Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród pod lasem 08:21, 12 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Aaaa i jakby co, to dziś będę w takim miłym miejscu i też mogę o coś pytać, jakby ktoś coś chciał... Iza wybacz


Swoją drogą - właściciel jak mnie zobaczył, to powiedział, że forpoczta już była... ciekawe, jakim cudem nas skojarzył
Miłkowo - sezon 2016-2022 07:56, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
tu mi schną, hosty uschły



Ogród pod lasem 07:50, 12 lip 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
UrsaMaior napisał(a)
Hehhehehehe ja tu się kuźwa staram, żeby gości godnie podjąć, a te sobie jaja robią Oparskałam wszystko wokół przez Was
Nogami powłóczę, w plecach strzyka, wyglądam jakbym miała spotkanie z tygrysem, najgorsze, że będziecie mnie musiały pochować z brudnymi nogami. Częściowo z węża obmyłam, ale nie mogę się schylić celem przeprowadzenia dokładniejszej procedury.





Ale pedicure się trzyma!
Miłkowo - sezon 2016-2022 07:45, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry



Miłkowo - sezon 2016-2022 07:22, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
odętki zaczynają



Ogród pod lasem 07:21, 12 lip 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
UrsaMaior napisał(a)
Hehhehehehe ja tu się kuźwa staram, żeby gości godnie podjąć, a te sobie jaja robią Oparskałam wszystko wokół przez Was
Nogami powłóczę, w plecach strzyka, wyglądam jakbym miała spotkanie z tygrysem, najgorsze, że będziecie mnie musiały pochować z brudnymi nogami. Częściowo z węża obmyłam, ale nie mogę się schylić celem przeprowadzenia dokładniejszej procedury.





No zlituj się, z takimi brudnymi nogami. Nie masz jakiejś szczoty z dłuższą rączką?
Izuś, wyluzuj bo nie będziesz miała siły gości zabawiać
Ogród pod lasem 07:14, 12 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9516
Do góry
Hehhehehehe ja tu się kuźwa staram, żeby gości godnie podjąć, a te sobie jaja robią Oparskałam wszystko wokół przez Was
Nogami powłóczę, w plecach strzyka, wyglądam jakbym miała spotkanie z tygrysem, najgorsze, że będziecie mnie musiały pochować z brudnymi nogami. Częściowo z węża obmyłam, ale nie mogę się schylić celem przeprowadzenia dokładniejszej procedury.



Miłkowo - sezon 2016-2022 07:09, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry



a tu sajgon z cięciem
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:54, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry



Miłkowo - sezon 2016-2022 06:38, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
kwitnie rozplenica wschodnia, rok temu sadzone, mizerne, nawet myślałam, że padły



Miłkowo - sezon 2016-2022 06:32, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Irenko Ty masz ogród wybitnie hortensjowo trawiasty choć i innego dobra u Ciebie multum i pięknie ale wiem ile to pracy wymaga

Sylwia, fakt, mam sporo, jakoś tak wyszło, ale i innych roślin nie brakuje, cały rok coś jest, dzięki serdeczne. Robota nie do przerobienia, cięcia mam od groma....róż nie mam kiedy przyciąć, bo tnę wszystko na raz, jak nie przytnę, nie ponowią kwitnienia, no trudno, estetycznie też nie jest. Mam jedną rabatę do poprawy, od 7 lat, stale nic tam się nie sprawdza. I jeszcze pies łazi się tam załatwiać i na płask mam wszystko.

rudbekia Cherry super przezimowała, w zależności ok światła, ma różne kolory; fajnie z czerwonymi jeżówkami się komponuje, różowe same się posiały i białe




Miłkowo - sezon 2016-2022 06:24, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
agata19762 napisał(a)
Irenko piękne masz te hortki
U mnie mimo podlewania strasznie sucho, ziemia spękana...

Nowy kącik fajnie wyszedł.
Masz tych miejsc w ogrodzie, szkoda, że mało czasu na siedzenie mamy

Pozdrówka

Agatko, są piękne, ale jak niepodlane, to smutny widok, w tym roku kwiatów dużo, ale drobniejsze.
Też mam suszę, drzewa ciągną wszystko. Deszczu nie ma, w zapowiedzi jest.
Ogród z zakamarkami na pergoli jeszcze pnie będę barwić, potem z kamieni kwiaty na końcach układać, no zasłony, trochę tam malowania jeszcze, kiedyś skończymy powoli u nas. Nic nie poradzisz, na to co jest, ratuj to, co ważniejsze, bo za duży masz ogród, aby o wszystko zadbać, buziaki

Miłkowo - sezon 2016-2022 06:09, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
greg66 napisał(a)
Irenko myslałem o perovskim wokół zakątka-siedziska teraz mam tam ligustra zimozielonego ale on mi coś choruje i już mi się nie podoba. Wczoraj zaprzyjaźniona ogrodniczka doradziła mi żeby dac tam barbulę (są trzy odmiany) Myslę i chyba kupię tylko kurcze ligustra trzeba wykopać

Pozdrowionka
Oczywiście śliczny Twój ogród z tymi zakamarkami i roślinami


Osobiście ligustr lubię, widziałeś u mnie przed domem i jako żywopłot na ogrodzie. Może coś mu dokucza?
Miałam barbulę, ale mi padły, w Irlandii je podziwiałam, więc pomysł dobry, tylko czy sens jest wszystko wywalać Grzesiu i iść w koszty? Może lepiej dobrać coś odpornego, wkomponować w to, co jest, ja tak robiłam, miałam stare nasadzenia i dokładałam nowe w ciągu tych 7 lat. Musisz sobie dobrze przemyśleć i zaplanować, potem dbać o to. No i pamiętaj, że wszystko rośnie i czasami szlag trafia pierwotne założenie.
Zerknę do ciebie, gdzie to planujesz. Dzięki

już królują trawy, ale i lilie, liliowce, hortensje

w różnych miejscach te maratgony, jakim cudem, nie wiem..
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:03, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
wiunia napisał(a)
Irenko zrozumiałam, że donic z hortensjami niczym nie ocieplasz na zimę?
w tym roku posadziłam jedną bidulę z marketu do donicy i pięknie odbiła i już zaraz będą cudne kwiaty. mam zamiar ją zostawić na zimę bez okrycia, mam nadzieję, że nie pożałuję
Pergola u Ciebie to cudne miejsce na wypoczynek, uwielbiam takie miejsca...

Ale fajnie cię widzieć na avatarku
Tak, nie chowam donic, nie okrywam, nic nie robię, cały rok wszystkie donice stoją tak samo. To super, że hortka odbiła, ja moją na domku letnim zasuszyłam, a taka śliczna była, zapomniałam o niej i podlewaniu, może odbije, jak zetnę, najwyżej w przyszłym roku nie zakwitnie, albo wsadzę wiosną patyki jakiejś bukietówki.
W twoim rejonie podobna pogoda, jak to nie ogrodowa hortensja i duża donica, poradzi sobie, bo jeśli ogrodowa, to trzeba zapchać w cieplejsze miejsce.
Dzięki za pochwały, mężowi się należą

kolejna lilia, co bosko pachnie, z jeżówkami skomponowana
jeżówki samosiejki

Miłkowo - sezon 2016-2022 05:57, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Waclaw napisał(a)
Irenko,
milunio u Milki

Wacław dzięki
Gdyby tylko było zrobione, co ma być, do róż wszystkich nie dotarłam, cięcia....buksy jedne zaczęłam, cisy tez, bajzel wszędzie

od suszy liliowce niższe, w trawach giną kwiaty
Miłkowo - sezon 2016-2022 05:55, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
AgataM napisał(a)
No to teraz złapałam doła, po obejrzeniu Twojego cudnego ogrodu.... Magiczne miejsce...ach....

Miłe, to co piszesz, ale nie wymyślaj Agatko, bo masz pięknie i klimatycznie, na dodatek bardzo zadbane, nie to co u mnie. Widziałam relację ze spotkania, ogród na każdym kroku zaskakuje.

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:32, 11 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry

i specjalna dedykacja dla Pszczółki, rudbekie co cynie mi przypominają z kwiatu


a dziś była akcja koparka, ale o tym jutro.........
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 23:32, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Pawlus napisał(a)
Gdzieś mi się na wątkach obiło że zniknąłem z forum Jestem cały czas tylko czas tak pędzi że pracując po 3, 4 dni w tygodniu po 12 godzin wieczorami tylko przeglądam wątki a w dni wolne cały czas w ogrodzie. Nie ma kiedy coś wrzucić Do tego jak zwykle aura niesprzyjająca i tak jakoś zapału mniej. Na dowód zostawię zdjęcie znad stawu, postaram się ożywić i swój wątek.


A Twój ogród pięknieje, sporo podrósł w tym roku, carexy super


O jak mi miło!!!
Wracaj Chłopaku, bo jesteśmy bardzo ciekawi!

Mój ogród dziękuje bardzo! Jest w stanie nieustającego rozwoju. I nieustających prac ciężkich...

Zdjęcie znad stawu cudne!
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:28, 11 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Aniu zobacz co upolować mi się udało, teraz jak przyjadę to już bez łopaty


i szałwia chyba taka jak ta co w rowie pod Wojsławicami brałam
Ptasi gaj 23:27, 11 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1270
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Jeszcze inne





Bardzo podobają mi się drzewa porośnięte bluszczem, też takie chciałabym mieć! Podobno jednak, to szkodzi drzewom! Co myślisz na ten temat?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies