Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zielonym od linijki - ogród Ivony 17:44, 13 lis 2018


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Do góry
Trochę jesieni bo zaraz zima nadejdzie

Zaległe zdjęcia z października :


Za drzwiami do ogrodu... 17:32, 13 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Agania napisał(a)
Widzę, że pawie wpadły na stale do ogrodu

Tak i trochę wtopiły się w tło
A na te prawdziwe ptaszki czeka nowy karmnik...
Za drzwiami do ogrodu... 17:24, 13 lis 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3651
Do góry
anpi napisał(a)



Ale masz fajnego słodziaka w ogrodzie
Za drzwiami do ogrodu... 17:23, 13 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Ladnie, jesiennie, barwnie.Jeszcze
Już jak patrzy lam na swój ogród , to już bardziej pusty się zaczyna robić.
Na zewnątrz też drzewa puste się zrobiły, liście zleciały, gdzieniegdzie jakieś niedobitki zostały.
Taka szara i pusta pora się nam robi, której nie lubię
pozdrawiam Aniu cieplutko

No cóż ...przecież niedługo grudzień...
Ale i tak jeszcze nie jest tak źle,choć dzisiaj u nas ze słoneczkiem na bakier ,tylko na chwilę wyjrzało
W Gąszczu u Tess 17:10, 13 lis 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Tess napisał(a)
A taki stan widziały Ania Kwartet i Iza. Piątek, 13 kwietnia.





Hej Tess, Toszka mnie przyslala do ciebie, poogladac cebulice. Slicznie ci kwitly w tym roku.
Nie rozsiewaja ci sie za bardzo?
Ja mam u siebie we FR i co roku jest jej coraz wiecej, podobno moze byc inwazyjna, jak ona sie sprawdza w Polsce?
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 17:07, 13 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
Voyage

Po daliach jeszcze chłodu nie widać




Nie widać. Jak się nazywa ta piękność. Przecudna! Będę jej szukać.

Tak jak kiedyś szukałam koszyków drucianych i znalazłam.

A uszak też był w ofercie?

Gliniasto, skarpiasto i wietrznie. 17:05, 13 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Do góry
koliber napisał(a)
Cześć Kasiu
Nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że do ciebie trafiłam Powstaje wspaniale piękny ogród. Nic dodać nic ująć Warzywnik w skrzyniach imponujący
Mam małe pytanko odnośnie kompostownika - on jest zrobiony z palet?

Pozdrawiam i zapowiadam częste odwiedziny u Ciebie

Hejka Anetko. Cieszę się że zajrzałaś do mnie.
Skrzynie na warzywa to strzał w dziesiątkę. Nie ma porównania do uprawy w gruncie - kolana coś by więcej na ten temat powiedziały hehehe.
Kompostownik wykonany został dzięki filmikowi ktory znalazłam na yt. Poniżej posyłam link. Jest on wykonany z palet i świetnie się sprawdza. Najpierw oczyscilam szlifierką wszystkie palety. Następnie zakupiłam w Castro... gwoździe, kątowniki i siatkę. Resztę już mój Emuś wykonał.


https://www.youtube.com/watch?v=csYY_rmqXvQ&feature=share
Pozdrawiam.
Gliniasto, skarpiasto i wietrznie. 16:44, 13 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Do góry
waldek727 napisał(a)


Łaaaał!
Suuuper!
Brawo!
Za budkę lęgową też plusik.

Witaj Waldku!
Dziękuję za odwiedzinki i ciepłe słówka.
Budki lęgowe były zawsze moim marzeniem. Póki co mam na razie dwie na brzozach. Ale jak tylko inne drzewa podrosną na na pewno będzie ich więcej.

A i karmnik już przygotowany

I obowiązkowo mały hotelik dla latających bzykaczy

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za cenne rady jakimi się z nami dzielisz.
Wielicka przygoda ogrodowo / remontowa 14:41, 13 lis 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Okej Cos tam nabazgralam....
Wszystkie roslinki mam na dzialce i bede dzielic na wiosne takze tylko ozdobne drzewko bym musiala dokupic.





Działka prawie w Borach Tucholskich 14:36, 13 lis 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
samochodzik popsuty , pada to zostaje szperanie w archiwum X

Beskidy pod Baranią Górą tuż po maturze


około 20lat później Orla Perć


następny skok czasowy i wciąż na szlaku (też Orla Perć - to takie magiczne miejsce )



i sama Orla Perć z akcentami Ogrodowiska


Ogród z łezką II 14:33, 13 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ponieważ dopiero dzisiaj wracamy do Zabrza, wykorzystałam ten fakt i pojechałam do Kapiasa...marzyły mi się dwa ( tylko dwa!) ładne cisy, takie jak nowe u Cioci Gosi, na miejsce pęcherznicy...ale kicha, same ochłapy już zostały. Czyli wiosną dopiero...
Ale przywlekłam świerczka Iseli Fastigata i posadziłam między nogi słupa. Niech se już rośnie.



Duże toto nie jest, ze 30-40 cm, ale już tak wielkiej pustki po wykopanych Louise Odier nie ma.
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 14:31, 13 lis 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12202
Do góry
Ogród z łezką II 14:14, 13 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Jak zwykle wielki porządek



Nie powiedziałabym, że czyściutko...ale robi się

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 14:11, 13 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Takie coś wyrysowałam w puzzlach, to te dwie rabatki


dam jednk jedno drzewo, tego klona Golden Globe i na jednej i na drugiej, dwa drzewa na rabacie 4,3 m będzie za ciasno. I na jednej i na drugiej dam je chyba centralnie pośrodku rabaty. Jak myślicie?
Za drzwiami do ogrodu... 14:09, 13 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
anpi napisał(a)
Gosiu miło że odwiedzasz mój listopadowo słoneczny ogród

Ja dzisiaj nawet chwili nie miałam czasu na korzystanie z tych promyków w ogrodzie,jak już miałam czas to się ściemniło


Piękny jesienny gazon....korzystamy z pogody...jakby było zimno, to
wtedy byłby czas na nasze wymówki że nie zdążyłam...a tak możemy dużo więcej przygotować i ogród do zimy i na wiosnę nowe odsłony
Ogród Cioci cz. 3 13:58, 13 lis 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Zmiany najbardziej widać na porównaniach. Niedługo zapomnę pewno jak było. Dzisiaj przeglądałam fotki z 2010 roku i tu dopiero widać jak ogród się zmienił
Tu na przykład klon który teraz taki wielki




No muszę zacytować no taki piekny jest
W moim małym ogródeczku - Dorota 13:48, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Aniu pod wpływem Ogrodowiska od kilku lat kupuję różne trawy i właśnie one jesienią tworzą klimat w ogrodzie. Nie myślałam nawet, że takie proste wianuszki spodobają się tylu osobom. Dziękuję


Pod wpływem Ogrodowiska i ja kupuję rozne rośliny .
I zm8eniam6 rabaty .
A z trawami dopiero zaczynam.
Chryzantemy też masz ładne
Proste i naturalistyczne rzeczy ja bardzo lubię
W moim małym ogródeczku - Dorota 13:37, 13 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję Kasiu, też mam takie wrażenie, że przekwitłe kwiatostany zawilców nadają troszkę lekkości temu wiankowi.





Niezwykłe te Twoje wianki, piękne w swojej prostocie i naturalności. Wiankowanie czas zacząć.
Ogród z widokiem na jezioro 13:32, 13 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
yolka napisał(a)

Jesienna perspektywa



Ależ piękna przestrzeń, bezkresna. Można odetchnąć głębiej.
Ogród z widokiem na jezioro 13:13, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
yolka napisał(a)

Jesienna perspektywa


Piękna ta jesienna twoja perspektywa. Zwłaszcza ta w żółciach i złocie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies