Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój ogrodowy pamiętnik 22:06, 18 gru 2018


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Ale za to zachwyciły:
1) ostróżki, które kwitły cały sezon,
2) jeżówki Vintage Wine, Piccolino, Meringue i Hope,
3) fioletowe przetaczniki,
4) pomarańczowe “żarówy” – berberysy Orange Ice,
5) zwiewne stipy, które bez problemu przezimowały,
6) jednoroczna szałwia omączona, która kwitła od wiosny do zimy bez jakichkolwiek zabiegów (wielka szkoda, że jest jednoroczna),
7) sosna Schwerinii Wiethorst (mam dwie) za zielono-niebieskie pomponiki,
8) hakonechloa za wszystko - kolor, pokrój, mrozoodporność i bezproblemowość.




Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:05, 18 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:03, 18 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

w lewym górnym rogu nad miscantem giganteus widzicie spacerującego bażanta?


Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:57, 18 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Muszę przyznać, że ta zima już jest całkiem całkiem, kiedyś będzie piękna to już widzę
Zmieniło się w ciągu jednego sezonu bardzo na plus


od lewej do prawej


Mój ogrodowy pamiętnik 21:57, 18 gru 2018


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Z perspektywy mojego krótkiego doświadczenia ogrodowego muszę przyznać, że rozczarowały:
1) szałwia omszona – tylko chwilę ładna,
2) konwalniki, które za nic w świecie nie chcą się rozrosnąć,
3) piwonia drzewiasta, która kwitła jednym kwiatkiem zmasakrowanym zaraz przez deszcz, o liściach wiecznie przypalonych przez słońce i brązowiejących,
4) hortensja bukietowa Diamant Rouge, która nie chce rosnąć i słabo kwitnie,
5) dereń kousa, który za to rośnie świetnie i jest to już spore drzewko ale nie kwitnie w ogóle. Za to nie przemarza i ładnie przebarwia się jesienią.




Zdjęcia Roku 21:51, 18 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Joanka napisał(a)
[b]

Kto zabrał te złote monety z tych dzbanów?
Mój ogrodowy pamiętnik 21:50, 18 gru 2018


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Nie sposób pominąć hortensji, bez których nie wyobrażam sobie ogrodu.
Ja mam popularne bukietowe Limelight, Vanille Fraise, Pinky Winky, Little Lime, Diamant Rouge, piłkowaną Bluebird i Preziosę oraz jakąś ogrodową fioletową.





Zdjęcia Roku 21:49, 18 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Enya73 napisał(a)



Przepraszam...czy możemy zabrać się do Konina?
Podwórkowa rehabilitacja 21:44, 18 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
ryska napisał(a)

Edytuję, bo pewnie chodzi o cudo gaurę
Ja się zakochałam w tych motylkach fruwających.
Dokładnie o to. Muszę na wiosnę przyśpieszyć nasadzenia i kupić takie cudeńka.
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:42, 18 gru 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Początki zimy w ogrodzie...







Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:38, 18 gru 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
yolka napisał(a)
Piękne dzwoneczki
A ja dziś w Dino kupiłam parę pierdółek, jeszcze nie wiem co z nich zrobię. Niestety mam grabie, nie ręce. Kupować mus


Jolu każdy ma talent

tylko trzeba pozwolić mu się odkryć
Zdjęcia Roku 21:30, 18 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Madzenka napisał(a)





Kelner...te dwa piwa to tutaj...
Zdjęcia Roku 21:26, 18 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Leida napisał(a)







Podsłyszałam, że pod korzeniami są schowane dolary...Może zwróci się chociaż za dojazd...
Do raju daleko - u Ewy 21:09, 18 gru 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry




Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 21:08, 18 gru 2018


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
ale mam 2 w zanadrzu jeszcze nie skończony i inne

Do raju daleko - u Ewy 21:02, 18 gru 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry






Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:00, 18 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Taka miła niespodzianka jedna z wielu dzisiejszego dnia, ale wyjątkowa czekała na mnie dzisiaj w skrzynce

My również życzymy całej Ekipie samych sukcesów zawodowych w Nowym Roku i wielu wyjątkowych ogrodów do nakręcenia
Mój ogrodowy pamiętnik 20:56, 18 gru 2018


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja moje palmowe na zimę na razie owijam, jak się mocno zadomowią i podrosną to przestanę i zobaczymy


Moje klony też okrywam i o ile Oridono-Nishiki i Fireglow zimują bezproblemowo to Shirasawy Aureum męczy się u mnie. Jest mniejszy niż wtedy jak go kupiłam . I trzeba było go przyciąć po zimie bo podmarzł. Listki też przypala słońce bo niestety cienia ma mało. I jeszcze kochają go mszyce.



Do raju daleko - u Ewy 20:54, 18 gru 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry




Ogród w Klein Kottorz 20:39, 18 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies