Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Przedogródek pod dębem 17:27, 11 lip 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Waclaw napisał(a)


Trudno przejść obojętnie obok tak pięknych kwiatów. Tu silna wola to za mało... Kiedyś byłam razem z mężem na targach ogrodniczych. Biedny, tak się poświęcił... Na każdym palcu Jego rąk była reklamówka z doniczkami bylin. Widział, że jestem szczęśliwa więc nic nie mówił. Oczami pożerałam wszystkie kwiaty
Moja działka na Dębowym Lesie 17:10, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
AnnaMS napisał(a)

Niesamowity kolor jeżeli znasz nazwę to proszę napisz, a Fiona z myszką wymiata fajne zdjęcie

Aniu,, niestety nie wiem co to za odmiana lilii.
Dzięki.

Moja działka na Dębowym Lesie 17:04, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
AgataM napisał(a)
P...i...ę....k...n....i ..e!!!!! Uwielbiam kolory w ogrodzie

Wiem,,
Ja tez
Dzięki

Moja działka na Dębowym Lesie 16:54, 11 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Widziałam
No nie tylko hostowo- liliowcowa. Jeszcze inne kwitnienia i roślinki tez ma
Lilii u mnie teraz tez jest sporo
Kilka z nich. Ale to nie wszystkie

Niesamowity kolor jeżeli znasz nazwę to proszę napisz, a Fiona z myszką wymiata fajne zdjęcie
Doświadczalnia bylinowo-różana 15:58, 11 lip 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Anda napisał(a)
Czosnki z ożanką, Echinacea i pomidorki


Ewuniu, mam pytanie o tą ożankę - mam ją już w koszyku, ale zastanawia mnie jedno - mam mieszankę seslerii jesiennej i szałwii, pomiędzy tym główkowate. Po wycięciu szałwii mam miesiąc pustki, czy ta ożanka wypełni tą pustkę, czy lepiej dosadzić przetacznika?
Wizytówka Mojego zakątka Na Dębowym 15:39, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Wizytówka Mojego zakątka Na Dębowym 15:36, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Wizytówka Mojego zakątka Na Dębowym 15:31, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Wizytówka Mojego zakątka Na Dębowym 15:27, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Wizytówka Mojego zakątka Na Dębowym 15:24, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Moja działka na Dębowym Lesie 15:18, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Moja Annabellka ma sporo mniejszych kwiatów.
Liście drobne , jasne..A u innych widze duże kule kwiatowe.
Od czego to zależy ??
Czegoś jej brak ??Czy o co tu chodzi ???
Moja działka na Dębowym Lesie 15:18, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Aniu u ciebie jak zwykle szał kolorów. Cudownie.

Lubie tak.
Ja obserwowałam swój ogród i cos wszędzie dosadzałam, upychałam aby w nim było stale kwitnącego

Jeżówka Piccolino

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:07, 11 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Johanka77 napisał(a)
Piękne rośliny w kurorcie!

Piękne

Działka prawie w Borach Tucholskich 14:54, 11 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry






żółte wczesna i najsmaczniejsze




Ogród do odnowy 14:24, 11 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry







Jeżówka - Echinacea 14:13, 11 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
MirellaB napisał(a)

U mnie też rosła wysoka. Po trzech latach wszystkie kępy tej jeżówki jakie miałam nie wzeszły.





A to bardzo dziwne..chyba faktycznie wina zbyt dużej wilgotności zimą (jeżówki tego nie znoszą i jeżeli nie mają drenażu,korzenie gniją)
Czasami też jest tak że pełne odmiany nie odmładzane co 3-4lata też potrafią zginąć.
Ogród do odnowy 14:06, 11 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
budleje: niska i kilkuletnia na targu kupiona, przerosła mnie o głowę. Niby żółto białe liście ale inwersja dała dwa zielone pędy






Natural Feelings... tak mi się wydaje
Ogród do odnowy 13:33, 11 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
violaskom napisał(a)
Gosiu widzę że masz piękny ekologiczny ogród. Sama nie wiem jak to się stało, że wcześniej do Ciebie nie trafiłam? Masz całkiem pokaźną kolekcję jeżówek. Mnie zaintrygowały przetacznikowce. Widziałam jeden na zdjęciu. Czy masz ich więcej? Wklej proszę ich zdjęcia. Ja w tym roku kupiłam trzy odmiany, ale nie dały efektu na jaki liczyłam. Może jeszcze są za młode. Jeżówki Twoje zostawiam sobie na później. Rzuciło mi się w oczy parę odmian do zdobycia, ale na tę chwilę nie zapamiętałam nazwy.



Witaj

Faktycznie jeżówek trochę mam. Przetacznikowce mam od niedawna - niższy niebiesko kwitnący

to wirginijski



ten jest niższy i odmiany nie znam, po przekwitnięciu kłosy mocno brązowieją



Słoneczny Ogród 13:13, 11 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
A tam dalej jeżówki, hortensje, trawy i za hortensjami pomiędzy trawami jeżówki zwykłe dopiero zakwitną.



Słoneczny Ogród 13:02, 11 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Rabata różowa



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies