To chyba ta sama odmiana co u mnie, to prawda co piszesz, u mnie dotrwał do tygodnia. a kolejny inny jeszcze zamierza zakwitnąć, na razie pąki wypuścił....raczej nie zdąży z nimi
Tak się zastanawiam, czy moja ma szansę na przeżycie? Posiałam z nasion w lecie prosto do gruntu, ale nie miałam cebulek, jak piszecie, tylko zwykłe nasionka. Teraz urosła na może 15 cm, ale taka bidna jest, marniutka. Czy ona ma się szansę odbić?, będą z niej ludzie jeszcze?
1 berberys Bagatelle
2 miskanty lub Sesleria autumnalis
3 trzmielina Sunspot lub Emerald'n Gold
4 forma pienna iglasta zielona
5 zielony np. z innej trzmieliny zywopłocik
6 wypełnienie jednolite np zurawkami albo irgą Major
7 drzewo koluste np. wiśnia Umrabculifera lub inne dowolne.
Dla zaglądających zostawiam najpiękniejsze właśnie w listopadzie kosmosy- moje zapełniacze trudnych miejsc nieogarniętych narazie i zmykam do prac ogrodowo-okiennych.
Kasiu, bardzo cieszą ale najbardziej jestem ciekawa hortensji z patyczków. Niedawno przesadzałam połowę z nich a resztę zostawiłam ciekawe które wiosną ucieszą- już teraz MegaPearl i Phantom to będzie 2 w 1 razem, nawet fajnie może być
Na tyłach połowa Variegatusa od Ciebie ma się super, jak widać na zdjęciu a druga połowa w innym miejscu też niezła natomiast szalejąca róża to moja Goethe w bukszpanach
Dziś, gdy odpisuję, magnolie też są już bez liści w sobotę pierwszy raz od 2 miesięcy pracowałam w ogrodzie. Oczywiście bez bólu się nie obeszło, za to przy wejściu wyplewiłam i nawiozłam "ala kompostu" dla tych mikro sadzonek z wiosny. Tylko turzyca palmowa potrafi w jednym sezonie zabłysnąć U mnie zasada małymi krokami do celu ćwicząc cierpliwość
Hortensje uwielbiam .Mam ich kilkanaście, głównie to bukietowe.Ogrodowe tylko 2.Bo u mnie marnie rosną, Zimy też srogie.Już mi kilka zmarzło.A tych już nie kupuję.Bukietowe dobrze rosną i pięknie wyglądają.
Dębolistna chyba najszybciej tak urosła.Piękny krzaczek już ma.
Rudaska lada dzień ma pewna osoba zabrać.I niech zabierze.Bo zimno idzie.Mam nadzieję,ze się nie rozmyśli.
O to masz wielkie serce .To wspaniale,że tak troszczysz się o te zwierzątka i domy im znajdujesz.Jakby każdy tak zrobil, a nie podrzucał, wyrzucał. to nie byłoby problemu .
Aniu zdrowiej, bo dzisiaj kolejny cudowny dzień przed nami
Słońce już na niebie, zaraz po śniadanku wybieram się na działkę. Może coś porobię, albo dalej będę leniuchować