Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Za drzwiami do ogrodu... 20:49, 02 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
gosika67 napisał(a)
Ogród kolorowy i to przez same liście, dobrze ,że jeszcze mrozu nie ma bo pewnie by je ściął, a tak to jest na co popatrzeć.

Jeszcze trochę jest listeczków,szczególnie bukowe długo się trzymają.
Mnie wczoraj podczas wyjazdu na wieś zaskoczyły trawniki całe w stokrotkach

Mokradło... i mój ogród 20:46, 02 lis 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry
MalgosiaW napisał(a)

Witaj Zgadza się pokazywałam fragmenty, a nawet fragmenciki ogrodu Trochę brakowało mi śmiałości, bo tu na forum są tak piękne ogrody, a mój, choć go uwielbiam wymaga przeróbek

Ale proszę oto moja skarpa kamyczkowa, której nazwa pochodzi od tego, że kamyki są z każdej parafii. Zbierane i osadzane własnoręcznie.


Widoczek z różą Leonardo da Vinci

I z bliska:

Tu na jesieni usunę część jałowców płożących, w pierwszej kolejności te dwukolorowe. Byliny z niej pomału wysadzam. Za rok przy okazji innych prac budowlanych skarpa będzie w większości rozebrana. Boję się czy jałowce kolumnowe i większość szczepionych sosen to przeżyje. Ale po zmianach chcę wprowadzić na skarpę większy porządek i dodać traw.

Gosiu, jestem na 14 stronie i już muszę powiedzieć, jest pięknie. Idę dalej podziwiać.




Wizytówka - Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:46, 02 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


















...uDany ogród 20:45, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Rosa napisał(a)
Masz nieprawdopodobne kolory w ogrodzie. Nie mogę wyjść z podziwu.


To zasługa tegorocznej jesieni

Kwiaty we włosach 20:38, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 20:32, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Nadrobiłam trochę zaległości u Was.
Elu przeczytałam. U nas też słonecznie i ciepło.
Agato pięknie i kolorowo wszędzie.Jednak warto mieć liściaste.

Berberysy dają kolorowe plamy na jasnym tle.



jeszcze zielono na niektórych rabatach



rozchodniki



lawendy



Wizytówka - Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:28, 02 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry












Ogród z wilkiem zamkn. 20:21, 02 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Dziękuję dziewczyny podpowiadam niedługo ...narazie czas się skurczył ....
Zostawiam mojego klona ,który już myślałam ,że zielony będzie non stop .... a tu taka niespodzianka ...

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 20:16, 02 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
kasiab napisał(a)
Piękne widoki takie ujęcia sprawiają że aż mam chęć dalej kopać i walczyć z moim ugorem

Kasiu takie słowa to miód na me serce DZIĘKUJĘ! Dawno Cię nie było, co porabiasz?
Rok temu z kawałkiem u mnie też był ugór:
Działka prawie w Borach Tucholskich 20:13, 02 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
ZbigniewG napisał(a)

v


Jak pawie pióra Piękne
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:13, 02 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Oj.....szkoda kociaka i Was ..... ......u mnie też smutno.....



Ps dziś zaskoczył mnie klon - zrobił się czerwony ( ten ,co mamy takie same ,a Twój też się przebarwił
?
Sorki za fotkę u Ciebie ,na chwilkę wpadłam ....
Działka prawie w Borach Tucholskich 20:08, 02 lis 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Kasya mam coś takiego chyba mieszanka himalajskiej trochę wyszczuplona

Ptasi gaj 20:07, 02 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)




Gonia tutaj




A teraz siedzę i zajadam sie




Jesteś w Wiśle w HG. Suuper. Wymocz się za mnie w Tropokanie
...uDany ogród 20:02, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Rosa napisał(a)
Pod wpisem Rumianki też się podpisuję. Pięknie i prosto ujęła to co wszyscy zaglądający tutaj czujemy. Masz piękny dojrzały ogród i cudowne pejzaże. Jesteś mistrzynią detali .
U mnie bergenie już łapią purpurę a u Ciebie nadal zielone.


Ewciu miło mi bardzo, dziękuję!
Ja uwielbiam proste, zwykłe dodatki one mają według mnie najwięcej uroku.
Nie lubię jak jest ich za dużo, czasami się boję że przesadzę. W ogrodzie pierwsze skrzypce powinny grać rośliny, a cała reszta ma podkreślać ich urodę i tego staram się trzymać.
U mnie tylko te w słońcu dostały rumieńców, reszta zielona.

Ptasi gaj 20:00, 02 lis 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)




Gonia tutaj




A teraz siedzę i zajadam sie



Pełna rozpusta mniam, ale zasłużyłaś na nią .
Osiedlowy ogródek 19:59, 02 lis 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Aaa, przed żywopłotem z ligustra są porzeczki i agrest na pniu i niestety na razie tam zostają. Od żywopłotu do nich jest 0,75 cm
Od porzeczek do trawnika jest ok 135 cm

Od modrzewia do trawnika w najszerszym miejscu 220 cm
Od hortensji do trawnika ok 155 cm



Ptasi gaj 19:59, 02 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Jeszcze zaległe fotki z środy

Moja ukochana choina kanadyjska





Ta sama trawa



...uDany ogród 19:49, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
AgataM napisał(a)
I co mam Ci Kochana napisać...... Wyczerpałam limit pochwał......
W domu niesamowity klimat aż się nie chce z niego wychodzić.
W ogrodzie........ach!!!!!!!!!. Bardzo bym chciała byś Ten wymarzony domek miała jak najszybciej. Życzę Ci tego z całego serca


Aguś kochana, dziękuję
Uwielbiałam mój poprzedni dom, teraz mieszkam u Mamy i zastanawiam się robić remont, czy budować to maleństwo. Wiadomo, że wolałabym mieszkać w ogrodzie , ale mam cały czas wątpliwości, czy ten domek nie będzie zbyt za malutki
Mam trzy lata na podjęcie decyzji, bo tyle jest ważne zgłoszenie. Zobaczymy co się po drodze wydarzy...
Bardzo dziękuję! Mam ciągle nadzieję, że UM przerobi tą naszą ziemię i wybuduję mój wymarzony domek, w którym sie wszyscy bez problemu pomieścimy

Osiedlowy ogródek 19:46, 02 lis 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
i teraz moja prośba o pomoc w zagospodarowaniu tej rabaty

Jest to wystawa południowa.

Chciałbym przed modrzewiem coś zimozielonego , mam cztery kule tuji danica i trawki ( molinie variegata, carex siderosticha variegata, ice dance, evergold, carex morrowii variegata, imperata red baron) żurawki czerwone, bordowe

Wiosną białe i pomarańczowe tulipany, białe narcyze z pomarańczową trąbką, białe krokusy i białe czosnki Mount Everest. I szafirki.

Latem pomarańczowe liliowce i pomarańczowe lilie.
Jeżówki Cheyenne spirit 6 szt



Nie wiem jak to ładnie zagospodarować, mam niestety tendencje do sadzenia roślin w rządkach a nie plamami...kochane pomóżcie






Ptasi gaj 19:43, 02 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
gosika67 napisał(a)
Tutaj tzn. gdzie?




Gonia tutaj




A teraz siedzę i zajadam sie


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies