Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Czubajkowy Ogród 23:07, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Liliowce dzisiaj prezentowały się nieco lepiej. Co prawda w nocy wiele deszczu nie było, ale widocznie im wystarczyło, by się pozbierać.

Przedogródek pod dębem 23:05, 07 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
co roku, w miejscowości Otmuchów organizowane jest Święto Kwiatów. Impreza jakich pewnie wiele w Polsce. Ta ściąga miłośników kwiatów z Opolszczyzny. Ze względu na umówione spotkania ogrodowiskowe w sobotę i niedzielę, byłem tam w piątek. Wygrałem ponieważ jeszcze nie było tak wielkich tłumów jak zwykle.
Najpierw zwiedzałem wystawę kwiatów na zamku.
Czubajkowy Ogród 23:05, 07 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Doranma napisał(a)




Fajną masz tę abisynkę. Dodaje ogrodowi uroku i klimatu. Czynna jest, czy to tylko dekoracja?
Czubajkowy Ogród 23:05, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
No dobra, pora się podnieść - idziemy w ogród



Ten kolorowy busz, w którym dotąd czułam się tak bezpiecznie, dziś okazał się przyjazny także dla ... lisa! Tuż przed zachodem słońca nagle spojrzeliśmy na siebie tuż przed domkiem Przyznaję, że od razu odechciało mi się cokolwiek robić. Wcale nie chcę mieć takiego gościa

Czubajkowy Ogród 23:00, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Hortensje sąsiadki już są bardzo duże - nie widać mnie zza nich. Tak więc mam darmową przesłonę od tej strony wzdłuż całego ogrodzenia



Mam w tym roku plagę nowych chwastów i to takich najgorszych - chmiel i powój

Kwiaty we włosach 22:59, 07 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
róże w towarzystwie trzmielin, przetaczników, lilii, lawend, budlei








Czubajkowy Ogród 22:57, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Niedzielę miałam spędzić stacjonarnie, w mieście. Rano jeszcze siąpił deszcz. Ale później gdy się wypogodziło, to z godziny na godzinę nabierałam coraz większej ochoty na wyprawę Po południu to już przebierałam nóżkami w kuchni, by jak najszybciej się obrobić i móc jechać. Pewnie mało racjonalny taki wyjazd wieczorową porą na 2 godziny, ale co zrobić, gdy mnie coś gna i na miejscu zapominam o wszystkich zmartwieniach? Jedni pocieszają się alkoholem lub zakupami, ja pocieszam się działką

A że świeciło jeszcze nad horyzontem słoneczko, to popstrykałam trochę jaśniejszych niż wczoraj zdjęć

Widok z okna domku - przez szybę więc nie ostro.



A teraz z serii "nie ruszam się z fotela na ganku i podziwiam" Od prawej do lewej

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 22:57, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry





Buziaki ,,,,mam nadzieję ,że choć troszkę moje fotki Ci się spodobają
Sezon 2017 u Hanusi 22:55, 07 lip 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Basiu, dziękuję. To wpływ O. Nie mam kiedy się starzeć.

W ogródku emerytki 22:52, 07 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Gorysz miarz.

Paprotnik szczecinkozębny Proliferum.

Piękna kępa.

I taki widoczek na kwitnące nad stawem hortensje.
Kwiaty we włosach 22:51, 07 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



W ogródku emerytki 22:51, 07 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Dziękuję Ci Grażynko za przemiłe spotkaniejesteś wspaniałym kompanem. Dobrze nam się rozmawiało. Robiłaś wiele zdjęć i być może zechcesz kilka pokazać w swoim wątku.
Na pamiątkę zostawiam zdjęcia.

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 22:48, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry


Kwiaty we włosach 22:45, 07 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Skąpana w słońcu 22:45, 07 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
Do góry
Urszulla napisał(a)



To dziwna sprawa. Roślinki różnie się zachowują. Dziś oglądałam jeżówkinpo 16zl były i stwierdziłam że może jednak kupię jak będą przeceniali




16 zł to dość drogo







Zielony zakątek z Antonówką 22:45, 07 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Troszkę fotek na dobranoc


Ale ładnie
W ogródku emerytki 22:45, 07 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Danko, ja lubię ciąć moje iglaki, bo niezmiennie zachwyca mnie ich wygląd po strzyżeniu
Ale nieuczesane też mam i takie też lubię.
Ciągle zakwitają następne rośliny, więc mam co wyciągać z rękawa
Jeszcze takie cudności rosną w Wojsławicach.
Czosnek In Orbit.

Jodła koreańska Kohout's Icebreaker.

Jastrun wspaniały Phyllis Smith i Melantek wirginijski.
Wśród brzóz i dębów 22:43, 07 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Kasiu, lawenda świetnie się spisuje, niepodlewana latem i nieokrywana na zimę. Chyba dosadzę więcej, to niewymagająca roślina, a do tego jaka ładna. No i ten zapach...
Grażynko, zapraszam jak najczęściej do zakątka pod parasolem, zawsze chętnie wypiję z Tobą wirtualną kawkę. I nie tylko wirtualną, jeśli tylko nadarzy się okazja.





Tak wygląda moja trawa po ostatnich upałach.
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 22:41, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry



Kwiaty we włosach 22:39, 07 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies