Wielke dzieki, za fotki.
Cos tam czerwonego widze a to ze pozno sie przebarwia i dlugo liscie trzyma, to mi wcale nie przeszkadza, o moje wisnie i sliwy rowniez pozno sie przebarwiaja a szukam czerwonego "partnera" na jesien do nich, wiec chyba bedzie pasowal.
Klon Atropurpureum ladniej sie przebarwia ale z tego co na twoich zdjeciach po dacie wrzucenia widzialam, jednak juz w pazdzierniku zrzuca liscie, wiec torche za wczesnie jak do mojego ogrodu.
Zrobiła porównanie posiadanych zawilców Muszę poprosić Andę o identyfikację Pierwsze dwie fotki z kwietnia, myślę, że to sylvestris. Dwa ostatnie z czerwca - kanadyjskie.