Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

...uDany ogród 07:02, 19 paź 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11995
Do góry
Danusiu co to za drzewo nachylające się obok postumentu?



i tu i na następnym zdjęciu ?

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:29, 19 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry



dzisiaj po tygodniu idę do swojego ogrodu
wyjmuję dalie tnę już po kolei co jest do obcięcia bo ma się ochłodzić, coś przebąkują o przymrozkach.........

słonecznego piątku życzę
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:26, 19 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
W zeszłą niedzielę powiązałam wszystkie trawy na ogrodzie

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:24, 19 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
tommalise cały czas dają czadu

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:23, 19 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Graby tuż tuż przed zrzuceniem liści....


Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:22, 19 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Wczorajsze fotki - nie zdążyłam cyknąć przebarwionych listków na wiśniach
listki już na trawniku i rabatach dookoła



Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:20, 19 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
BASIA8 napisał(a)


Basiu może ja w biegu pokrętnie napisałam
te cebule wsadziłam w ogrodzie znajomej - taka moja druga troszkę poważniejsza fucha hahahahahahah

Na rabatach otaczających taras była sama lawenda
poprzesadzałam lawendę dałam 4 rodzaje traw i wsadzilam te kilkaset cebul

Ranczo Szmaragdowa Dolina 02:09, 19 paź 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




Oswojony czy co?
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 00:16, 19 paź 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
mira napisał(a)

Marcinki zostawiam. Wyjątkowo ładnie w tym roku kwitną. I po raz pierwszy od wielu lat zdążyły wszystkie zakwitnąć
Ogródek Iwony II 00:14, 19 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Kolejnym razem październik. Dobranoc

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 00:12, 19 paź 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Opuchlak to paskudztwo. Nie miałam opuchlaków jak kupiłam rododendrona 3 lata temu pokazały się jak przyjechałam z wakacji liści nie poznałam jak wycinanki łowickie.
W tym roku zauważyłam na różach w jednym miejscu, ale podlałam preparatem jak nie kwitły i widzę, że nic nie żre. Opuchlaki przynosi się z roślinami które żerują w donicach.
Niestety szkółkarze nie dbają o to aby sprzedawane przez nich rośliny były w pełni zdrowe i bez niepożądanych "dodatków". Wypadałoby każdą roślinkę lubianą przez opuchlaki (a lista jest spora) przejrzeć wydłubując ziemię z korzeni

Ogródek Iwony II 00:11, 19 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry




Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 00:05, 19 paź 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
yolka napisał(a)
Dorodne dynie masz Ładne masz różowe zawilce, u mnie tylko białe, muszę się rozejrzeć za różowymi

A ja niestety nie mam białych. Rozglądałam się za białymi z podwójnie ułożonymi płatkami ale niestety w miejscowych szkółkach brak... Kupiłam miniaturowe różowe (podobno do max 25 cm dorastają). Zobaczymy w następnym sezonie
Pozdrawiam Jola!

Ogródek Iwony II 00:04, 19 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry



Ogród Małej Mi 2017 00:01, 19 paź 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Na FB zajajarzyłam wiec i tu wrzucę.. aczkolwiek nieaktualne,.. w następnych wyborach zakładam partię przyjaciół ogrodów
Głupie foto nasunęło skojarzenia, że wyglądam jak na tych plakatach wyborczych ..


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:59, 18 paź 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Dzięki tym niesamowitym widokom, jesień jest na drugim miejscu u mnie w rankingach pór roku



Normalnie Piet Oudolf w spódnicy.
Do tego ogrodu Danusiu też się kiedyś wproszę.
A może znowu przyjadą z TVN-u.
Ogródek Iwony II 23:58, 18 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry



Ptasi gaj 23:56, 18 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
adkawi napisał(a)
Witaj Elu mam pytanie o różyczkę ashley ,bardzo lubię wielokwiatowe.Jak z jej zdrowotnością i powtarzaniem kwitnienia.Czy jesteś z niej zadowolona?




Mam Ashley pierwszy rok od właściwie czerwca. Kupowałam w pobliskiej szkółce bardzo dorodna. Zasadziłem na stałe miejsce i ruszyła.
Ma bardzo ładne kwiaty, u mnie nie choruje, jeszcze kwitnie na pędzie ma tyle kwiatów jak widzisz poniżej
Jestem zadowolona możesz kupowac.



Ogródek Iwony II 23:54, 18 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry



Ogródek Iwony II 23:48, 18 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Podokienna
Strzęplica sina - bardzo lubię jej poduszeczki między bukszpanami





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies