Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

bogumila 21:30, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...czas ogrodowych
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 22:13, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
nn od Ani i Fairy
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 19:20, 14 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Kolejny słoneczny dzień...wieczór już chłodny i wietrzny.Palimy w kominku.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Milka 20:10, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rarytas hortensji...no cudo...może i mam, ale nie odbarwia się tak.
Ale palenie w kominku, to już jestem mega zaskoczona, aż taka różnica temperatur u nas w Polsce?
My teraz ledwo odżyliśmy, teraz w domu, idealnie chłodzony, mamy 22, na zewnątrz zimniej, bo leje, 48 godzin, matko cud
Bogusiu, proszę o szersze kadry. Masz taki ciekawy ogród, tajemniczy, nie umiem go ogarnąć, jako całość.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
bogumila 21:28, 14 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Milka napisał(a)
Rarytas hortensji...no cudo...może i mam, ale nie odbarwia się tak.
Ale palenie w kominku, to już jestem mega zaskoczona, aż taka różnica temperatur u nas w Polsce?
My teraz ledwo odżyliśmy, teraz w domu, idealnie chłodzony, mamy 22, na zewnątrz zimniej, bo leje, 48 godzin, matko cud
Bogusiu, proszę o szersze kadry. Masz taki ciekawy ogród, tajemniczy, nie umiem go ogarnąć, jako całość.


To Green Shadow...rzeczywiście kolory ma bardzo ciekawe.

W kominku palimy,noce zimne ,wczoraj było +7.Jak napalimy to przyjemniejszy jest wieczór,można posiedzieć w ciepełku,chyba od jeziora tak ciągnie.
Postaram się zrobić ...ale ogródek maciupki i trudno zrobić szersze kadry.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 20:08, 16 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Malinowo...

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
ElzbietaFranka 21:50, 16 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Witam
Chyba nie byłam jeszcze u ciebie. Oglądałam ten i wAtek "Mexico City".
Masz jeszcze wiele kwitnących róż u mnie tylko jedna pienna jeszcze kwitnie. Widzę na wątku masz mokro. U nas ogromna susza. Trochę dzisiaj popadało ale to kropla w morzu.
Ogród masz już dojrzały, dużo zakamarków, piękne hortensje takie niespotykane. Widzę, że trudnisz się rozsadzaniem roślin bardzo dużo tego masz ja nie mam cierpliwości. W tym roku potyki hortensji do piasku włożyłam i z 15 2 szt puściły korzenie, a zachodu co nie miara. Dzisiaj byłam w Lidlu i kupiłam piękne hortki po 12 zl. Takie same kupiłam w zeszłym roku i już mi pięknie kwitną. Po pierwsze nie mam cierpliwości a po drugie nie mam ręki do rozsad.
Piękne te karmniki dla ptaszków i dużo tego masz. U mnie ptaki tylko dokarmiane zimą wiosną, latem i jesienią niech łapia robactwo.

Ja ostatnio pokrzywkę rozmnażałam. Wilec ładny, ale też kupuję

Pozdrawiam


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Milka 07:12, 17 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Cudnie ale to palenie w kominku...hym, pozdrówka Bogusiu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
bogumila 17:48, 17 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam
Chyba nie byłam jeszcze u ciebie. Oglądałam ten i wAtek "Mexico City".
Masz jeszcze wiele kwitnących róż u mnie tylko jedna pienna jeszcze kwitnie. Widzę na wątku masz mokro. U nas ogromna susza. Trochę dzisiaj popadało ale to kropla w morzu.
Ogród masz już dojrzały, dużo zakamarków, piękne hortensje takie niespotykane. Widzę, że trudnisz się rozsadzaniem roślin bardzo dużo tego masz ja nie mam cierpliwości. W tym roku potyki hortensji do piasku włożyłam i z 15 2 szt puściły korzenie, a zachodu co nie miara. Dzisiaj byłam w Lidlu i kupiłam piękne hortki po 12 zl. Takie same kupiłam w zeszłym roku i już mi pięknie kwitną. Po pierwsze nie mam cierpliwości a po drugie nie mam ręki do rozsad.
Piękne te karmniki dla ptaszków i dużo tego masz. U mnie ptaki tylko dokarmiane zimą wiosną, latem i jesienią niech łapia robactwo.

Ja ostatnio pokrzywkę rozmnażałam. Wilec ładny, ale też kupuję

Pozdrawiam




Dzisiaj w nocy była znowu ulewa...połamane ogrodowe i anabelki.Myślałam,że dadzą radę,ale były za wiotkie.Rośliny rozmnażam tak sobie dla przyjemności.Z ukorzenianiem "z patyka"też mi ciężko wychodzi,najlepiej przez odkład. Miło jest,gdy coś się ukorzeni.Jednak czasami coś dokupuję,chociaż miejsca już brakuje.

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 17:53, 17 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Milka napisał(a)
Cudnie ale to palenie w kominku...hym, pozdrówka Bogusiu

Irenko,palenie w kominku to u mnie normalne.Straszny ziąb...a jak wieje od jeziora to trzeba grzać od rana.

Hortki jeszcze przed wczorajszą ulewą...

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies