Gipsówka pełna z cosmosem

Hosrtensja Bobo
Moja działka na Dębowym Lesie 11:15, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Kasiolaaa napisał(a)
przepiekne floxy uwielbiam je a twoje Aniu są takie cudowne

Dziękuję Kasiu.I ja floksy lubię.
Takich czerwonawych, czy tez tych Orange nie mam. Kupowałam. Ale raz nie wyszedł. A drugi raz jakaś pomyłka była.

Jeżówka NN

Trojeść bulwiasta

a to moja nowa jeżówka NN, kupiona prę dni temu

Następna NN
Mój ogrodowy pamiętnik 11:14, 20 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Taki kawałek mi został do obsadzenia. Reszta na razie zostanie tak jak jest. Szałwia Caradonna jest wyżej. Jest przycięta na razie.

Moja działka na Dębowym Lesie 11:08, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
zawitka napisał(a)
No mikołajek robi dobrą robotę ja wysiałam 2 torebki i ani jednej roślinki nie mam .Zbierz proszę kilka nasion może wreszcie mi się uda.

Idę zobaczyć stawPozdeówka również slę

To prawda, mikołajek ładnie komponuje się z innymi roślinkami na rabatach.
A kupiłam go przez przypadek, kilka lat temu, na wiosnę w B. .
W kłączu z nazwą łacińską. A z tego obrazka nie poznałam, że to mikołajek.
W domu nazwę wpisałam do kompa i,, mikołajek
Tak trafił do ogrodu.
Oczywiście zbiorę nasionka.
Woda w stawie spadła już z 80 cm .Dobrze ,że głęboko został wykopany.
Dziękuje i pozdrawiamy serdecznie .

Ten liliowiec jeszcze młody.2 - letni. I jego pierwsze w tym roku kwitnienie.

Hortensja Dębolistna .I jej kwiatostany

a tu dalijka nowa. Tegoroczny zakup.
Ogród z uśmiechem 11:00, 20 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
jolanka napisał(a)


Od środka:



Na tej fotce, to w ogóle wygląda jak obraz w ramie super!!

jolanka napisał(a)
Fajny mam widok?



Powiedziałabym, że wręcz idealny
Mój ogrodowy pamiętnik 11:00, 20 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Lawendę przycięłam. Czy ona może jeszcze zakwitnąć po przycięciu?

powinna zakwitnac
Pokażesz tą skarpe?
Może na niej sesleria z szałwie i rozchodnik też będzie cudnie i lubia sucho
Moja działka na Dębowym Lesie 10:59, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Magleska napisał(a)
wpadłam na dobranoc pooglądać piękny ogród

Witaj Madziulka.
Miło mi .Dziękuj e i pozdrawiam
Liliowiec Bella Lugosi i lilia Nymph

Moja działka na Dębowym Lesie 10:56, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

A u mnie się nie wysiewają wcale

W pierwszych 2 latach tez mi się nie rozsiewały .Ale już w następnych tak.
Koryguje je i tyle.



Jeżówka Cranberry Cupcake

Jeżówka Secret Glow

Hot Papaya
Moja działka na Dębowym Lesie 10:50, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Doranma napisał(a)
Aniu, Twoje zdjęcia są tak plastyczne, wręcz trójwymiarowe- musisz mieć dobry aparat, podzielisz się informacją jaki?

Dorotko, bardzo ci dziękuję za te pochwałki moich zdjęć. Uczę się i staram i lubię i fotografie i fotografowanie
Mój aparat to Lustrzanka Canon .

Liliowiec Canadian Border Patrol

Liliowiec Arctic Snow z rutewką Delavay'a
Moja działka na Dębowym Lesie 10:45, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Fajne w liliowcach jest to, że są bezproblemowe. Może jedynie ślimaki je lubią .

To prawda,.Może nie wszystkie liliowce u mnie są bujne, bo je mniej podlewałam. Ale wytrzymałe to one są i z roku na rok piękniejsze.
a ślimaków nie mam.


Moja działka na Dębowym Lesie 10:43, 20 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
alis napisał(a)
Aniu podziwiam feerię barw w Twoim ogrodzie, pozdrawiam

Alu dziękuję bardzo
I również pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies