Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W kamiennym kręgu od początku 18:55, 28 lis 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Jakie azalie posadziłaś? Bom ciekawa.

Pszczółko, dopiero dzisiaj odpowiadam na Twe pytanie, bom odpłynęła w krainę niteczek i krzyżyków



Posadziłam azalie japońskie baardzo malutkie; Geisch Orange, Kermesina, Purpuratum i Lilienstein.
Ciekawe, czy przezimują?
Przetacznik kłosowy (Veronica spicata) 18:39, 28 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
First Love dopiero kupiłam i wsadziłam, więc nie wiem. Jest mocno różowy.



Będą się różniły na pewno pokrojem kępy/łodyg nie tylko kolorem kwiatów i ich długością.

Ale bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze. Nawet w różnej fazie kwitnienia mogą się różnić. Trzeba by postawić obok siebie wszystkie trzy i robić doświadczenie naukowe porównawcze.
Chyba zbyt wiele wymagasz Zobacz na pocz. wątku jest Red Fox i inaczej wygląda w różnej fazie kwitnienia.
Kup jakikolwiek, każdy jest ładny.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:36, 28 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
a ten był duży
niestety tylko jedna fotka bo zaraz odleciał
Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:35, 28 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
drugi był średniej wielkości



Ogród przydomowy - Hosty 18:33, 28 lis 2018


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Tu powstaje moje nowe założenie ogrodowe prace trwają, platany w tle.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:31, 28 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Nic dziwnego jak na raz trzy na orzechu sąsiada w niedzielę siedziały
najmniejszy



Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 18:29, 28 lis 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Do góry




Głowie się i troje i nic nie mogę wymyśleć. Pomożecie?
Czym zastąpić tego derenia? Chodzi mi o to miejsce w środku obok jeżówek. Dereń padł i w ogóle doszłam do wniosku, że nawet dobrze bo ten bialy odcień listków tam nie pasował.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:19, 28 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



i od podwozia

Karmnik dla dzięciołów codziennie smalcem napełniam
Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:14, 28 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Kto pierwszy ten lepszy



Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:09, 28 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
W karmnikach pełno bo mróz ścisnął ogonki



Księżycowy... 16:42, 28 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Wendy79 napisał(a)
Nowe miejsce na kompostowanie w sadzie. Trochę mnie denerwuje, że tak świecą te dechy, ale przecież się zestarzeją, obsadzę czymś i już się tak nie będzie rzucać w oczy.





Wendy, jak ściągniesz deski? Tam jest pewnie jakiś ogranicznik, żeby nie wpadły na dół. Pytam, bo próbuję zgłębić ten mechanizm. Ale jeszcze nie rozgryzłam.

Z czego są szpikulce? Takich nie widziałam w sprzedaży.


Super robótka. Pełen profesjonalizm z siatką.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 16:37, 28 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
mikina34 napisał(a)

O ja Cię, ależ z to sprytne ustrojstwo, świetna konstrukcja jak rozumiem Wasz pomysł?
Kurczę, no aż poczułam zapach dymu... naprawdę zazdroszczę możliwości
Edit:.... i przepadłam w Twoim wątku z zeszłego roku, niby to samo a jednak coś zupełnie innego o bielenie drzewek będę się pytać w odpowiednim czasie
Edit2: przepadłam również w wątku o budowaniu Słonecznego na szczęście, w pracy mało pracy


Do lutego mam czas, aby opracować sposób na cięcie choiny.

Wędzarnia kupiona na znanym portalu aukcyjnym. Cena nie zwalała z nóg. W razie, gdybyśmy nie sprostali sztuce wędzenia, nie byłoby dużego żalu.

Nie chce mi się wierzyć, że właśnie minęło 4 lata od przeprowadzki. Lubię czasem wracać do tamtych wspomnień. To był bardzo twórczy okres naszego życia. Opanowaliśmy wiele nowych umiejętności. Zastanawiałam się nawet, czy nie zmienić zawodu.

Bielenie robię zwykle na przełomie grudnia i stycznia. Kupuję wapno, dodaję trochę białej farby emulsyjnej, wody i l mleka. Nie spływa tak szybko.

Ogród Muszelki 16:33, 28 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
I jak tu nie cieszyć się z wynalazku, jakim jest fotografia? Utrwala spektakularne chwile...







Ogród Muszelki 16:29, 28 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Kocham zachody słońca w Dolomitach...









To tu- to tam- łopatkę mam ! 16:25, 28 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Sylwia, cieszę się, że Ci się podoba. Mnie czasem denerwują widoki w oczkach ażuru( niebieskie płachty okrywające drewno, żółte skrzynki tudzież inne góry rupieci).

Aurelio, miło witam nowego gościa. Życzę udanej lektury. Mam nadzieję, że nie będzie to stracony czas.

Ogród Muszelki 16:21, 28 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
A tu złapane na gorącym uczynku. Ani myślały ustąpić nam miejsca na kolację
(schronisko Falier w Dolomitach).

Ogród Muszelki 16:16, 28 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Przyschroniskowa koza. Modlitwa poranna.


Ogród Muszelki 15:59, 28 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
W Dolomitach.







Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 15:26, 28 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Do góry
polinka napisał(a)




Witaj,
co to za drzewka takie smukłe w tle?
Ogródek z futrzakami i kamieniami 14:28, 28 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Dziewczyny dziękuję, koniec listopada A u nas róże nadal kwitną, lawenda też i ML pierwszy raz .dzisiaj w nocy trochę przymrozilo i ogród z rana wyglądał cudnie ,jak znajdę chwilę to wkleję foty .
A dzisiaj nasze futrzaki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies