Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 21:49, 10 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Kasiu byłam i zrobilam fotki w szkółce więc najpierw tawuła arendsa

Zobacz jak się liscie przebarwiają nie znam nazwy bo nie pytałam chmura nadchodziła więc zamykałam w stronę domu dowiem się.





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 21:56, 10 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
To rudbekie to jest gatunek jak na fiszce są różne kolory







I na koniec kolorowo



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 22:09, 10 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Fajnie masz Elu,ze więcej deszczu popadało u ciebie. U mnie tylko w nocy trochę. Ech i dalej sucho.
Ładne te cieniste zakątki. Dobrze widzę ?Świecznika tam kwitnie ?Czy cos innego ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ElzbietaFranka 22:16, 10 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
anabuko1 napisał(a)
Fajnie masz Elu,ze więcej deszczu popadało u ciebie. U mnie tylko w nocy trochę. Ech i dalej sucho.
Ładne te cieniste zakątki. Dobrze widzę ?Świecznika tam kwitnie ?Czy cos innego ??



Tak Aniu to świecznica. Fotki nie oddają tego co tam jest w tym zakątku jak się wejdzie to ma się wrażenie jak by to dżungla była. Na ziemi płoży się bluszcz który już wrasta na drzewa. Bo sąsiedzi za tzw. szmatą którą siatkę zasłoniłam też mają sosny i brzozy więc widok bardzo ładny. Chciałam aby bluszcz obrósł drzewa ten zimozielony, ale nie wychodzi mu muszę drabinki dać. Winorośl za to rośnie aż do czubków sosny.

Jestem dzisiaj tak zmęczona, padam siędzę przed stacjonarnym i oczy mi się zamykają (spada ciśnienie).

Troche popadało, ąle to wciaż za mało 2 dni słońca i znowu susza. Przechodza chmury dzisiaj rano ładnie lunęło. Zawsze to coś i mniej podlewania.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:09, 11 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Byłam dzisiaj na działce u mnie nie padało. Dalej sucho można się załamać.
Podlewalam.


Fotki dla Anki ten mniejszy kosztował 89 zł a wyższy w zeszłym roku 289 zł zmetek





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:14, 11 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Jeszcze inne







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:18, 11 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
CD





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kim 23:20, 11 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Elu u mnie to samo , sucho jak cholera ,gdyby nie podlewanie to nic by nie rosło
Powiem Ci że płakać się chce ,co to będzie dalej to strach się bać
U mnie padało ostatni raz 21czerwca , można powiedzieć że to była powódź nie deszcz który przy mojej glinie zrobił więcej szkód niż pożytku
Wczoraj zabrałam się za przesadzanie i to był strzał w kolano bo ucharatałam się okropnie ale jak zaczęłam to trzeba było skończyć ,na wieczór tabletka na ból i maść na kręgosłup
A jeszcze teraz podlewanie mnóstwo podlewania bo wszystko padnie

Jak żyć
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 23:22, 11 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Oglądałam fotki cudownie u Ciebie nie widać suszy w ogrodzie
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
AniazUroczyska 23:27, 11 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
ElzbietaFranka napisał(a)
Jeszcze inne





Bardzo podobają mi się drzewa porośnięte bluszczem, też takie chciałabym mieć! Podobno jednak, to szkodzi drzewom! Co myślisz na ten temat?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies