Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Choroby i szkodniki hortensji, hortensja - Hydrangea 20:29, 14 lip 2019

Dołączył: 14 lip 2019
Posty: 1
Do góry



Proszę o pomoc co może dolegać hortensji? Posadzone tydzień temu do grunti i jednemu z krzaków zrobiły się brązowe kwiaty,a drugi dostał żółtych liści. Czy to jakiś grzyb?
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 20:27, 14 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry


Dehner Blumenpark 20:26, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Ogródkowe perypetie:) 20:23, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
abiko napisał(a)



Te akurat na marne nie wyglądają ,a raczej na mega obfite
Dehner Blumenpark 20:22, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 20:19, 14 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry

Moja bajka 20:19, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Te też fajne



A to pokręceniu sie dzieje z głową

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 20:15, 14 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Od długiego czasu nie wrzucam żadnych fotek na forum z mojego ogrodu bo żal pokazywać wysuszone rośliny.
Dziś jednak może zrobię wyjątek....pokażę co nieco ale w bliskich planach tylko bo trawnik wszystko szpeci




Ogród Małej Mi 2017 20:14, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
sierika napisał(a)
Wrzucaj smiało, M nie zagląda, zresztą tu zasypał dół, trochę deszczu/spadł/ zarosnie i juz, gorzej wyglada rabata.
Róże piżmowe, przyjeżdżaj jak tylko bedziesz w poblizu, bardzo sympatycznie gadało się

Zachwycałam sie twoją naparstnicą a mam taką samąCzyli dobrze zapamiętałam ,ze gdzieś powinnam mieć i poszłam szukać

Twoja i moja Kurcze fajne są , muszę chyba poszukać miejsca na więcej .. ciekawe jak z rośnięciem z nasion??
Ogród Małej Mi 2017 20:10, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
proszę nie cytować zdjęć. dziękuję
Milka napisał(a)
Z rozrzewnieniem patrzę na Lucyferka, cudny miałam i nie wiem, co się stało, że znikł.
Nie narzekaj Aniu, dużo ładnego, skup się na pozytywach kochana
Rzeźba odlotowa


Mój po przesadzeniu 2 lata strajkował, w tym kilka luciferków się odrodziło.. i są ładne. Nie taka dorodna kępa jak była, ale są

Skupiam się na pozytywach, inni mają gorzej.. a inni lepiej... i lepiej być tam gdzie lepiej, ale jest jak jest.. nie narzekam, tylko mi po prostu najnormalniej w świecie żal.

ćmy nie opryskałam bo padało, potem dzieci, i 2 dni w terenie... a mama już w kilku miejscach wżery... ale nie narzekam, jak mi zeżre całym, bo innym już dawno zechlało.

Za to deszcz sprawił radość nie tylko mi i ogrodowi .. nie ogrodowo ale pokażę kałuże na parkingu.. podlało na tyle, że nie wsiąka w glinę (tu jest dobrze ponad pół metra drenażu..)

proszę nie cytować zdjęć. dziękuję






proszę nie cytować zdjęć. dziękuję, ale tę radoche muszę pokazać.




Życie w wiejskim ogrodzie 20:10, 14 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Życie w wiejskim ogrodzie 20:09, 14 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Życie w wiejskim ogrodzie 20:09, 14 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Życie w wiejskim ogrodzie 20:09, 14 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Życie w wiejskim ogrodzie 20:09, 14 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Życie w wiejskim ogrodzie 20:09, 14 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Życie w wiejskim ogrodzie 20:09, 14 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry

Czasem marzenia się spełniają, w końcu spadł u mnie deszcz. Pada od dwóch dni z czego się bardzo cieszę.

Trochę zaległych i aktualnych zdjęć z ogrodu. Niby lipiec a już takie zaawansowane lato.



Moja działka na Dębowym Lesie 20:08, 14 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Milka napisał(a)
Aniu, co tam w nowym miejscu???

Nie wiele się dzieje , trawa , trochę powypalana przez słonce.
koszenia co tydzień po 5-6 godzin. Warzywnik rośnie i tyle
Maj mokry pokazał ,że tam teren zalewowy, to moje marzenia na rabaty nad stawem musiały ulec zmianie.
Tam musze naturalistyczne zrobić. Jedna strono jeszcze do wyrównania. Ale koparkowy ciągle ma zajęte terminy. Poczekamy
Zlawlaszcza,że ostatnio brak czasu i zdrowych rak. Mąż miał uraz ręki, i nic nie może robić.



Moja działka na Dębowym Lesie 20:03, 14 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
AniazUroczyska napisał(a)

Pięknie Aniu u Ciebie, dębolistna wymiata! Czekam na pokaz marcików U siebie przesadziłam z cienia do słońca (lilie, liliowce?)pozostawione przez poprzednich właścicieli. Czym je należy podkarmić?

Z debolistnej i ja bardzo się cieszę. dostałam ja malutką. A w przeciągu 4 lat wielki krzak zbudowała.
Do marcinków jeszcze trochę, trochę ..
Jaki masz nawóz ??
K6azdy to będzie dobry , to nie są wymagające rośliny.
Ja dałam na wiosnę i niedawno trochę obornika granulowanego. Taki miałam .


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies