Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 08:06, 11 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sierika napisał(a)
Oj, usmiałam się z naszych plag ogrodowych, ręce opadają juz więc lepiej smiać się niz płakać, myslałam, że tylko ja walczę z nornicami ale po kolei kazdy melduje, mi wyrósł jeden buraczek a truskawki wypaliło do korzenia, z lupa liścia nie znajdziesz. A piękne jeżówki nornice wciagaja pod ziemię, sposób na nornice poszukiwany, skuteczny, bo nieskutecznych mam całą stronę.


No to jestem lepsza, bo buraczków mam szt. 5

Pada deszczyk... ogród trochę odżyje.. i ja też.. tylko nie opryskałam ćmy bukszpanowej.. ale czego to ja nie zrobiłam.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Katkak 18:21, 13 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

Anulek na pamiątkę z Twoich odwiedzin wklejam zdjęcia. Wpadaj jak najczęściej.Paprocie i krasnale już na posterunkach . U mnie leje, mam nadzieję, że u Ciebie też. Zlało nas na rowerach, ale dzieciaki miały ubaw, a my z Nimi . Wywaliłam dziś zdechłą jodłę i posadziłam dorastającą do 1m białą budleję .

ten mały kos wlazł mi dziś do piwnicy. Złapałam go, wypuściłam, a ten darcia narobił i prawie po łbie od taty kosa dostałam .
strach do ogródka wychodzić bo tak nas musztruje . Mały dalej się tam plącze, a ten tylko patrzy z której strony przyfansolić
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sierika 21:04, 13 lip 2019

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Dzięki za odwiedziny, choć takie w biegu ale kiedyś nadrobimy
Śmiałam się wczoraj z działań Soni na trawie, ale dzisiaj wściekłam się gdy wpadła na rabatę, o zgrozo, tropiąc nornice wydarła pazurami 3 jeżówki, kłosowca i floksa. Sama nie wiem co gorsze, byłam akurat w domu kiedy polowała, ale nie upolowała za to strat do groma...
____________________
EwaSierika
Basilikum 21:36, 13 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
lajkuje wszystkie fotki
zazdraszczam ogrodowych spotkan
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mala_Mi 14:58, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Katkak napisał(a)

Anulek na pamiątkę z Twoich odwiedzin wklejam zdjęcia.


Dzięki za focie, kilka swoich też Ci wrzuciłam..
a tych nie wrzuciłam. .



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 16:33, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Z rozrzewnieniem patrzę na Lucyferka, cudny miałam i nie wiem, co się stało, że znikł.
Nie narzekaj Aniu, dużo ładnego, skup się na pozytywach kochana
Rzeźba odlotowa
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 17:18, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sierika napisał(a)
Dzięki za odwiedziny, choć takie w biegu ale kiedyś nadrobimy
Śmiałam się wczoraj z działań Soni na trawie, ale dzisiaj wściekłam się gdy wpadła na rabatę, o zgrozo, tropiąc nornice wydarła pazurami 3 jeżówki, kłosowca i floksa. Sama nie wiem co gorsze, byłam akurat w domu kiedy polowała, ale nie upolowała za to strat do groma...


W akcie desperacji..
jakby co to jeszcze będę blisko ciebie..

U Ciebie nie wiem czy mogę takie coś wrzucać ..


Dzięki, ze chciało Ci się poświecić tyle czasu dla mnie., bo jak zwykle z 20 minut wyszły 2 godziny..

Deszcz mam nadzieje, że u Ciebie też pada.. wyszłam z ciężkim sercem.. piękny, duży ogród który niszczy natura.. wszytko umordowane i wołające o wodę.. i jeszcze te myszowate.. ale tych rabatek bylinowych to zazdroszczę
Przypomnij mi nazwę róż.. wproszę się w okresie ich największej świetności

I takiego liriope to nigdzie nie widziałam.. niesamowite zestawienie i kompozycja.. wierzba w tle, liriope z trojeścia i jeszcze ten berberys..

Zapraszam.. teraz rewizyta

Jakby się kto pytał co to za trawa, to jest bylina..liriope







____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sierika 19:05, 14 lip 2019

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Wrzucaj smiało, M nie zagląda, zresztą tu zasypał dół, trochę deszczu/spadł/ zarosnie i juz, gorzej wyglada rabata.
Róże piżmowe, przyjeżdżaj jak tylko bedziesz w poblizu, bardzo sympatycznie gadało się
____________________
EwaSierika
Mala_Mi 20:10, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
proszę nie cytować zdjęć. dziękuję
Milka napisał(a)
Z rozrzewnieniem patrzę na Lucyferka, cudny miałam i nie wiem, co się stało, że znikł.
Nie narzekaj Aniu, dużo ładnego, skup się na pozytywach kochana
Rzeźba odlotowa


Mój po przesadzeniu 2 lata strajkował, w tym kilka luciferków się odrodziło.. i są ładne. Nie taka dorodna kępa jak była, ale są

Skupiam się na pozytywach, inni mają gorzej.. a inni lepiej... i lepiej być tam gdzie lepiej, ale jest jak jest.. nie narzekam, tylko mi po prostu najnormalniej w świecie żal.

ćmy nie opryskałam bo padało, potem dzieci, i 2 dni w terenie... a mama już w kilku miejscach wżery... ale nie narzekam, jak mi zeżre całym, bo innym już dawno zechlało.

Za to deszcz sprawił radość nie tylko mi i ogrodowi .. nie ogrodowo ale pokażę kałuże na parkingu.. podlało na tyle, że nie wsiąka w glinę (tu jest dobrze ponad pół metra drenażu..)

proszę nie cytować zdjęć. dziękuję






proszę nie cytować zdjęć. dziękuję, ale tę radoche muszę pokazać.




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:14, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sierika napisał(a)
Wrzucaj smiało, M nie zagląda, zresztą tu zasypał dół, trochę deszczu/spadł/ zarosnie i juz, gorzej wyglada rabata.
Róże piżmowe, przyjeżdżaj jak tylko bedziesz w poblizu, bardzo sympatycznie gadało się

Zachwycałam sie twoją naparstnicą a mam taką samąCzyli dobrze zapamiętałam ,ze gdzieś powinnam mieć i poszłam szukać

Twoja i moja Kurcze fajne są , muszę chyba poszukać miejsca na więcej .. ciekawe jak z rośnięciem z nasion??
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies