Witaj Aniu Większość traw mam już powiązane. Również większość rabat mam opielone i kanciki przycięte. Gdybym miała jeden dzień tylko dla siebie, wszystko bym skończyła.
Bardzo dziękuję Ci za odwiedziny i zapraszam częściej
A nam ogród sprawił dzisiaj ogromną radość. Minus 5,5 dało takie oto efekty. Ja nigdy osobiście w swoim ogrodzie takiego czegoś nie widziałam. Aż do dziś.
Po prostu wzruszyłam się, gdy stanęłam i popatrzyłam.
Mam nadzieję, że fajna ta ziemia, na razie jest dość sypka. Myślę że wystarczy jej do wiosny poleżeć na pryzmie aby sie trochę przekompostować ,a może czymś ją polać,do przyśpieszenia?(ale nie wiem czy to jest sens, jak tyko po wierzchu bo ruszać już tego nikt nie będzie) Na wiosnę idzie pod nowy trawniczek i może jeszcze na coś zostanie...?
eM wygarta do ostatniego pyłku