Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 11:52, 17 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
JoannA napisał(a)





Joasiu, pieknie i malowniczo masz, upalu nie widac na zdjeciach.
Trzymam kciuki za sunie, mocno bardzo.
Mój ogród pod lasem 11:52, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
malgol napisał(a)
Pierwszy etap robót ziemnych za nami ręce nam odpadaja i nie wiem kiedy rabaty wykroimy. Nie mówiąc o nawiezieniu żwiru na placyk. Ale i tak się cieszę że się ruszyło


Ooo, placyk będzie
Jakbym u siebie widziała
Dacie radę, mój eM robił sam, porad szukaliśmy w internecie i wyszło bardzo ładnie
Podwórkowa rehabilitacja 11:32, 17 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
I w przedogródku: tawułki w pączkach, żurawki w rozkwicie, ogrodowe hortensje zielone ale pewnie bez kwiatów skończą ten sezon, dzwonek kwitnie, hosty kwitną... ogólnie się zieleni.


To by było na tyle.
Dziś usunęłam suchy wiciokrzew, powojnik Ruby przycięłam najwyżej jak się dało, usunęłam wszystko z siatki i czekam na matę.
Miłego dnia
Podwórkowa rehabilitacja 11:26, 17 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Wjazdowa powoli się rozkręca, śmiałek darniowy wypuszcza kotki a lovely fairy kwiaty.

Powojnik Justa ma wciornastki, trzeba zadziałać mydłem potasowym, może się uda go zwalczyć. W ubiegłym roku był na Krakowiaku.
Podwórkowa rehabilitacja 11:20, 17 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Queen Elizabeth



Pashmina z kocimiętką (jakieś niedobitki, które nie wycięłam) i przywrotnikiem. Z drugiej strony szałwia.


Podwórkowa rehabilitacja 11:14, 17 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Różanka, róże leniwie zakwitają.
Munstead Wood


Za towarzystwo ma goździki brodate i lilie martagon
Podwórkowa rehabilitacja 11:09, 17 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Fruczaki gołąbki już przylatują. Ostróżeczki przypadły też im do gustu.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:55, 17 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Najlepszą nagrodą był dla nas basen i zabawa do nocy




i koniec przygody weekendowej...a w ogrodzie upragniony deszcz
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:51, 17 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry


po powrocie było rozdanie nagród i dyplomy


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:46, 17 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Odwiedziliśmy dziobato rogatą dolinę

były alpaki, kucyk i osiołek


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:42, 17 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry


Urokliwa uliczka w Zakliczynie

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:37, 17 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
w końcu na mecie



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:33, 17 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:26, 17 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry




Mój ogród pod lasem 10:22, 17 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
malgol napisał(a)
no no, bedzie super
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:22, 17 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



i oczywiście dron
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:18, 17 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Oczywiście drugi najważniejszy funkcją to mój eM jako operator drona




Problemy z tujami 10:08, 17 cze 2019

Dołączył: 17 cze 2019
Posty: 14
Do góry
Witam,
Mam problem z tujami, a dokładnie z dwiema jak widać na zdjęciach.
Tuje mierzą ponad 2m, zostały przesadzone w lutym. Podczas sadzenia został podany nawóz. Grunt w okolicy to glina, lecz tuje zostały posadzone w czarnoziemie, a teren przy skarpie powoduje że w wodzie nie stoją. Podlewane są obficie co kilka dni jeśli nie pada, ponieważ obecnie co kilka dni zdarzają się dość mocne ulewy.
Kilka sztuk na początku zbrązowiało, lecz po mocnym podlewaniu odżyło.
Obecnie dwie sztuki zaczęły mocno brązowieć, lecz od środka rośliny, jest jeszcze trochę zielona jak widać na zdjęciu.
Z czym to może być problem?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies