Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród wśród pól i wiatrów 21:36, 05 lip 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Balea napisał(a)
Dzieki za nowe fotki. Pieknie wygladaja brzozy z bialymi rozami i za niedlugo z biala hortensja. Ja tez sadzilam dorenbosy w tym roku co 3 metry, ale jak narazie to sa bardzo liche, az sie wierzyc nie chce, ze beda kiedys wygladaly tak jak twoje. Pamietasz w ktorym roku je sadzilas?


Brzozy sadziłam jakieś 4 lata temu. Zobaczysz, one naprawdę bardzo szybko rosną.
W tym roku musiałam je ostro ciachać, bo mi na ścieżkę wchodziły.

Lubię ten biało zielony placyk brzozowy...
Teraz króluje tam delikatna jak śnieg meidiland
Przerwa na kawę... 21:36, 05 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Przerwa na kawę... 21:34, 05 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Rododendronowy ogród II. 21:34, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry



Kwiaty we włosach 21:34, 05 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Witam w letni lipcowy wieczór, u nas teraz chłodniej, zapowiadało się na deszcz,w mieście padało, u nas nie. Czekam na deszcz, trzeba sypnąć nawóz na trawniki.
Rośliny ,które teraz powinny cieszyć oko już przekwitły.Zaczynam narzekać.
Na ODR nie byłam. Mam trochę roślin do posadzenia od siostry.Nic mi się nie chce. Urlop dopiero w końcu sierpnia, mam lenia jak nigdy, pozdrawiam wszystkich zakręconych ogrodowo.
Fotki jeszcze czerwcowe.

Fioletowy zawrót głowy.






Przerwa na kawę... 21:33, 05 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry


I trochę innych kwitnących
Rododendronowy ogród II. 21:32, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry



Przerwa na kawę... 21:31, 05 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Pamiętajcie o ogrodach 21:31, 05 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
greg66 napisał(a)
Dorotko tu z lewej strony ścieżki wykopię trawnik zostawiając trochę pzrejścia miedzy rabatą jeżówkową a nową
i myslę o posadzeniu miskantów, przetaczników po obrzeżach żurawek i hakonek a po środku je4żówek albo czegoś jeszcze
proszę o rady





Grzegorz piękny ten jałowiec, ale czy go przycinasz czy rośnie na żywioł - zabiera dużo miejsca. Mam takie i tnę bo potrafią urosnać nawet 0,5 m i więcej.

Placyk do zagospodarowania roślinami bardzo ładny.
Piszesz, ze trawnik chcesz zlikwidować zeschnięty na wiór. Pewnie nasadzenia będziesz robił wiosną nie ma się co spieszyć trzeba przygotować ziemię do nasadzeń.
Pisałeś, że masz kiepską ziemię możesz trawnik teraz skopać lekko i zasiać gęsto gorczycę która szybko rośnie. Skosić znowu przekopać jak będzie miała ok. 15 cm i znowu zasiać gorczyce (ma dużo masy zielonej i azotu) tak aby się wyrobić z siewem do połowy września. Następnie zasiać żyto ozime i zostawić do wiosny. Możesz na śnieg sypnąc trochę wapna granulowanego (odkwasza i spulchnia ziemię).

Zrobisz jak będziesz uważał to moja rada. Chyba, ze zamierzasz nawieźć dobrej ziemi.

Pozdrawiam
Przerwa na kawę... 21:30, 05 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry


Lilie - ta prawie czarna
Rododendronowy ogród II. 21:29, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry



Przerwa na kawę... 21:28, 05 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Rododendronowy ogród II. 21:28, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry



Przerwa na kawę... 21:27, 05 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Czas lilii i jeżówek. A mnie najbardziej urzeka przetacznik Christa


Jeżówki. Większość niestety odmian nie pamiętam
Rododendronowy ogród II. 21:26, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry



Rododendronowy ogród II. 21:24, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry



Rododendronowy ogród II. 21:23, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry



Rododendronowy ogród II. 21:22, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry




Rododendronowy ogród II. 21:20, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry



Rododendronowy ogród II. 21:19, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies