Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój ogrodowy pamiętnik 16:04, 14 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Meringue.


Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 16:02, 14 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Pola napisał(a)
Leniwa niedziela.....po deszczu


Ja bym chyba z tego balkonu nie schodziła No ale weranda też piękna i co tu wybrać, widok czy uroki werandowania? Buziaki Jolu
Mój ogrodowy pamiętnik 16:00, 14 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Rutewka, macra i borówki.



Miłkowo - sezon 2016-2022 15:59, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
Większość tak robi, bo czasu w sezonie brak U nas oczywiście nie pada, też zaraz zmykam malować podpory do róż i powojników

To prawda, jestem ze wszystkim do tyłu, a ćma rządzi, dlatego bardzo mi miło, że do mnie zajrzałaś Mariolu
Wpadła rodzinka, bo lało, gadaliśmy, a ja sobie kleiłam serducho na ścianę do domku letniego. Zabrakło mi kleju i nie skończyłam. Potem będę robić obraz. Żmudna ta robota, nawet synek mówi, że niezmiernie pracochłonne.
Pokażę jakie jest, choć nieskończone, potem jeszcze obfocę raz, jak skończę i w domku letnim powieszę.
Teraz biorę się za zasłony na pergolę i poduchy romantyczne do domku letniego, no i obrus jeszcze uszyję.
Ty podpory malujesz, a ja muszę w końcu konary pomalować, blady róż, mąż je przymocuje do muru, a potem z kamieni lub kulek szklanych zrobię na końcach tych konarów kwiaty i liście. Taki mam pomysł. Wkręciłam się na maksa

Serducho jest bardzo duże, 90 wysokości, szerokość w najszerszym miejscu 70 cm. Barwy w rzeczywistości są bardziej stonowane niż na zdjęciu.
Jakbym na sprzedaż to robiła, musiałoby być drogie,mega pracochłonna ta dziedzina

na żywo lepiej się prezentuje



Dehner Blumenpark 15:57, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Mój ogrodowy pamiętnik 15:56, 14 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Glowing Dream - wiadomo .

Dehner Blumenpark 15:54, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry


ten pan chyba robi ogrod w stylu japonskim, bo mierzyl dokladnie ze wszystkich stron ta brame


Mój ogrodowy pamiętnik 15:53, 14 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Kismet Red jakaś nowość. Świeżo posadzona (4 sadzonki) więc nie wiem co z niej wyrośnie.



Dehner Blumenpark 15:46, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Mój ogrodowy pamiętnik 15:45, 14 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Jeżówka Vintage Wine. Próbowałam dokupić jedną sztukę ale nie znalazłam jej w żadnej szkółce. Można ją tylko gdzieś w internecie namierzyć. U mnie dość niska jest i bardzo sztywna.



Moja bajka 15:44, 14 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Ale i tak to najlepsze..


Cudne Iga faktycznie jak elf ogrodowy w tych trawkach wyglądaBuziaki dziewczynki
Ogród Cioci cz. 3 15:39, 14 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Mój ogrodowy pamiętnik 15:38, 14 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Jeżówka Hot Papaya. Wysoka i u mnie pokłada się ale nie jakoś dramatycznie więc nie podpieram jej.


Ogród Cioci cz. 3 15:38, 14 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 15:37, 14 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 15:36, 14 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 15:35, 14 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 15:34, 14 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 15:33, 14 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Po trzech dniach opadów trawnik wygląda już całkiem dobrze. Rośliny znowu ruszyły z kopyta dobrze podlane. Róże kończą pierwsze kwitnienie a hortensje bukietowe budują kwiatostany. Chyba pierwszy raz cieszę się że trzy dni pada
Mój ogrodowy pamiętnik 15:31, 14 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Jeżówka Hope. Wysoka ale w ogóle się nie pokłada. Mam ją od zeszłego roku i w tym roku fajnie się już zagęściła.



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies