Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Johanka77 22:39, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
amatorodniczka napisał(a)
Aśka masz linię kroplującą połączoną na stałe z nawadnianiem? Cały system? Czy tylko podłączasz do węża ogrodowego?


Mam cały system nawadniania.
Spryskiwacze na trawnik i linie na rabaty.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:39, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
Ulala!!! Ładnie . Bardzo .
Męża co sam układa obrzeża kiedy Ty śpisz - zazdraszczam .


Szczególnie jak wali w nie młotem
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
mrokasia 22:41, 11 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
Johanka77 napisał(a)


Szczególnie jak wali w nie młotem


No toś zawzięta na sen - 2 godziny dałaś radę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 22:43, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)


No toś zawzięta na sen - 2 godziny dałaś radę .


Okna sypialni z drugiej strony domu
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
anna_t 22:50, 11 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Dobra, dobra lepiej powiedz co za sen miałaś..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Johanka77 22:52, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
anna_t napisał(a)
Dobra, dobra lepiej powiedz co za sen miałaś..


Jeżówki mi się śniły
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Pawlus 23:26, 11 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Gdzieś mi się na wątkach obiło że zniknąłem z forum Jestem cały czas tylko czas tak pędzi że pracując po 3, 4 dni w tygodniu po 12 godzin wieczorami tylko przeglądam wątki a w dni wolne cały czas w ogrodzie. Nie ma kiedy coś wrzucić Do tego jak zwykle aura niesprzyjająca i tak jakoś zapału mniej. Na dowód zostawię zdjęcie znad stawu, postaram się ożywić i swój wątek.


A Twój ogród pięknieje, sporo podrósł w tym roku, carexy super
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Johanka77 23:32, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Pawlus napisał(a)
Gdzieś mi się na wątkach obiło że zniknąłem z forum Jestem cały czas tylko czas tak pędzi że pracując po 3, 4 dni w tygodniu po 12 godzin wieczorami tylko przeglądam wątki a w dni wolne cały czas w ogrodzie. Nie ma kiedy coś wrzucić Do tego jak zwykle aura niesprzyjająca i tak jakoś zapału mniej. Na dowód zostawię zdjęcie znad stawu, postaram się ożywić i swój wątek.


A Twój ogród pięknieje, sporo podrósł w tym roku, carexy super


O jak mi miło!!!
Wracaj Chłopaku, bo jesteśmy bardzo ciekawi!

Mój ogród dziękuje bardzo! Jest w stanie nieustającego rozwoju. I nieustających prac ciężkich...

Zdjęcie znad stawu cudne!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
makadamia 08:36, 12 lip 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Johanka77 napisał(a)
Dziś rano, gdy wstałam, mój Mąż już od dwóch godzin dzielnie układał obrzeża rabaty z trzeciej strony tarasu.
Dzielny On! W końcu ktoś musi budować te rabaty, żeby ktoś inny mógł pod osłoną nocy kupować jeżówki w necie...

Po południu już miałam więc co robić. Wymiąchałam przywiezione wczoraj złoto z korą i czarną. A potem posadziłam podupadłe trochu miśki

Dokonałam też małej korekty uprzednio posadzonych ML Rozsunęłam je nieco i teraz są co 90 cm.
Zaobserwowałam jednak, że zeszłoroczne od Makadamii są już całkiem spore i poszłam po rozum do głowy.
Ponadto potrzebowałam jeszcze dwóch na zakręt z tyłu tarasu, więc się wygospodarowały


Matkobosko! Żeby to mój zrobił mi kiedyś taką niespodziankę!
Cieszę się, że miskantom u Ciebie dobrze
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:57, 12 lip 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Johanka77 napisał(a)
A to już pozdrowienia dla Asi Makadmii.

Pozdrawiają Asiowe miśki z tylnego rzędu
Makadamia Asia Twoje ML okazały się być dwoma gatunkami.
Ten najdorodniejszy był Morning Lightem. Ja go podzieliłam na dwa.


Serio?!

Wszyscy polują na gracki i nie mogą trafić, a ja polowałam na ML i trafiłam na gracki?! To się nazywa mieć szczęście

Pomyślałabym, że to był powód, dla którego tak różnie rosły, ale teraz w tym samym miejscu rośnie proso, i też jedno (to najbliżej świerka) rośnie gorzej
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies