Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Tu narazie jest ściernisko... 22:13, 30 cze 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Chociaż z czosnkami ma swój urok.
Moja działka na Dębowym Lesie 22:12, 30 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Ogród na piasku i z wielkim murem 22:12, 30 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry


Te kłoski trawy to kwitnące (właśnie nie wiem co), ale to nie chwasty

Tu narazie jest ściernisko... 22:11, 30 cze 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Tu narazie jest ściernisko... 22:08, 30 cze 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Stipa wlazła mi dosłownie wszędzie. W przyszłym roku będę bardziej uważać i ją tępić.
Moja działka na Dębowym Lesie 22:08, 30 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
MonikA napisał(a)
Mniam, mój eM też by się skusił na ciasto a córa zjadłabym górę

To fajnie ,ze rodzinka tez ciacho lubi.Ja tez.a maz jeszcze bardziej.ale już tak co tydzień nie piekę jak we wcześniejszych latach .




Ogród na piasku i z wielkim murem 22:07, 30 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
straszne ilości lilii, one się rozmnożyły, szczególnie te na różance
Ogród z rzeźbą 22:07, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
inka74 napisał(a)
las jarzmiankowy mnie urzekł - to Roma?? Lubię czosnki w takim przekwicie, jak sztuczne wtedy wyglądają. U mnie Herzogin Christiana po raz pierwszy ma więcej niż jeden kwiatek i na razie jest niska tak pod 50 cm. Ciekawe czy wystrzeli tak jak u ciebie w górę w poprzednich latach. Oby nie.

A i hostowa wymiata. Uwielbiam ją po prostu!!!


No powiem Ci, że te jarzmianki też mnie w tym roku po całości zaskoczyły. Tak, to Roma, niestety za wysoka na tę rabatę. Kiedyś przeniosę w inne miejsce.
Ja to się tych moich róż prawie wcale nie naoglądałam w tym roku. Wszystko już przekwitnięte.

Ale kwitnie Pashmina, mój jeden krzaczek, ledwo ją widać z objęć hakone, która w tym roku oszalała




Tu narazie jest ściernisko... 22:06, 30 cze 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Lilie w okowach stipy.
Tu narazie jest ściernisko... 22:05, 30 cze 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Zaczęły kwitnąć jeżówki, chyba jakoś tak wcześnie w tym roku.
Ogród na piasku i z wielkim murem 22:04, 30 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry



Pomponiki daliowe słodziutkie, pierwszy rok mam, choć zapierałam się, że żadnych do wykopywania nie będzie. Ale są... i cieszą
Tu narazie jest ściernisko... 22:03, 30 cze 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
A to rekordzistka. Wyrosła do 186 cm wysokości.
Tu narazie jest ściernisko... 22:02, 30 cze 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Ogród z rzeźbą 22:02, 30 cze 2019

Dołączył: 11 kwi 2018
Posty: 138
Do góry
Zana napisał(a)





Też bardzo lubię przegorzany zawsze coś się koło nich kręci niestety mszyce też le lubią, ale biedronki sobie z nimi radzą

Piękny ogród, zawszę, jak potrzebuję chwilę odetchnąć zerkam do Ciebie rabata na hostowej jest cudowna.

Zastanawiam się nad zakupem jeżówki bladej, jest bardzo wysoka?
Tu narazie jest ściernisko... 22:01, 30 cze 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Juki zaczęły popis. Ale w tym upale to za długo nie postoją.
Ogród z rzeźbą 22:00, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
MonikA napisał(a)
Przepiękne zdjęcia jak również ogród


Dziękuję Moniczko. Raczej zdjęcia, ogród cały czas w budowie, więc to migawki z nieustającego placu boju.

Jarzmianki już kończą, za tydzień pewnie będą do ścięcia.



A czosnków jeszcze nie ścięłam:



Jak za tydzień powycinam jarzmianki, czosnki, przywrotniki to się chyba łyso zrobi.
Ogród na piasku i z wielkim murem 22:00, 30 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Jak to się dzieje, że taka wiotka witka wisterii utrzymuje się w poziomie?

witam stałego gościa o stałej porze
Podwórkowa rehabilitacja 21:56, 30 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Ogród z rzeźbą 21:55, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Kasia_CS napisał(a)


Tak mi się ten ptaszorek podoba, ze sobie nie wyobrażasz! I jeszcze te jarzmianki - moj kolejny komentarz u Ciebie z zachwytem nad tym łanem!!


A too.. oj można się rozmarzyć, piękna jest! DO tego zachwycam się nad Heidi, bo moja ma duuużo słonka i niestety krótko przez to kwiaty wytrzymały.. z Kolei Lavender Ice miała milion pięćset paków, z czego połowa zżółkła i odpadła, wrrr...

Ruderowa mówisz, że wymaga poprawek? A nie wygląda


No niestety róże nie wytrwały tak długo i aktualnie powitały mnie w zasadzie przekwitnięte.

Dieter Mueller wyprodukował spektakularny bukiet, ale za to na wysokości 1,5 metra. Za wysoko.





A półtora tygodnia temu miał jeszcze takie bukiety



Ma piękny kolor, cudny zapach (aż przyjemnie przy niej pielić), ale jak dla mnie za wysoko rośnie i kwiat zbyt szybko się osypuje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies