Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Witam, i o radę pytam :-) 08:08, 22 cze 2019


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Do góry
Busz brzozowy




Przed buszem taki nieużytek z którym nie co zrobić. Żywoplot z mini cisów już jest


Pamiętajcie o ogrodach 08:06, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
greg66 napisał(a)
trzcinniki kwitną


jeżówki


przetaczniki



Ladnie sie wszystko zapowiada.
Zapachu lip tak blisko zazdraszczam.
U mnie w okolicy nie mam lipy.
Wśród brzóz i dębów 08:04, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
marba napisał(a)

Danusiu, limonkowy perukowiec to dobry pomysł, Mam tylko bordowego, na razie to maluch, może uda mi się zdobyć większe egzemlarze.
Nareszcie trochę popadało, może trawa odżyje.

Dziś kwiciście.
Nie przepadam za nasturcjami, ale dla tych różowych robię wyjątek.







Kiedyś sądziłam nasturcje.
A pera lat już nie.
Twoje sa inne , ciekawe, ładne.
A i ogrodowe widoczki bardzo ladne.
Witam, i o radę pytam :-) 08:02, 22 cze 2019


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Do góry
Czerwiec:



Zawilce w pączkach



Czyżby siewki jeżówki ????


Podokienna - stipa padła po deszczach


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 08:01, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Leonardo Da Vinci
Śliczny

tu też Leonardo





Piękne roze i u ciebie Sylwus.
Twój Leonardo Da Vinci taki wyższy.Chyba tak nisko go nie przycinasz jak ja .
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 07:58, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
New dawn



Przetaczniki z Pashminą


Moja trzcinnikowa



I widoczki


Podziwiam twoje róże i widoczki ogrodowe.
Ale pewnie nie tylko ja.
Zapewne codziennie ktoś z tych pobliskich blokowa tez je podziwia
Za drzwiami do ogrodu... 07:57, 22 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
anpi napisał(a)



Jak meserszmit w natarciu na mniejszy samolot, świetne ujęcie
Przerwa na kawę... 07:55, 22 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
I ostatnie zdjęcie


Ogólnie baaaardzo mi się podobało. Pod koniec wygonił mnie deszcz. Ogród jest przepiękny, bogaty w roślinność. Z doskonałą grą faktur i kolorów. Ale przede wszystkim z zachowaniem osi widokowych. Tam nie ma nudy. Na każdym kroku coś zaskakuje. Jeszcze tam z przyjemnością powrócę.
Ogród z uśmiechem 07:55, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
jolanka napisał(a)
To będzie chyba jedna z moich ulubionych róż

Wildeve


Dla mnie wszystkie twoje róże są bardzo ładne.
Ta ta subtelna, delikatna, śliczna
Zielony zakątek z Antonówką 07:52, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
AnnaMS napisał(a)

Hostusie- no, piękne.No piękne i już!!!
Zielony zakątek z Antonówką 07:51, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Sesja zdjęciowa dla 'Augusta Luisa' i jej siostry 'Aquarell'


Wszystkie piękne róże.
Twoja Augusta Luisa ma i bardzo ładny krzaczek i pięknie kwitnie.
Moja w tym roku, a ni jednego nie miała ani drugiego
a tak pięknie ona pachnie
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 07:48, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Anusia napisał(a)
Trawy aż uginają się po ciężarem rosy.








ale całkiem ciekawie wygladaja Anusiu
Przerwa na kawę... 07:48, 22 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Za drzwiami do ogrodu... 07:47, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
anpi napisał(a)




Fajnie, suuper.
Trudny to model do złapania w kadr.
Ale i przy nim ostrozki możemy podziwiać
Przerwa na kawę... 07:46, 22 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry

Dobrze, że strzępiastokorego nie kupiłam...
Przerwa na kawę... 07:44, 22 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Dwa ogrody 07:44, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
tutaj w ub. roku robiłam trochę zmian





I roze i ogród wygląda przepięknie
Pozdrowki zostawiam
Dwa ogrody 07:42, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
paniprzyroda napisał(a)



oprócz białych White Cover i Pashmin rośnie też Jasmina



Piękne róże
Przerwa na kawę... 07:42, 22 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Przerwa na kawę... 07:39, 22 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies