Zrobiła porównanie posiadanych zawilców Muszę poprosić Andę o identyfikację Pierwsze dwie fotki z kwietnia, myślę, że to sylvestris. Dwa ostatnie z czerwca - kanadyjskie.
hot choc i cinco w stanie dogorywajacym, ale ciagle przyciagajaca bzyki (ona jest niesamowita, zaliczyla juz drugie kwitnienie, trzecie w produkcji, brakow magnezu nie potrafie uzupelnic)
przy sesleriach wszystkich wg mnie trzeba uważać na odległości- jak za gęsto, to tworza nieciekawy kożuch, dość bałaganiarski. Jak się lekko stykaja, wtedy sa śliczne
purple eden,Chartreuse de Parme,pClaire Marshall , koko loko, ,rhapsody in blue lemon rokoko, old port, lavender ice, blue for you,eyes for you, artemis, dieter miller,nautica,cornelia, for your eyes only, hercules