Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mirkowy ogród (początki) 20:41, 11 lip 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
anabuko1 napisał(a)
U mnie w nocy troszkę tylko popadało.
Ale za mało. Za mało.
Bardzo ładny ten ciemny rozchodnik
Ta u góry to dalia ??
Piękna I jeżówki, .Bardzo je lubię.
Aniu i u mnie w nocy padało.Dziś poszłam popielić i po takich opadach sucho jest jeszcze bardzo.
Jeśli o to ci chodzi to dalia.W realu jest ciemniejsza i ma bordowe liście .
Mirkowy ogród (początki) 20:35, 11 lip 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Też się cieszę niech pada. Myśmy podlewali brzozy to pijawki wypijały wszystko dokoła a korzenie mają szeroko od pnia.
Inne rośliny usychaly.
W tym roku wszystkie rośliny mają ładne przyrosty. Patrzę na twojego Serba to ten rozłożysty ma piękny przyrost o ile się nie mylę to drugi rok w tym miejscu rośna. Teraz będą śmigać.
Elu tak serby tu rosną 2 sezon.W tym roku ładnie przyrosły.
Co do brzuzek to będę je wykopywać za rabatą trawiastą bo mi wodę z rabaty wypijają ,posadzę na ich miejsce brabanty.
Tu po prawej stronie za trawami mam brzozy.

jutro zrobię lepsze zdjęcie
W cieniu - zacieniona 20:31, 11 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Koszyczki ze słonecznikiem czekają na swoich śpiewających gości.
W cieniu - zacieniona 20:21, 11 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Katkak napisał(a)
Bardzo Ci Bogusiu dziękuję. Sporo można w ten sposób zaoszczędzić

Szukamy sposobów pomnożenia roślin...dzielimy co tylko można...bawimy się tym...W tym roku też mnożę.

Działka prawie w Borach Tucholskich 20:17, 11 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
to jeszcze po szyszeczce







modrzew coś kombinuje
Mirkowy ogród (początki) 20:17, 11 lip 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
bogumila napisał(a)
Podglądam często,rzadziej piszę.Będzie ciekawy ogród...pozdrawiam.
Bogusiu dzięki ze zaglądasz:zdają też nie zawsze u ciebie pisze ale zaglądam

W samym słońcu 19:54, 11 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Co to za trawka?
RODOS - trochę inaczej 19:31, 11 lip 2019


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
Pierwszy słoneczny dzień po kilku dniach deszczu. Roślinki się napiły

Jeżówka Green Twister





Języczka jeszcze rośnie. Gigant ( zakryła mi tawułkę i hortensję dębolistną. Jesienią przeprowadzka tych dwóch ostatnich



Miłkowo - sezon 2016-2022 19:13, 11 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Doranma napisał(a)
Pergola śliczna, pięknie usytuowana ☺ Z tajemniczym dojściem, bielą pni brzóz, morzem zieleni i efektownymi krzesłami prezentuje się fantastycznie! Dziękuję za zdjęcia ☺

Dzięki Dorotko, miło słyszeć, że się podoba, choć jeszcze nie koniec, detale robią kropkę nad i, ale teraz inne rzeczy do zrobienia, musi czekać




Miłkowo - sezon 2016-2022 19:05, 11 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Urszulla napisał(a)


Irenko, cudne zakątki bajzel też choć ja go nie widzę ale wiem jak to jest widzieć szczegóły masz za dużo do ogarniania. Ja na jednej rabacie siedziałam całe 3 dni i ręce mi odpadają.
A pies też swoje miejsce znalazł. Moje też mają swoje kąty
Uwielbiam Twoje donice kwitnące non stop.


Ula, jak są kanty, przycięte i podlane, to jakoś wygląda, no i susza, ale jest mimo to, na czym oko zawiesić, dzięki serdeczne
Mnie zejdzie długo, bardzo długo, rzucam się na różne miejsca
Też sobie hoduj w donicach anabelki
I w cieniu, wtedy są najładniejsze i tak nie mdleją. Psy niszczą mi bardzo, bardzo...

te w cieniu i dorodne, oczywiście za dużo tam, ale cóż, nie ruszam, skoro rośnie

tu patyki tegoroczne, Grandiflora, już kwitną, w innych donicach w nogach pęcherznicy, maciupkie i też;
fajnie się ją ukorzenia, ale patyki zawsze blisko brzegu donicy, nie wiem czemu, ale tak najłatwiej sukces osiągnąć

tu Grandiflora, patyki z ubiegłego roku
spora
oczywiście nic nie okrywam, cały rok tak samo wszystko stoi

a tu kolejna w donicy, też z patyków, a w drugiej limki, ale jeszcze nie kwitną
Miłkowo - sezon 2016-2022 18:55, 11 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Piękne widoczki
Perukowca przycinasz Wiosna ??
A te ostanie trawy to ??

Dzięki Aniu
Perukowca tnę wiosną i w lipcu
Ostatnie trawy, po prawej hakonki, po lewej w głębi, stipy.
Miłkowo - sezon 2016-2022 18:51, 11 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
paradas napisał(a)
Super ta wszechobecna biel i szarość wygląda połączona z roślinnością
Altana aż woła o posiedzenie po pooglądaniu ogródka
Mogę prosić o zdjęcie perowskiej? Duża kępa jest?


To z czasem ujednoliciliśmy, bo dom i garaż biały, domek letni też, więc i reszta, a kolor od roślin.
Zdarzyło mi się tam siedzieć, ale tyle teraz pracy, że pędzę, jak struś
Perovska w niebieskim, są 3 kępy, ogromne, pokładają się i pies na się kładzie też; w innym miejscu, gdzie bardzo sucho, słabiutko rosną. Wbrew pozorom lubią wilgoć i rozproszone światło, a myślałam, że na słonecznym dadzą radę.
no i molinie zakryła, miskant Mornning Light jakoś się przepycha, a jeszcze tam winnik i jaśmin wonny


na przyszły rok będę je wiązać, żeby na baczność stały


Działka prawie w Borach Tucholskich 18:40, 11 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
każda pliszka swoją szyszkę chwali czy jakoś tam ................a ona jest tu - znaczy sie szyszka nie pliszka

Miłkowo - sezon 2016-2022 18:22, 11 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kojak napisał(a)
Pięknie, gęsto, rośliny w znakomitej kondycji. Tylko podziwiać i się inspirować.

Tomku, gęsto tak, ale od upału ciut niektóre mdleją, niemniej, jakoś nawet jest. Dziękuję, jeśli coś wpadło w oko, kopiuj

Sporo zrobiłam, ale to kropla w morzu.
Uwaga, mam już ćmę bukszpanową, żeruje, na szybko tnę buksy i oprysk, na razie kilka tylko..jutro mąż dalej będzie działał.

ogrodowe , jak podlane to od razu ładniejsze
ale tyle ich że nie wiem w którym miejscu ratować
a swoją drogą, nie wiedziałąm, że mam tyle odmian i tyle kolorów





to samo z anabelkami
Do raju daleko - u Ewy 18:21, 11 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Ożanka








Do raju daleko - u Ewy 18:05, 11 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Niezawodne jeżówki od Mirki Dzięki Mireczko



I kłosowiec od Kasi - ten mi się tylko jeden uchował





Do raju daleko - u Ewy 17:58, 11 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Pięknie się sprawują powojniki





Do raju daleko - u Ewy 17:49, 11 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Miss Saori



Green Shadow



Hortensje bukietowe też zaczynają rozkwitać

Magical Moonlight



Diamantino

Do raju daleko - u Ewy 17:40, 11 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Hortensje nabierają kolorów Bardzo lubię ten moment. Pąki mają wtedy po kilka kolorów.



Schloss Wackerbarth



You & Me Together



You & Me Passion

Do raju daleko - u Ewy 17:31, 11 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Po 4 dniach deszczu nastał słoneczny, piękny dzień

Moja biała hortensja ogrodowa nn w tym roku wygląda przepięknie. Zawsze miała tak dużo wysoko liści, że przysłaniały kwiaty. W tym roku idealna





Rabata hortensjowo-różana



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies