Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pamiętajcie o ogrodach 18:41, 17 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Czekając aż poplon wzejdzie a potem trzeba go pzrekopać i znowu posiać na nowej rabacie to ponieważ jeden z jałowców zaczął brązowieć wyciąłem go i zrobiło się miejsce na nowości
perowska i pysznogłówki







Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 18:37, 17 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
juz wiem to jodla koreanska 'Silber Locke"

Emus dzis kolejne porzadki robi i wyszperal skas, nie mam pojecia skad takie ustrojstwo, bedzie kolejny ogrodowa ozdoba



letni aster juz za chwile bedzie kwitl, bardzo go lubie i chyba czas na kolejne.


dzyn dzyn


Moja codzienność - ogród Oli 18:07, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Do góry
Mogłabyś powiedzieć Olu, co masz tutaj?
Ciągle się wgapiam w Twoje zdjęcia i nie mogę z podziwu wyjść.

A czy byłaby szansa na zdjęcia "z góry" na calość?

leon60 napisał(a)
Ogród z łezką II 17:59, 17 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry




Ogród z łezką II 17:57, 17 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
W cieniu - zacieniona 17:56, 17 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Kupiłam kłosowca Blue Boa...fioletowo-niebieski,kłosy pękate...może się rozsieje?
Ogród z łezką II 17:56, 17 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ogród z łezką II 17:54, 17 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry




W cieniu - zacieniona 17:53, 17 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Milka napisał(a)
Cudnie ale to palenie w kominku...hym, pozdrówka Bogusiu

Irenko,palenie w kominku to u mnie normalne.Straszny ziąb...a jak wieje od jeziora to trzeba grzać od rana.

Hortki jeszcze przed wczorajszą ulewą...

Ogród z łezką II 17:53, 17 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry






Ogród z łezką II 17:51, 17 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Larissy dają czadu





Ogród z łezką II 17:49, 17 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
trochę z róż i potem jak leci...

James Galway i Baronessa



William Morris i Tiamo



W cieniu - zacieniona 17:48, 17 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam
Chyba nie byłam jeszcze u ciebie. Oglądałam ten i wAtek "Mexico City".
Masz jeszcze wiele kwitnących róż u mnie tylko jedna pienna jeszcze kwitnie. Widzę na wątku masz mokro. U nas ogromna susza. Trochę dzisiaj popadało ale to kropla w morzu.
Ogród masz już dojrzały, dużo zakamarków, piękne hortensje takie niespotykane. Widzę, że trudnisz się rozsadzaniem roślin bardzo dużo tego masz ja nie mam cierpliwości. W tym roku potyki hortensji do piasku włożyłam i z 15 2 szt puściły korzenie, a zachodu co nie miara. Dzisiaj byłam w Lidlu i kupiłam piękne hortki po 12 zl. Takie same kupiłam w zeszłym roku i już mi pięknie kwitną. Po pierwsze nie mam cierpliwości a po drugie nie mam ręki do rozsad.
Piękne te karmniki dla ptaszków i dużo tego masz. U mnie ptaki tylko dokarmiane zimą wiosną, latem i jesienią niech łapia robactwo.

Ja ostatnio pokrzywkę rozmnażałam. Wilec ładny, ale też kupuję

Pozdrawiam




Dzisiaj w nocy była znowu ulewa...połamane ogrodowe i anabelki.Myślałam,że dadzą radę,ale były za wiotkie.Rośliny rozmnażam tak sobie dla przyjemności.Z ukorzenianiem "z patyka"też mi ciężko wychodzi,najlepiej przez odkład. Miło jest,gdy coś się ukorzeni.Jednak czasami coś dokupuję,chociaż miejsca już brakuje.

Ogród z łezką II 17:46, 17 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
I zdjęcia z poprzedniego weekendu.

Teraz kwitną czerwone maki, muszę nasiona osobno zebrać, żeby z malinowymi się nie pomieszały. Tych dużo mniej niż tamtych. Ale piękny kolor, ognisty.





Rozpoznawanie roślin iglastych.... 17:40, 17 lip 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
Basilikum napisał(a)
kiedys dawno temu jak jeszcze nie bardzo interesowalam sie ogrodnictwem dostalam tego iglaczka od moich rodzicow. Rosnie sobie na skalniaku otoczony bylinami. W sumie az tak bardzo nie rosnie, po kilku latach siega mi nadal do kolan. Ostatnio byl u nas Dzien Otwartej Furtki Ogrodowej i bardzo duzo naszych gosci pytalo sie mnie co to za roslina




Jodła koreańska pokręcona SILBERLOCKE
Ogród w remoncie 17:01, 17 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Wiecie co, dosadziłam tam liatry, między rozplenice. Najpierw białe ale nie podobało mi się. A teraz



Ciekawe czy rozplenice ich nie zjedzą. Poczekam, zobaczę
mi sie podoba!
Ogród pod lasem 16:55, 17 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
maj 2018




ten rok

Mój taras we Francji 16:49, 17 lip 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Właśnie znalazłam modliszkę na tarasie
Mała jeszcze jest, tak że 3 cm
Rozpoznawanie roślin iglastych.... 16:46, 17 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
kiedys dawno temu jak jeszcze nie bardzo interesowalam sie ogrodnictwem dostalam tego iglaczka od moich rodzicow. Rosnie sobie na skalniaku otoczony bylinami. W sumie az tak bardzo nie rosnie, po kilku latach siega mi nadal do kolan. Ostatnio byl u nas Dzien Otwartej Furtki Ogrodowej i bardzo duzo naszych gosci pytalo sie mnie co to za roslina



Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 16:43, 17 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
A tu moja roslina do rozpoznania. Dostalam ja na poczatku ogrodowania od moich rodzicow i nie mam pojecia co to. Duzo osob pytalo a kilka nawet by chcialo takie miec a ja nie mam pojecia jak sie nazywa.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies