Trudno przejść obojętnie obok tak pięknych kwiatów. Tu silna wola to za mało... Kiedyś byłam razem z mężem na targach ogrodniczych. Biedny, tak się poświęcił... Na każdym palcu Jego rąk była reklamówka z doniczkami bylin. Widział, że jestem szczęśliwa więc nic nie mówił. Oczami pożerałam wszystkie kwiaty
Ewuniu, mam pytanie o tą ożankę - mam ją już w koszyku, ale zastanawia mnie jedno - mam mieszankę seslerii jesiennej i szałwii, pomiędzy tym główkowate. Po wycięciu szałwii mam miesiąc pustki, czy ta ożanka wypełni tą pustkę, czy lepiej dosadzić przetacznika?
Moja Annabellka ma sporo mniejszych kwiatów.
Liście drobne , jasne..A u innych widze duże kule kwiatowe.
Od czego to zależy ??
Czegoś jej brak ??Czy o co tu chodzi ???
A to bardzo dziwne..chyba faktycznie wina zbyt dużej wilgotności zimą (jeżówki tego nie znoszą i jeżeli nie mają drenażu,korzenie gniją)
Czasami też jest tak że pełne odmiany nie odmładzane co 3-4lata też potrafią zginąć.