Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:27, 14 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:27, 14 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:21, 14 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:19, 14 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Żółtego mam jak na lekarstwo, zwłaszcza w tak delikatnym odcieniu, żółte są oczka floksa

Ulubiona ławka, tyłem do słońca, pod jabłonią

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:19, 14 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:18, 14 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Wspomnienie pysznego lata, tęsknię






Ukojenie 23:04, 14 gru 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Agania napisał(a)
Miło tak podróżować że świątecznym akcentem....łasucha będzie skręcało na widok tej poręczy


Oj tak
Zdarzylo mi sie widziec ten pociag jeszcze dwa razy ale jechal w przeciwnym kierunku niz ja

-----

Tymczasem... Gdy mnie tu nie ma to bawie sie kolorami.
Do swiat musze zdazyc wiec pochlania to moj caly czas. Powstaly i zaden nie jest dla mnie:

Dwa juz wreczone i wywolaly usmiech

Pozostawiam serdeczne pozdrowienia dla zagladajacych
Ogródek Ewy 22:35, 14 gru 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Sorki że dopiero dzisiaj.
To moje pierwsze koszyczki z gazet.
Kolejne są dużo ładniejsze ale fotek brak. Na bałagan w tle nie patrzymy. P)





Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 22:32, 14 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Poppy napisał(a)
Janeczko, nadrabiam i u Ciebie
Przepiekna mialas jesien w ogrodzie!
A porownanie obecne i sprzed lat wymiata, roznice kolosalne!
Prawdziwy busz sie zrobil. Teraz ew troche poprzesadzasz, przytniesz, ale to juz dopieszczanie w porownaniu z zakladaniem ogrodu, nawet jesli cala rabata ulegnie zmianie.
Caluski w stope dla Rozanej Alinki.

Maczku, jak widzisz za wiele nie opuściłaś - ostatnio niezbyt dużo sie dzieje ogrodowo i trochę mniej też piszę, no ale wiadomo dlaczego

To prawda, busz się zrobił i robota w sezonie na mnie czeka, ale to będzie dobra odskocznia po przedłużającej się zimie i pierwszych miesiącach kolejnego niełatwego macierzyństwa.

Idę całować stópki Młodej i błagać o litość, bo żąda znowu jedzenia

P.S. A oto w sumie i one jakieś parę tygodni temu:

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:08, 14 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


Więcej nie mam nawet gdyby ktoś chciał
Żadna z fotografii nie ma podbijanych sztucznie kolorów bo po prostu nie potrafi ę tego robić, a osobiście uważam, ze jest to zbędne gdy natura sama tak pięknie maluje
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:04, 14 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:59, 14 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:53, 14 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


niby dwa takie same, a jednak światło zupełnie inne i inaczej drzewa wyglądają

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:49, 14 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:43, 14 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:42, 14 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
To lecimy z ciepłymi barwami

i to samo w dwóch kolorach, a tylko 3 minuty dzielą te zdjęcia


Funkie - Hosta 21:38, 14 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kokesz napisał(a)
A moje hosty i tawułki siedzą w lodówce obok kiełbasy i pierników
Jak chciałam je wkopać to przyszedł mróz a teraz to pewnie za późno...
Myślicie, że przetrzymają tak do wiosny?



W lodówce bez światła na pewno nie przetrzymają. Posadź do doniczki i przetrzymaj w garażu na małym plusie.
Wyjmij z folii bo zgniją bez powietrza.
Przedziwny Ogród 21:26, 14 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Jutro jak będę jechać na kurs to Ci podrzucę, czy Ty też jedziesz? Myślę, że tak. Wezmę aparat, przygotuj co się da to później wpadnę do Ciebie.

Zima z Agatki ogródka.




W moim małym ogródeczku - Dorota 21:17, 14 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
AgataM napisał(a)
Właśnie na to czekałam Ale muszą się zapachy roznosić...... Cudnie. Ale przepych Uwielbiam to. W końcu są święta
Gratuluję pomysłu i zdolności

Jak chcesz to wrzuć zdjęcia u mnie, nie wiem kiedy do Ciebie wyskoczę.
Dzięki Agatko, tak jakoś wyszło, pierwsza próba była rok temu. W tym było już łatwiej.
Jutro jak będę jechać na kurs to Ci podrzucę.





W moim małym ogródeczku - Dorota 21:10, 14 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
GorAna napisał(a)
Bajkowo!
Tylko tyle mogę powiedzieć, bo zabrakło mi słów
Jesteś Mistrzynią szczegółu!
O jak miło, nigdy tak o sobie nie myślałam, ale zwracam uwagę na detale.





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies