Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Anda 15:59, 28 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Nasiona pomidorów też właśnie zamówiłam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wendy79 16:20, 28 lis 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Anda napisał(a)
Nasiona pomidorów też właśnie zamówiłam


Black Friday mnie namówił
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Pszczelarnia 16:42, 28 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wendy79 napisał(a)
Nowe miejsce na kompostowanie w sadzie. Trochę mnie denerwuje, że tak świecą te dechy, ale przecież się zestarzeją, obsadzę czymś i już się tak nie będzie rzucać w oczy.





Wendy, jak ściągniesz deski? Tam jest pewnie jakiś ogranicznik, żeby nie wpadły na dół. Pytam, bo próbuję zgłębić ten mechanizm. Ale jeszcze nie rozgryzłam.

Z czego są szpikulce? Takich nie widziałam w sprzedaży.


Super robótka. Pełen profesjonalizm z siatką.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Wendy79 17:08, 28 lis 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Pszczelarnia napisał(a)


Wendy, jak ściągniesz deski? Tam jest pewnie jakiś ogranicznik, żeby nie wpadły na dół. Pytam, bo próbuję zgłębić ten mechanizm. Ale jeszcze nie rozgryzłam.

Z czego są szpikulce? Takich nie widziałam w sprzedaży.


Super robótka. Pełen profesjonalizm z siatką.



Tam są zamontowane profile ud, w których chodzą deski, za ograniczniki posłużyły M. moje paliki do pomidorów , pocięte na odpowiednią wysokość.

Kotwy są kompozytowe. Z wyprzedaży w LM.

Zobaczymy, jak się to wszystko będzie sprawdzać. M. dużo czasu tam spędził. Drewutni nie skończył przez to.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Pszczelarnia 17:39, 28 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ale jak wyciągniesz deskę skoro jest właśnie ogranicznik?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Wendy79 18:00, 28 lis 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Pszczelarnia napisał(a)
Ale jak wyciągniesz deskę skoro jest właśnie ogranicznik?


Jedno i drugie wysunę, są ruchome.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 08:22, 29 lis 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
Z ogrodowego pamiętnika:
1. róże okopczykowane, hortensje ogrodowe dostały kopczyki z kory (28.11.2018)
2. tunel foliowy zamówiony (23.11.2018)
3. nasiona pomidorów zamówione (23.11.2018)
4. ostatnie dołowanie wyprzedaży roślin : hortensja pnąca Green Racer i Cordifolia (28.11.2018)


Ja też już zakończyłam sezon, nie mam już czasu na nic
Róże okopczykowałam, powiązałam trawy i wystawiłam resztki worów z wyciętej bylinówki... kropa
____________________
Z Pszenicznej...
eVka 10:44, 29 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Też muszę róże okopczykować, dzisiaj przymroziło. Szkoda mi tylko ciąć pędów, jak takie pięknie kwiaty na nich...
____________________
Wendy79 11:34, 29 lis 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AgataP napisał(a)


Ja też już zakończyłam sezon, nie mam już czasu na nic
Róże okopczykowałam, powiązałam trawy i wystawiłam resztki worów z wyciętej bylinówki... kropa


Ty nie masz czasu, a ja najchętniej przespałabym ten czas. Na nic nie mam sił, a przy czytaniu zasypiam.

Postanowiłam róże okopczykować, bo ostatnio czekaliśmy, czekaliśmy, aż przyszły w nocy mrozy i róże dostały po tyłku. U nas wygwizdów straszny, wolę nie ryzykować.

Jeszcze w grudniu, jakoś w okolicach świąt będę bielić drzewka w sadzie. Ot, tyle w tym roku.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 11:35, 29 lis 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
effka napisał(a)
Też muszę róże okopczykować, dzisiaj przymroziło. Szkoda mi tylko ciąć pędów, jak takie pięknie kwiaty na nich...


Mróz, mrozem, u nas nad ranem było -8 stopni na termometrze, ale ten wstrętny wiatr...Brrr...Ja róże tnę wiosną.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies